کلیتون Kershaw است دیو رابرتز تشویق برای داجرز' روز افتتاحیه

داجرز مدیر دیو رابرتز نهایی خود را, نگاهی به پارچ کلیتون Kershaw در طول روز جمعه intrasquad بازی در ورزشگاه طف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 تیر 1399

داجرز مدیر دیو رابرتز نهایی خود را, نگاهی به پارچ کلیتون Kershaw در طول روز جمعه intrasquad بازی در ورزشگاه طفره زن و او خوشحال بود با آنچه که او را دیدم.

حتی اگر Kershaw داد تا چهار اجرا می شود, او به پایان رسید با 11 strikeouts در 6 1/3 نوبت.

آن را یک شب سرگرم کننده برای داجرز طرفداران زیرا Kershaw رفت تا در برابر پیش بینی شماره 2 استارت واکر Buehler, که, انداخت, اولین intrasquad بازی تابستان و بازنشسته تمام هفت مورد او مواجه شده است.

Kershaw خود را آغاز خواهد کرد نهمین روز افتتاحیه که بنا را بر غول سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه در ورزشگاه طفره زن برای باز کردن یک سری بازی در COVID-19 کوتاه 60-بازی فصل.

"من بسیار تشویق" رابرتز گفت: در طول یک زوم کنفرانس شنبه Kershaw جمعه عملکرد. "تمام چیزهای سلامت خود را از طریق شش نوبت شکستن توپ بود تیز و شکستن هر دو توپ در واقع. او با استفاده از آن در تمام ربع با fastball. من فکر (عملکرد) بود که واقعا دلگرم کننده کاملا."

Kershaw شده است کار بر روی یک changeup یک زمین که رابرتز انتظار ندارد او را به استفاده از اغلب, اما قطعا می افزاید: به repatoire.

"آره او قطعا آن را پرتاب در بازی ها" رابرتز گفت. "من نمی دانم یک در صد, اما من می دانم که هر بار که او بر میدارد بیس بال و با این نسخهها کار بر روی آن سود او اعتماد به نفس بیشتری. بنابراین فقط به چیزی خارج از خود fastball کشویی و موبایل و کامپیوتر. من فکر می کنم changeup قطعا بازی می کند اما او تا به اعتماد به نفس در آن است. آن را برای رفتن به یک درصد پایین تر زمین, اما من کاملا انتظار می رود او را به استفاده از آن."

همانطور که برای Buehler او شروع خواهد شد در طول چهار بازی در برابر سان فرانسیسکو. او آمد به اردوگاه تابستانی نه به عنوان نوک تیز و یا مشروط به دیگران می رسد و پرتاب سه نوبت در برابر داجرز بازیکنان در روز چهارشنبه.

"آن را به خوبی رفت و به او گفت که او احساس می کند خوب است به طوری که تشویق" رابرتز گفت: از Buehler عملکرد جمعه.

پرسید: اگر Buehler ممکن است او برای اولین بار شروع به زمانی که داجرز جاده در برابر هوستون در جولای 28, رابرتز گفت: این قطعا یک احتمال است.

داجرز به حال جزئی ترساندن جمعه هنگامی که outfielder Mookie بتی به نظر می رسد به آسیب دست خود را, اما رابرتز را رد کرد و هر چیزی جدی در روز شنبه.

"او خوب است, من تا به حال فکر همان" رابرتز گفت.

تونی GONSOLIN OPTIONED است

در نوع یک حرکت داجرز پارچ تونی Gonsolin شد optioned است به این تیم جایگزین اردوگاه جمعه.

Gonsolin انتظار بود به داجرز' شروع چرخش اما او دیر هنگام ورود به اردوگاه به دلایل نامعلومی و به نظر می رسد رابرتز معتقد است که او به زمان بیشتری نیاز دارد.

Gonsolin امیدوار بود به گرفتن یک نقطه شروع و پس از دیوید قیمت تصمیم گرفتند برای نشستن این فصل است.

"برای تونی آن را بیشتر از ساخت تا به او یک فرصت برای رشد بیشتر نوبت" رابرتز گفت. "او بدیهی است که بعد از ورود به اردوگاه تابستانی.

"در این سال با شروع تبادل طول در قلم شما باید به عمق. اما او بدون شک رفتن به تاثیر باشگاه ما و کمک به ما در این سال است."

ژاک MCKINSTRY همچنان به تحت تاثیر قرار دادن

دوم baseman ژاک McKinstry شد پیش نویس توسط داجرز خارج از مرکزی میشیگان در 33 دور از 2016 MLB پیش نویس بوده و نسبی ناشناخته تا با داشتن یک فصل بزرگ در افراد زیر سن قانونی در سال گذشته درآمد دعوت به Double-A All-Star Game. طول کوتاه روی لئامت دادن در سه گانه-A, او ضربه زد .382 با هفت خانه اجرا می شود در 26 بازی.

روز جمعه McKinstry آمار دو برابر کردن Kershaw ادامه چشمگیر نشان دادن بیش از تابستان است. او در حال حاضر impresssed مربیان در طول فصل بهار, آموزش قبل از آن تعطیل در ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"من قطعا تا به حال چند کوزه رسیدن به من و گفتند آنها لذت می برد پرتاب در برابر من" McKinstry گفت. "من تا به حال یک پارچ که گفت که او دوست داشتن من پشت سر او هنگامی که او را پرتاب و واقعا فکر می کند من باید خیلی خوب آینده جلوتر از من. و من فکر می کنم من نشان داد برخی از بالاتر تا بچه ها و بازیکنان است که من می تواند به رقابت در سطح بعدی."

حتی در ماه فوریه رابرتز دوست داشت که آنچه که او را دیدم.

"ژاک جالب بازیکن و انجام شده است خود را به عنوان یک مرد واقعی تا آنجا که در فهرست" رابرتز گفت: در بهار. "من واقعا کشش برای بچه ها می خواهم که. او می تواند بازی در هر نقطه بر روی الماس. وی واقعا خوب در خفاش. او یک پسر است که من شگفت زده نمی شود اگر ما او را دیدم مدتی این سال است."

داجرز در نهایت چهره مخالفان

داجرز متوقف خواهد شد بازی خود را و شروع به خود را کوتاه و در سه بازی نمایشگاه محدود یکشنبه و دوشنبه در ورزشگاه طفره زن در برابر آریزونا دایاموند بکس با نهایی نمایشگاه روز سه شنبه در خانه برابر فرشتگان است.

رابرتز گفت: 25 سال right-hander Mitchell سفید شروع خواهد شد یکشنبه و خولیو آریاس شروع خواهد شد دوشنبه با الکس چوب پرتاب یک بازی شبیه سازی شده به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب