کلیپرز مشاهده اورلاندو مانند بسکتبال استقرار

کلیپرز در حال عقب در آن – پس از سه ماه COVID-19-باعث وقفه و در این میان یک کشور فرضی بیش نژادی عدالت – کار نسب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

کلیپرز در حال عقب در آن – پس از سه ماه COVID-19-باعث وقفه و در این میان یک کشور فرضی بیش نژادی عدالت – کار نسبت به آنچه آنها امید خواهد بود که حق رای دادن برای اولین بار مسابقات قهرمانی NBA.

که به عنوان هر کس می خواهد می آیند نه با ستاره اما با یک ستاره طلا, مربی Doc Rivers گفت: در یک زوم تماس با خبرنگاران.

دانستن این تیم که برنده آن همه در اورلاندو حباب در ماه اکتبر خواهد شد و حتی بیشتر نیاز روانی شکیبایی از به طور معمول مورد نیاز است رودخانه ها خواسته است کلیپرز بازیکن را به فکر می کنم از آن به عنوان یک تجربه مشابه به استقرار نظامی.

"بدیهی است که به مراتب کمتر از اهمیت نظامی ما می دانیم که" رودخانه گفت. "اما با استفاده از مهر و موم نیروی دریایی به عنوان مثال آنها مستقر درست است ؟ و آنها نمی دانند که وضعیت آنها نمی دانند که دقیقا در زمانی که آنها در حال رفتن, اما نگه داشتن آنها را تهیه ... و هنگامی که آنها را بر اساس نام آنها هنوز هم نمی دانم و آن را بسیار شبیه به روشی است که من به دنبال آن با بازیکنان ما است.

"آن را به احساس می کنم مثل ما در حال رفتن به اعزام یک ماموریت در اورلاندو و ما باید به داشتن روحی بزرگ و سختی آن را به پایان برساند."

رودخانه ها گفت که او انتظار دارد کلیپرز را به آن با لو ویلیامز standout رزرو گارد که بررسی در مورد پیوستن چند بازیکن دیگر که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد از جمله لیکرز' اوری بردلی و شاید دوایت هاوارد.

"تا آنجا که لو, همه نشانه این است که او (رفتن به بازی)," رودخانه ها گفت. "منظورم این است که بدیهی است تا ما را در هواپیما هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. اما انتظار دارم لو با ما. من بسیار جای تعجب نیست اگر او را نمی.

"گوش دادن" رودخانه ادامه داد. "این است که انتخاب خود را و ما حمایت کند. وجود دارد بسیاری از دلایل برای همه به بازی اما نیز وجود دارد بسیار معتبر دلایل برای بچه ها برای انتخاب کردن. من فکر نمی کنم بسیاری خواهد شد. من فکر می کنم آنها همه سرمایه گذاری در آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.

"اما شما نمی آن را نگه دارید در برابر هر کسی در هر تیم. این زمان فوق العاده ای است و ما فقط باید برای حمایت از هر یک از دیگر."

سال دوم گارد تیراندازی Landry Shamet گفت کلیپرز شده اند حمایت و حتی بیشتر ارتباطی از حد نرمال در طول تمدید شکستن است که به عنوان تیم reconvened در امکانات خود را پیش از شروع اردوگاه های آموزشی و scrimmages برنامه ریزی شده را بین ژوئیه 9-29 در فلوریدا.

"ما صحبت کردیم بیشتر فعال در گروه ما چت, گروه, متن, زوم, تماس, گروه FaceTimes هر آنچه در آن است" Shamet گفت. "ما شده اند بسیار باز با یکدیگر و تشویق یکدیگر به هر آنچه که نگرانی های شما – اجازه دهید آنها را در اینجا روی میز, اجازه دهید بحث در مورد آنها. چه ما دوست داریم چه ما نمی مانند چه خواهد ما را امتحان کنید را تغییر دهید.

"من فکر می کنم ما به عنوان یک تیم ما انجام داده ام همه چیز را بسیار جمعی," او اضافه شده است. "ما تمام شده بسیار باز و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در مورد این همه راه اندازی مجدد و حباب و همه چیز عدالت اجتماعی همه است."

اگر همه می رود به طرح کلیپرز را باز هشت بازی بذر برنامه جولای 30 در والت دیزنی جهانی در برابر لیکرز. آن خواهید بود چهارمین نشست بین تیم ها در این مدت طولانی فصل دشوار است. در قبلی خود سه matchups غربی پیشرو لیکرز را شکست داد شماره 2 کلیپرز فقط یک بار در 8 مارس.

همه L. A. matchup است که میله میله به بازی دوم از TNT doubleheader در (re)باز شب همراه با New Orleans Pelicans برابر یوتا جاز.

تمام بازی ها در اورلاندو برگزار خواهد شد در سه سالن در دیزنی دانشگاه و همه بسته خواهد شد به عموم مردم است. محدود سفر احزاب از تمام 22 تیم های شرکت کننده نیز تحت دقیق coronavirus تست در طول اقامت خود را.

به عنوان NBA آماده برای بازی در فلوریدا COVID-19 موارد در دولت شده اند صعودی با 6,563 جدید COVID-19 موارد گزارش روز شنبه.

برای Shamet گفت: او احساس به عنوان امن در NBA حباب به عنوان او می کند در اینجا در کالیفرنیا است.

"اگر وجود دارد یک سناریو که در آن شما احساس می کنید راحت تر آن خواهد بود که در یک حباب است که به عنوان کنترل به عنوان هر محیط می تواند" Shamet گفت. "وجود دارد هیچ گزینه ای با هیچ خطر در این نقطه است. شما می توانید آن را برای دریافت گاز از امروز پایین خیابان. بدیهی است که یک نگرانی, اما من فکر می کنم ما در بهترین وضعیت ممکن و سناریو برای مبارزه با آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن