کلیپرز' مربی تیم بسکتبال جوانان به نام جونیور NBA مربی سال فینالیست

کلیپرز نیست و در عین حال یک فرصت برای بازگشت به دادگاه و ادامه آنچه که آنها امید یک سفر به سمت NBA Finals — ام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 خرداد 1399

کلیپرز نیست و در عین حال یک فرصت برای بازگشت به دادگاه و ادامه آنچه که آنها امید یک سفر به سمت NBA Finals — اما در حال حاضر آنها یک فینالیست در میان خود.

اسکار Pelt یک زن 31 ساله مربی بسکتبال در L. A. Clippers' بسکتبال جوانان برنامه در فرد رابرتز مرکز تفریح و سرگرمی در L. A., به رسمیت شناخته شد که این هفته به عنوان یکی از سه فینالیست برای جونیور NBA مربی سال توسط هر دو جونیور NBA مثبت و مربیگری داد. سازمان های شریک به افتخار تاثیرگذار جوانان بسکتبال مربیان و تاثیر کار خود را برای بازی.

اما Pelt می گوید این کار را در مورد بیش از بازی.

"من نه تنها در مورد بسکتبال, من آنها را در مورد مدرسه" Pelt توسط تلفن چهار شنبه. "من سعی می کنم به سوال آنها:" چه شما می خواهید به انجام? و همه چیز تا شاید آنها می تواند احساس مانند آن را نه تنها در مورد بسکتبال, حتی اگر آن است که در مورد بسکتبال."

Pelt شروع زیاد فرد رابرتز rec مرکز به عنوان یک کودک پیش دبستانی و تمرکز خود را در ورزش وجود دارد به او کمک کرد جلوگیری از باندهای و دیگر مشکلات بالقوه. زمانی که او 17 او پیشنهاد کاری در فرد رابرتز و او در آنجا کار می کرد پس از.

اسکار Pelt یک زن 31 ساله مربی بسکتبال در L. A. Clippers' بسکتبال جوانان برنامه کار کرده است در فرد رابرتز مرکز تفریح و سرگرمی در L. A. 13 سال.

آشنایی با چالش های بسیاری از بازیکنان جوان روبرو هستند "OJ" — به عنوان هر کس می داند که پدر دو — تماس خانواده ها به آنها یادآوری در مورد تمرین و بازی بار او را در کار با سازمان های مختلف برای تضمین کفش برای بچه ها او مربیان و هر دو هفته یکبار او را در کیسه های مواد غذایی از مواد غذایی محلی بانک برای توزیع به بازیکنان خود را خانواده پس از شیوه های.

حتی اگر پارک ها بسته شده اند و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت که او موفق به ماندن در تماس با بازیکنان خود از جمله بازی های ویدئویی با آنها از راه دور.

در مدرسه و تغذیه, Pelt گفت که او خوشحال می شود قادر به ارائه خدمات به جوانان در جامعه خود را با یک جایگزین برای باندهای و مشکل و بدانند که تلاش های خود را پرداخت کردن. یک بار یک بازیکن سابق نشان داد تا با مدرک لیسانس نه تنها نشان می دهد Pelt اما به او علامت.

"زمانی که او بود که من بیشتر آگاه در مورد (بودن) یک مربی" Pelt گفت. "و در مورد چگونه برای کمک به کودکان و نوجوانان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب