Coronavirus نگرانی استفاده می شود برای توجیه ناموجه نفس بیش از حد: Ron Paul

یک فرسنو, کالیفرنیا, وفل رستوران جرأت باز کردن درهای خود را برای کسب و کار در این آخر هفته برای لذت از یک خط ط

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

یک فرسنو, کالیفرنیا, وفل رستوران جرأت باز کردن درهای خود را برای کسب و کار در این آخر هفته برای لذت از یک خط طولانی از مشتریان که صبر کردم تا دو ساعت برای "امتیاز" به میل خود صرف پول خود را در کسب و کار خوشحال به آنها را در خدمت صبحانه در روز مادر.

این آزادی داوطلبانه معامله هسته از آنچه ما استفاده می شود برای تماس رایگان ما جامعه است. اما در آمریکا فلج ترس – ramped تا توسط رسانه های جریان اصلی که چرخ کردن تبلیغات در یک سطح بی نظیر در تاریخ – هیچ کس مجاز به لذت بردن از خود.

خوشبختانه همه حمل گوشی های هوشمند این روزها و می توانید ضبط و ارسال مکرر نقض قانون اساسی ما آزادی. در مورد وفل, رستوران, با تشکر از تلفن همراه تصویری ما دیدم پلیس نشان می دهد تا در زور و سعی کنید به فشار از طریق جمعیت ، یک مرد مسن بود که در خط بعدی را وارد کنید خشمگین بود شکایت که او تا به حال شده است در انتظار دو ساعت به غذا خوردن در رستوران شد و به کنار در حالی که پلیس تعطیل محل. پلیس اقدام به خشونت پلیس و دستگیری مرد کشیدن او را در حالی که همسر او به دنبال متاسفانه پشت سر او را به سمت ماشین پلیس.

آن سخت است نه به تنفر و دولت مجریان که کشیدن وحشیانه یک مرد مسن به دور از یک رستوران برای "جرم" که مایل به گرفتن همسر خود را برای صبحانه در روز مادر. یک ویروس به مراتب کشنده تر از coronavirus در حال گسترش است از واشنگتن را به محلی شهرستان سالن. قلع گلدان دیکتاتورها هستند حکم فرمان در حالی که فدرال و ایالتی و محلی گذاران تا حد زیادی ایستاده و سازمان دیده بان به عنوان قانون اساسی ایالات متحده آنها سوگند یاد به محافظت در دود می رود.

سیاستمداران با موهایشان موضوع "دستور اجرایی" است که هر کسی برش مو برای صرف خصوصی شهروندان باید دستگیر شود. در تگزاس شجاع سالن مالک به میل خود به زندان رفت به "جرم" از دوباره باز کردن کسب و کار خود را در سرپیچی از "دستور اجرایی." برای اضافه کردن توهین به جراحت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به سرعت محکوم به یک هفته زندان محکوم سالن مالک شلی لوتر – اما ماموران که بازداشت او تنها انجام ابوت خود را سفارش!

اول به ما گفتند ما مجبور به تعطیل کردن این کشور به "صاف منحنی" به طوری که بیمارستان بودند غرق coronavirus بیماران. زمانی که بسیاری از بیمارستان ها ابدا ضعف و در واقع شدند تخمگذار کردن هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی به دلیل وجود دارد هیچ یک از بیماران آنها منتقل goalposts و گفت: ما نمی توانیم به آزادی ما تا زمانی که یک واکسن در دسترس بود به زور بر ما یا ویروس به طور کامل ناپدید شد – نه که به احتمال زیاد به رخ می دهد در هر زمان به زودی.

بسیاری از سیاستمداران به وضوح ببینید خزنده توتالیتاریسم اما عدم شجاعت به صحبت کردن. خوشبختانه پرستان مانند شلی لوتر در حال نشان دادن شجاعت ما رهبران سیاسی نبود.

هنگامی که پاتریک هنری معروف گفت: "give me liberty or give me مرگ" در سال 1775 او اضافه نمی کند تحت نفس خود را "مگر اینکه یک ویروس را نشان می دهد." اگر ما مایل به اصلاح ما آزادی ما را مجبور به مبارزه مسالمت آمیز برای آنها.

به عنوان Thomas Paine نوشت: در سال 1776 "این بار این است که سعی کنید روح مردان. تابستان سرباز و آفتاب پاتریوت را در این بحران کوچک از خدمات کشور خود; اما او که می ایستد در حال حاضر آن را سزاوار عشق و با تشکر از مرد و زن است."

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن