چین منصوب شده است به عنوان عضو شورای حقوق بشر پنل که نقش مهمی در چیدن حقوق بشر محققان خواهد بود که وظیفه نظارت بر موارد اجرا ناپدید شدن نقض آزادی بیان خودسرانه بازداشت ، گروه های حقوق بشر ابراز نارضایتی خود را در سازمان ملل متحد تصمیم گیری است.

یک حرکت بد

“اجازه می دهد چین ظالمانه و غیر انسانی رژیم به انتخاب جهان محققان بر آزادی بیان بازداشت خودسرانه و اجرا ناپدید شدن است مانند ساخت یک اتش افروز به شهر رئیس آتش نشانی و… آن را پوچ و غیر اخلاقی برای سازمان ملل متحد اجازه می دهد به چین سرکوبگر دولت نقش کلیدی در انتخاب مقامات که شکل بین المللی و استانداردهای حقوق بشر و گزارش موارد نقض در سراسر جهان” هیلل نویر, مدیر اجرایی سازمان گفت: به عنوان گزارش شده توسط سازمان.

با آن قدرت نوظهور چین خواهد بود که در انتخاب حداقل 17 حقوق بشر سازمان ملل متحد از دستاندرکاران در 2021. این محققان خواهد بود وظیفه با تهیه گزارش در مورد وضعیت حقوق بشر از کشورهای خاص. به علاوه چین نیز حق دارند به توصیه و دامپزشک نامزد مهم حقوق بشر نوشته های. هر چند چینی نماینده در پنل جیانگ دوان است در خدمت 5-عضو شورای شخصی خود ظرفیت آن را اجتناب ناپذیر است که او خواهد بود با توجه به مسائل بر اساس پارامترها و منافع دیکته شده توسط حزب کمونیست.

شورای امنیت سازمان ملل متحد مورد انتقاد قرار گرفته در سال های اخیر برای نرم آن موضع در برابر چین وقتی که می آید به حقوق بشر است. بازگشت در سال 2018 ایالات متحده در خارج از بدن با سفیر نیکی هیلی آن را “چاه مستراح” از تعصب سیاسی. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo همچنین با انتقاد از شورای نادیده گرفتن جدی مجرم و آنها را با اعطای یک صندلی.

(Image: Screenshot / YouTube)

ایالات متحده در خارج از شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال 2018 با سفیر نیکی هیلی آن را خواستار یک “چاه مستراح” از تعصب سیاسی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

TG Arya سخنگوی مرکزی تبت دولت در تبعید ابراز ناامیدی در نقش چین در حقوق بشر پنل. “تبتی, چینی, Uyghurs, مغولستانی و مردم هنگ کنگ است که همه قربانیان از حزب کمونیست چین را سرکوبگر رژیم همه در حال حاضر از ترس که آنها نمی خواهد دادرسی عادلانه و… آن را مانند قرار دادن یک عقاب در کبوتر خانه… اگر چین دیپلماتیک بازو-چرخاندن همچنان مصمم در این راه آن را تشویق ظهور توتالیتاریسم او گفت:” به رادیو آزاد آسیا.

CCP Coronavirus و حقوق بشر

چین همچنان ادامه دارد و آن سوء استفاده از حقوق بشر حتی در طول CCP coronavirus شیوع خاموش خبرچین و تهدید منتقدان. دکتر که تا به حال شناسایی ویروسی تهدید در ماه دسامبر بازداشت شده بود توسط مقامات و مجبور به نگه داشتن دهان خود را بسته است. او بعد از قرارداد به ویروس و درگذشت. رن Zhiqiang یک منتقد حزب کمونیست به نام Xi Jinping یک دلقک برای سوء مدیریت این بیماری همه گیر. مبارزه با فساد مقامات او را به بهانه “نقض جدی و انضباط و قانون است.”

(Image: Screenshot / YouTube)

رن Zhiqiang یک منتقد حزب کمونیست به نام Xi Jinping یک دلقک برای سوء مدیریت این بیماری همه گیر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“در خانه مقامات چینی در حال خاموش کردن منتقدان اعم از پزشکان مانند Li Wenliang به شهروند روزنامه نگاران مانند چن Qiushi به لحاظ سیاسی متصل غولهای مانند رن Zhiqiang… که رن است که برگزار می شود و بررسی توسط CCDI تضمین یک نتیجه: در مجموع محرومیت از محاکمه عادلانه و حقوق” سوفی Richardson, حقوق بشر, دیده بان چین گفت که به نگهبان. مرگ برخی از شهروندان در حال درمان به عنوان علت یا علل دیگر بدون به درستی تست برای CCP coronavirus عفونت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

دروغ که حزب کمونیست استفاده می شود برای شروع از 2 دهه از آزار و اذیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو