سرد-تیراندازی لیکرز نمی تواند نگه دارید تا با رپتورز

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — با یک شماره یک دانه را درک لیکرز فرصتی برای نگاه به آینده — اما شاید یکی از آنها می

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — با یک شماره یک دانه را درک لیکرز فرصتی برای نگاه به آینده — اما شاید یکی از آنها می خواستم.

برای دو جلسه در حال حاضر تورنتو رپتورز را flummoxed غرب شماره 1 تیم. شنبه شب آنها swarmed LeBron James و آنتونی دیویس با طول و فشار. آنها به سرعت از پایین دادگاه برای کلید انتقال سطل. و هنگامی که جیمز نصب شده در یک رالی کردم و آنها را به یک 83-تمام کراوات در سه ماهه چهارم رپتورز نقض آن با قاطع 21-5 اجرا شود.

این 107-92 شد لیکرز (50-15) اولین ریزش در NBA, حباب, یک یادآوری از زنگ زدگی آنها هنوز هم در حال تکان دادن خاموش. همچنین رپتورز' (47-18) حباب اولین و یک یادآوری مدافع عنوان قهرمانی هنوز جدی در مورد دفاع و دلسردکننده پیش نمایش به یک ممکن است فینال رقابت باید هر دو تیم پیش است که تا کنون.

"این یک تیم بزرگ" جیمز گفت: پس از مختصر و مفید با احترام. "هیچ ifs ands یا buts. فوق العاده خوب مربی و قهرمانی در DNA شما هرگز نمی توانید نگاهی که به دور از ballclub اگر شما برنده مسابقات قهرمانی."

این نادر است که در آن شب لیکرز بودند به شدت outscored با جیمز (20 امتیاز و 10 ریباند 5 پاس گل) بر روی زمین است.

چه خسته کننده ترین برای لیکرز بود و با این احساس که آنها مقدار زیادی درست است. دیویس و جیمز ملاقات دو تیم برای خیلی از شب هدف قرار دادن دیوار در رنگ در برابر امثال OG Anunoby و Serge Ibaka.

آنها سعی در گذر از این دو تیم تیم های کتاب درسی ، اما یک ترکیب موثر همگام سازی از فرصت طلب رپتورز و مکرر سرد تکه از بورس منجر به عقد تجمع که مربوط توسط یک Anunoby شکستن سریع و با شدت بهم زدن.

صف شروع شد سرد تیراندازی توپ: Kentavious کالدول-پاپ بود 2 تا 7 با پنج امتیاز و دنی سبز نمی رسید هر یک از هفت شات تلاش در همه. روی نیمکت برداشت خود را شل با 50 امتیاز به رهبری 16 از کایل Kuzma. اما لیکرز بودند تنها 3 برای 11 در فینال شش و نیم دقیقه از بازی.

شش پا کایل لوری بود و به نوعی همه چیز را به تیم خود: نقاشی اتهامات و خطا و در حالی که همچنین پیدا کردن دوربرد لمسی (5 و 9 از سه) که لیکرز فاقد. او 33 امتیاز در گام توهین آمیز, تلاش, اما آیا او 14 ریباند. داور سوت را به نفع خود را تنها لیکرز' سرخوردگی کوه — به خصوص در سه ماهه چهارم به عنوان لیکرز به سادگی نمی تواند شکاف.

ترین فرسوده پچ آمد و در همان ابتدا به عنوان لیکرز از دست رفته خود را هفت عکس از بازی و مجاز رپتورز به 13-0 منجر شود. اولیه ایست نمی لرزش آنها را از خود فانک, انتظار تا JaVale McGee در نهایت در پرتاب قلاب به ضرب گلوله در نزدیکی لبه برای قرار دادن لیکرز در هیئت مدیره.

آنتونی دیویس تا به حال به صبر کنید و حتی دیگر برای اولین سبد قادر به ضربه گلوله در برابر رپتورز برای کل نیمه اول — تنها دو روز از حذف, حذف یک تیم-بهترین 34 در کلیپرز. او هرگز گرفتار مقدار ریتم از کف به عنوان رپتورز با عصبانیت او را تکذیب کردند مورد علاقه خود را پایه عکس و رانندگی خطوط اما او کمک کرده بود دوباره در خط پرتاب آزاد رفتن 9 9.

دفاعی لیکرز به حال بسیاری به ویژه برگزاری رپتورز تحت 42 درصد تیراندازی و racking تا 12 تیم بلوک (Davis تا به حال سه). اما نهایی رالی آمد که در آن لیکرز تلاش برای آخرین بار: در حال گذار با 22-10 حاشیه در نقاط خاموش گردش. الکس کاروسو قوی دفاعی تلاش اما چرا دیر با سه سه ماهه چهارم گردش که سریع تورنتو نهایی اجرا شود.

فرانک وگل گفت: او فکر تیراندازی می رسند برای لیکرز که در شش بازی به واقع آماده شدن برای بازی های حذفی با کمی خط تا زمانی که آنها آغاز خواهد شد.

"آن نگاه مانند جرم برای ما بود جلوتر از دفاع در بازی داد و بیداد و در اوایل در اردوگاه و یا فلان چیز اما دو بازی اول در آن بوده است و راه دیگری در اطراف برای ما," او گفت:. "ما دفاع انجام شده است واقعا من فکر می کنم وجود دارد یک عنصر از اگر شما در حال کار است که در پایان دفاعی شما باید مطمئن شوید که پاهای خود را در زیر شما را به عکس در انتهای دیگر, بنابراین من معتقدم که خواهد آمد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن