Christo هنرمند شناخته شده برای عظیم زودگذر نمایش می میرد

توسط LINDSEY BAHRنیویورک (AP) — Christo شناخته شده برای عظیم زودگذر عمومی هنرهای پروژه درگذشت یکشنبه در خانه ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

توسط LINDSEY BAHR

نیویورک (AP) — Christo شناخته شده برای عظیم زودگذر عمومی هنرهای پروژه درگذشت یکشنبه در خانه اش در نیویورک است. او 84.

مرگ او اعلام شد در توییتر و هنرمند صفحه وب است. هیچ دلیلی داده شد.

همراه با همسر اواخر Jeanne-Claude هنرمندان' مشاغل بودند تعریف شده توسط خود را بلند پروازانه پروژه های هنری است که به سرعت ناپدید شد به زودی پس از آنها erectedthat andoften درگیر بندی سازه های بزرگ در پارچه. در سال 2005 او نصب شده بیش از 7,500 زعفران رنگ وینیل گیتس در پارک مرکزی نیویورک. او پیچیده پارلمان آلمان در برلین در پارچه با آلومینیوم شین در سال 1995. خود را 26 میلیون دلار چتر پروژه erected1,340 آبی چتر نصب شده در ژاپن و 1,760 آبی چتر در جنوب کالیفرنیا در سال 1991. آنها نیز پیچیده Pont Neuf در پاریس Kunsthalle در برن سوئیس و رومی دیوار در ایتالیا.

در این بیانیه گفت: این هنرمند بعدی پروژه l'arc de Triomphe پیچیده شده است که میله میله به نظر می رسد در ماه سپتامبر در پاریس به عنوان برنامه ریزی شده. یک نمایشگاه در مورد Christo and Jeanne-Claude کار نیز برنامه ریزی شده برای اجرا از جولای تا اکتبر در مرکز ژرژ پمپیدو.

"Christo زندگی می کردند زندگی خود را به کمال نه تنها خواب تا آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است اما تحقق آن" دفتر او در بیانیه ای گفت. "Christo and Jeanne-Claude آثار هنری به ارمغان آورد مردم با هم در تجربیات به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان و کار خود را در زندگی در قلب ما و خاطرات است."

متولد در بلغارستان در سال 1935 Christo Vladimirov Javacheff مورد مطالعه در آکادمی هنرهای زیبا در صوفیه قبل از حرکت به پراگ در سال 1957 و سپس وین و سپس ژنو است. آن را در پاریس در سال 1958 که در آن او ملاقات Jeanne-Claude Denat د Guillebon. آنها متولد شد و در همان روز (13 ژوئن) در همان سال (1935) و به گفته او "در همان لحظه" و تبدیل شدن به شریک در زندگی و هنر است.

Christo شد و در حال حاضر بسته بندی کوچکتر اشیاء مانند اتومبیل و مبلمان, اما او پس از ملاقات Jeanne-Claude خود را در مقیاس گسترده تر. ظرف سه سال از آنها مشغول به کار بودند با هم در نصب و راه اندازی روغن طبل و پارچهای روی اسکله در کلن.

اگر چه خود را در مقیاس بزرگ در فضای باز و سرپوشیده پروژه مشترک همه آنها اعتبار صرفا به Christo تا سال 1994 زمانی که آنها نشان داد Jeanne-Claude مشارکتهای. تصمیم آنها گفت: ایشان بود و عمدی از آنجا که آن را دشوار است به اندازه کافی برای حتی یک هنرمند برای ایجاد یک نام برای خود.

این جفت ارز به نیویورک نقل مکان کرد و در سال 1964 که در آن آنها می گویند که آنها غیر قانونی بیگانگان در یک ساختمان غیر قانونی در سوهو برای چند سال. آنها در نهایت خریداری شده است که ساختمان و تماس با خانه شهر برای بقیه زندگی خود را.

در سال 1968 را به اثبات محوری برای زن و شوهر با سه تلاش: پیچیده چشمه; پیچیده برج های قرون وسطی و پیچیده Kunsthalle. سال آینده به ارمغان آورد پیچیده ساحل که شامل 1 میلیون فوت مربع از پارچه و 35 مایل از طناب در سراسر 1.5 مایل بخش طولانی از خط ساحلی استرالیا و بسته بندی از موزه هنرهای معاصر در شیکاگو است.

Jeanne-Claude درگذشت در سال 2009 در سن 74 از عوارض آنوریسم مغز است. پس از مرگ او Christo گفت: او استدلالی و بسیار مهم و همیشه سوال پرسیدن و او از دست رفته تمام آن بسیار است.

خود را با این نسخهها کار بودند و همانند از هر لحاظ از نیروی انسانی به تاثیر. بیش از 600 نفر از کارگران درگیر شدند در قرار دادن دروازه و 300 بیشتر در از بین بردن آنها. بیش از 5 میلیون نفر را دیدم نصب و راه اندازی و آن را با اعتبار تزریق حدود 254 میلیون دلار به اقتصاد محلی.

در حال اجرا حصار که متشکل بود از 2,050 سفید پارچه پانل های کشیده در سراسر 24.5 کیلومتر در شمال کالیفرنیا در سال 1976.

برای چتر پروژه در مجموع 1,880 کارگران استفاده شد. که حال بیشتر غم انگیز پایان: آن برچیده شد و پس از یک تماشاگر در کالیفرنیا درگذشت.

"من زندگی می کنند که با تراژدی به پایان زندگی من" Christo گفت: در آن زمان.

در یک سال 2018 مصاحبه با روزنامه Christo صحبت در مورد امضای خود را بسته بندی زیبایی. در نمونه ای از مجلس گفت: پوشش آن را با پارچه های ساخته شده از ویکتوریا, مجسمه, تزئین و دکوراسیون ناپدید می شوند و در نتیجه برجسته "اصل نسبت معماری."

"اما مثل مجسمه سازی کلاسیک همه ما پیچیده پروژه های ساختمان های جامد; آنها در حال حرکت با باد آنها تنفس," او گفت:. "پارچه بسیار نفسانی و دعوت آن را مانند یک پوست است."

دو تا از Christo را در پروژه های برنامه ریزی شده نمی آمد به ثمر قبل از او فوت کرد: در طول رودخانه که درگیر draping پارچه شفاف بالاتر از 42 مایل در کلرادو آرکانزاس رودخانه و Mastaba که تصور می شد در سال 1977 برای ابوظبی و می توانست بزرگترین مجسمه سازی در جهان با 410,000 بشکه های چند رنگ تشکیل یک "موزاییک, روشن, درخشان, رنگ, انعکاس معماری اسلامی."

Christo با میل و رغبت رها در طول رودخانه پروژه در سال 2017 پس از 20 سال برنامه ریزی و پنج سال در قانونی مبارزه می کند.

"من دیگر مایل به صبر در نتیجه" 81 ساله هنرمند نوشت: یک وب سایت برای این پروژه است. "در اینجا در حال حاضر دولت فدرال است که ما صاحبخانه. آنها خود را به زمین. من می توانم یک پروژه است که مزایای این صاحبخانه."

دو ساخته شده است یک نقطه از پرداخت برای همه آثار خود را خود به خود و قبول نکرد کمک هزینه تحصیلی یا کمک های مالی. در عوض آنها به فروش می رسد مقدماتی نقاشی های کلاژ, مقیاس, مدل اصلی و lithographs برای کسب درآمد به اندازه کافی برای تامین مالی رویاهای خود.

"من می خواهم به صورت کاملا رایگان و به صورت کاملا غیر منطقی با هیچ توجیهی برای آنچه که من می خواهم به انجام," او گفت:. "من نمی خواهد داد تا یک سانتی متر از آزادی من برای هر چیزی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب