Coronavirus: تلفات اینچ گذشته 1800 نفر در لس آنجلس

در حالی که مردم بازگشت به سواحل اطراف لس آنجلس بیش از آخر هفته بهداشت عمومی اداره به گزارش روز سهشنبه, مارس 17

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 اردیبهشت 1399

در حالی که مردم بازگشت به سواحل اطراف لس آنجلس بیش از آخر هفته بهداشت عمومی اداره به گزارش روز سهشنبه, مارس 17 که تعداد مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus صعود گذشته 1800 نفر در شهرستان مرگبارترین چنین تلفات در دولت است.

سواحل تنها برای "استفاده فعال" به معنی picnicking و آفتاب هنوز از حد در تلاش برای "صاف منحنی" از این ویروس گسترش یافته است.

ویروس' تاثیر ثابت باقی مانده است و در عین حال. اضافی 29 مرگ و میر در L. A. شهرستان به ارمغان آورد و در مجموع به 1,821 افرادی که فوت کرده اند از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus از همه گیری آغاز شد.

اعداد را آغشته گذشته در چند هفته اما مقامات را متهم کرد که برای مدرج کردن آخر هفته رکورد نگه داشتن به عنوان اعداد را inched بازگشت تا در طول هفته. مقامات ارزیابی دوباره این هفته به امید دیدن آماری نشانه هایی است که شیوع بیماری رو به کاهش است.

یکی دیگر از 37,974 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری با 694 جدید مورد تأیید گزارش روز شنبه. بسیاری از آنها به احتمال زیاد بهبود در حال حاضر هر چند در این شهرستان جمع آوری نمی کند و این پرونده است.

در میان کسانی که درگذشت 92 درصد از قبل موجود شرایط بهداشتی و تقریبا نیمی از تمام مرگ و میر رخ داده است در خانه های سالمندان.

یکشنبه شمارش را شامل نمی شود همان روز گزارش از ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. ساحل طولانی گزارش شده به طور جداگانه یکشنبه 27 بیشتر موارد جدید مرگ و میر. این شهرستان تا کنون گزارش شده و در مجموع از 51 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 1,298 مثبت موارد 830 از آنها بهبود یافتند. پاسادنا به حال نوشته شده در به روز رسانی از 4 بعد از ظهر یکشنبه.

روزانه تعداد مرگ و میر و موارد تایید شده در یکشنبه تبدیل شده اند تقریبا روال اخبار هر چند برای این عزیزان از کسانی که درگذشت, زندگی, شده است اما هر چیزی طبیعی است.

شهرستان مقامات بهداشت بودند و از نزدیک رفتار عمومی در مناطقی که شده آرام مانند سواحل و مکانهای خرده فروشی. هفته گذشته تمام فروشگاه های خرده فروشی به جز کسانی که در داخل مرکز خرید بودند مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت. گلف و تنیس باشگاه ها و مسیرهای پیاده روی نیز بازگشایی شد تحت دوباره موضوع است.

جدید بهداشت افسر منظور صادر شده چهار شنبه, مه 13, مجموعه قوانین و رفتن به جلو. در هفته ها و ماه به شهرستان ها برنامه ای برای تجدید نظر به منظور باز کردن بخش های بیشتری از اقتصاد مانند شام خوردن در رستوران ها.

جسارت خارج شد و سخت به مقاومت برای بسیاری از افراد با توجه به درجه حرارت گرم و روشن آسمان است. در Hermosa ساحل که در آن beachgoers مشتاقانه کردم پای خود را مرطوب برای اولین بار در ماه پلیس گشت شن و ماسه برای جلوگیری از آفتاب گرفتن.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که اگر آنها را به افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان می تواند آنها reimpose محدودیت های خاصی. زمان بستری شدن در بیمارستان, یکشنبه بودند به 1,648 با 26 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 19 درصد در هواکش. بیشترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان رخ داده است در 28 آوریل هنگامی که 1,962 مردم دریافت مراقبت.

با بستری شدن در بیمارستان به ظاهر با ثبات در هفته های اخیر افزایش ظرفیت تخت است که به فوریت آماده شده اند به سختی استفاده می شود. این USNS Mercy سمت چپ پورت در روز جمعه برای سن دیگو پس از درمان 77 بيمار. و در سنت وینسنت مرکز پزشکی که در آن عزت و سلامت Kaiser Permanente همکاری با شهرستان و دولت را آنلاین 266 تخت بیمارستان در یک ماده از چند هفته آن را خدمت شد و حدود 35 نفر در هفته گذشته.

روز شنبه, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: L. A. ساکنان شهرستان تجدید نظر باید برنامه برای هر سفر در تابستان امسال اما کمپینگ نبود از سوال با اعضای همان خانواده است. فرر این اظهارات را در یک شهر مجازی سالن به میزبانی L. A. شهرستان سرپرست شیلا Kuehl, District 3.

نژاد و قومیت در ادامه به منطقه ای که مقامات بهداشت عمومی نظارت از نزدیک و به خصوص چگونه آن را مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار و جزایر اقیانوس آرام/بومیان هاوایی که در ادامه به تجربه نامتناسب نتایج در مرگ و میر و موارد تایید شده.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب