کلرمونت تصویب بودجه متعادل کاهش $1.9 میلیون دلار به تقویت منابع مالی

کلرمونت رهبران را به اتفاق آرا تصویب یک بودجه متعادل برای آینده 2020-21 سال مالی اما نه قبل از ساخت $1.9 میلیو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 خرداد 1399

کلرمونت رهبران را به اتفاق آرا تصویب یک بودجه متعادل برای آینده 2020-21 سال مالی اما نه قبل از ساخت $1.9 میلیون دلار کاهش به تمام ادارات از جمله حذف برخی از موقعیت ها.

به عنوان تایید بودجه پیش بینی هزینه های $25.2 میلیون و در آوردن $26.7 میلیون درآمد. پس با در نظر گرفتن 1.5 میلیون دلار در نقل و انتقالات است که شامل بازنشستگی اوراق قرضه و بدهی هزینه های عملیاتی هزینه و درآمد شهرستان انتظار به چپ با یک مازاد $245 برای سال مالی آغاز ژوئیه 1.

در جلسه روز شنبه, ژوئن 9, شهرستان, مدیر, تارا شولتز گفت: شورای شهر که $1.9 میلیون دلار کاهش در ابتدا از روند بودجه در ماه فوریه شد لازم به آدرس شهر مداوم کسری بودجه ساختاری است. کسانی که کاهش قرار بود برای ارائه این شهرستان با $911,000 در پایان 2020-21 سال مالی یک "کوسن" که حذف شد اقتصادی خرید اینترنتی از رمان های کروناویروس و مربوط به خاموش شدن ناگهانی از کسب و کارهای محلی.

در ضمن Shultz برآورد این شهر را از دست بدهند اضافی $2.1 میلیون درآمد در این سال مالی و بعد با توجه به کوروناویروس.

آدم Pirrie مدیر امور مالی برای کلرمونت گفت: شهرستان رهبران بودجه نشان دهنده اطلاعات فعلی اما پیش بینی تغییرات او نسبت به عدم اطمینان اقتصادی پس از coronavirus.

"واضح است که (همه گیر) میخوام یک تاثیر قابل توجهی در 2020-21 درآمد و بودجه جاری است که در حال ارائه در این شب تلاش برای گرفتن اثرات آن بر درآمد" Pirrie گفت.

شهر پروژه فروش درآمدهای مالیاتی خواهد بود 13.2 درصد کاهش در 2020-21 نسبت به سال مالی جاری. ابزار کاربر مالیات پیش بینی شده برای افت 3.3 درصد کمتر از سال جاری است.

اداره خدمات انسانی را ببینید بزرگترین برش — 8.6 درصد کاهش در بودجه حذف و آن را به $2.9 میلیون در 2020-21. به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت کاهش قابل توجهی به بودجه برای سازمان های غیر انتفاعی مانند کلرمونت بی خانمان حمایت برنامه که دریافت $8,000 آخرین سال مالی.

بریدگی های اضافی از خدمات انسانی عبارتند از یک بار لغو سالانه چهارم جولای رویداد صرفه جویی در شهر $102,000 و دائم لغو هالووین Spooktacular.

یکی از معدود بخش شاهد افزایش در بودجه اداره پلیس که در آن هزینه های است که انتظار می رود به افزایش 7 ٪ به $13.4 میلیون. هزینه های پلیس معادل حدود 52 درصد از بودجه عمومی را پوشش می دهد که این شهر حقوق و دستمزد و هزینه های عملیاتی.

به گفته رئیس پلیس شلی VanderVeen, $635,000 از بودجه اضافی برای این بخش را به سمت حقوق و دستمزد و سود را افزایش می دهد که به دنبال حقوق و دستمزد بررسی به معنای نگه داشتن کارکنان در به طور متوسط حقوق و دستمزد در نزدیکی شهرهای مشابه.

در ضمن این گروه را از بین بردن یک قسم موقعیت در حال حاضر پر نشده به ترک شهر با 39 سوگند یاد کردند. این گروه همچنین پیاده سازی خواهد پرداخت و رزرو برنامه برای کاهش هزینه های اضافه کاری که به طور متوسط در حدود $500,000 سالانه بیش از پنج سال گذشته.

کارکنان شهرستان انتظار می رود به گزارش در طول سال در اثرات coronavirus در شهرستان درآمد و خدمات و سعی کنید به ایجاد تنظیمات. Shultz گفت: این شهرستان باید در پیدا کردن نه تنها به طور موقت به معنی ساحل تا بودجه اما در دراز مدت درآمد راه حل.

Shultz گفت: شکست اندازه گیری CR, a, افزایش مالیات بر فروش که ارائه اضافی $2.5 میلیون در سال به سمت چپ کلرمونت بدون درآمد اضافی منابع برای کمک به این شهرستان با ارائه بیش از آن خدمات اصلی.

"ما نیاز به ایجاد برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد آنچه که ما نیاز به حفظ خودمان و چگونه ما میخوایم که تولید درآمد" Shultz گفت. "این کاهش در حال رفتن به دراماتیک و فوق العاده دردناک است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب