قضات مرجع 'همیلتون' 'آذربایجان' در کالج انتخاباتی تصمیم

توسط MARK SHERMAN | آسوشیتد پرسواشنگتن — در یک تصمیم طعم دار با ارجاع به "همیلتون" و "Veep" عالی حکم دادگاه به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

توسط MARK SHERMAN | آسوشیتد پرس

واشنگتن — در یک تصمیم طعم دار با ارجاع به "همیلتون" و "Veep" عالی حکم دادگاه به اتفاق آرا جمعه است که می تواند نیاز به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان به بازگشت به کشورهای خود را' رای مردم برنده در کالج انتخاباتی است.

قرآن در موارد در واشنگتن و کلرادو کمتر از چهار ماه قبل از سال 2020 انتخابات برگ در قوانین در 32 ایالت و ناحیه کلمبیا که با اتصال انتخاب کنندگان را به رای دادن به محبوب رای برنده به عنوان انتخاب کنندگان تقریبا همیشه انجام دهید.

به اصطلاح وفا کرده اند مهم به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری, اما این تغییر می تواند در یک مسابقه تصمیم گرفت فقط چند انتخابات رای. در آن طول می کشد 270 آرا برنده انتخابات ریاست جمهوری.

از سمت چپ رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز, دانشیار عدالت النا کاگان, دانشیار عدالت نیل Gorsuch و دانشیار عدالت برت Kavanaugh بحث قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره در خانه اتاق در کاپیتول هیل در واشنگتن سهشنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است. (لی میلیس/استخر از طریق AP)

یک دولت ممکن است به دستور "انتخاب کنندگان است که آنها هیچ زمین برای معکوس کردن رای میلیون ها نفر از شهروندان" عدالت النا کاگان نوشت: در نظر اکثریت که راه می رفت از طریق سیاسی آمریکا و قانون اساسی تاریخ گاه به گاه با اشاره به فرهنگ پاپ.

چنین دستوری توسط دولت "توافق با قانون اساسی — به عنوان به خوبی به عنوان با اعتماد یک ملت است که در اینجا ما مردم حکومت" کاگان نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هر دو یک منتقد و فن کالج انتخاباتی است.

در سال 2012 او پرسیدم کالج انتخاباتی است یک فاجعه برای دموکراسی است." اما در نوامبر سال 2016 پس از او برنده او در انتخابات ریاست جمهوری با وجود از دست دادن آرای مردمی به هیلاری کلینتون او پرسیدم کالج انتخاباتی است که در واقع نابغه است که در آن به ارمغان می آورد همه کشورها از جمله آنهایی کوچکتر به بازی."

دوشنبه حاکم بود و نه در مورد مشروعیت کالج انتخاباتی و یا تلاش مداوم به طور موثر از بین بردن آن با داشتن متحده متعهد به حمایت از ملی رای مردم برنده است. که پیشنهاد مطمئن می تواند در دادگاه به چالش کشیده نمی خواهد اثر را مگر متحده تشکیل یک اکثریت آرا تایید آن است.

دادگاه عمل کرده و در موضوع دیگر اینکه آیا انتخاب کنندگان آزاد هستند عوامل صرف نظر از آنچه رای دهندگان در کشورهای خود را تصمیم می گیرید. قضات برنامه ریزی استدلال برای بهار گذشته به طوری که آنها می تواند به حل مسئله قبل از این سال انتخابات ریاست جمهوری به جای برگزاری یک پتانسیل سیاسی بحران این کشور و رای.

کاگان بازگو چگونه قانون اساسی و قوانین اصلی برای ریاست جمهوری انتخاب کنندگان پاشیدند سردرگمی چون هیچ فرقی بین رای برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور. او اشاره کرد که نتایج حاصل از 1796 داد انتخابات ریاست جمهوری جان آدامز سیاسی خود را رقیب توماس جفرسون به عنوان معاون رئیس جمهور یک وضعیت کاگان به نام "علوفه برای یک فصل جدید از Veep."

همه چیز بدتر شد و چهار سال بعد زمانی که جفرسون و Aaron Burr به پایان رسید در یک کالج انتخاباتی کراوات ارسال انتخابات به مجلس نمایندگان. در آن زمان 36 رای و تاثیر الکساندر همیلتون برای انتخاب جفرسون به عنوان رئیس جمهور کاگان نوشت.

"الکساندر همیلتون امن جای خود را در برادوی مرحله—اما احتمالا در گورستان بیش از حد—توسط لابی فدرالیست در خانه به نکته انتخابات به Jefferson او منفور اما به عنوان کمتر از یک تهدید وجودی برای جمهوری" او گفت:.

این دو انتخابات منجر به تصویب دوازدهم متمم که تولید کالج انتخاباتی قوانین در استفاده از امروز با جدا کردن برگه های رای برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور. "در آن هر کس تا به حال به اندازه کافی از کالج انتخاباتی اصلی رای گیری قوانین" کاگان نوشت.

نزدیک ترین کالج انتخاباتی حاشیه در سال های اخیر بود که در سال 2000 زمانی که جمهوری جورج دبلیو بوش دریافت 271 رای به 266 دموکرات گور. یک انتخاب کننده از واشنگتن چپ او رای سفید.

هنگامی که دادگاه شنیده استدلال با تلفن در مارس به دلیل coronavirus شیوع قضات به استناد ترس از رشوه خواری و هرج و مرج اگر انتخاب کنندگان می تواند رأی دهی بدون در نظر گرفتن رای مردم نتیجه در کشورهای خود را.

این موضوع به وجود آمد و در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط سه هیلاری کلینتون انتخاب کنندگان در واشنگتن و یکی در کلرادو که حاضر به رای دادن برای او با وجود رای مردم برنده شدن در هر دو کشور در سال 2016. در انجام این کار آنها امیدوار به اندازه کافی برای متقاعد کردن انتخاب کنندگان در ایالات برنده مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب شخص دیگری را انکار و او را به ریاست جمهوری.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در دنور حکومت است که انتخاب کنندگان می تواند رای به عنوان آنها لطفا رد استدلال که آنها باید انتخاب محبوب رای برنده است. در واشنگتن دولت در دیوان عالی کشور تایید 1000 دلار جریمه در برابر سه انتخاب کنندگان و رد ادعای خود را.

دیوان عالی کشور تأیید واشنگتن تصمیم گیری و معکوس حاکم از کلرادو.

در همه وجود دارد 10 faithless انتخاب کنندگان در سال 2016 از جمله یک چهارم در واشنگتن دموکراتیک انتخاب کننده در هاوایی و دو حزب جمهوری خواه انتخاب کنندگان در تگزاس است. در ضمن دموکراتیک انتخاب کنندگان گفت که آنها نمی خواهد رای برای کلینتون جایگزین شد در مین و مینه سوتا.

نزدیک ترین کالج انتخاباتی حاشیه در سال های اخیر بود که در سال 2000 زمانی که جمهوری جورج دبلیو بوش دریافت 271 رای به 266 دموکرات گور. یک انتخاب کننده از واشنگتن چپ او رای سفید.

دیوان عالی کشور نقش تعیین کننده در آن انتخابات, پایان بازشماری آرا در فلوریدا که در آن بوش برگزار شد 537 رای, حاشیه از 6 میلیون آرای بازیگران.

قضات برنامه ریزی جداگانه بحث در واشنگتن و کلرادو موارد پس از عدالت Sonia Sotomayor belatedly حذف خودش از کلرادو مورد چون او می داند که یکی از شاکیان.

در درخواست دیوان عالی کشور به حکومت است که می تواند نیاز به انتخاب کنندگان را به رای دادن به دولت برنده کلرادو بود خواست قضات و نه صبر کردن تا زمانی که "گرما را از نزدیک انتخابات ریاست جمهوری."

کلرادو دادستان کل فیل Weiser که استدلال خود را در دولت مورد در دادگاه عالی به نام نتیجه "یک پیروزی برای منظم انتخابات و قانون اساسی ما دموکراسی است."

در واکنش به تصمیم روز دوشنبه وکیل برای انتخاب کنندگان که به چالش دولت با قوانین گفت: خوشحالم که دادگاه عمل در حال حاضر. "بدیهی است که ما نمی بر این باورند که دادگاه تفسیر قانون اساسی به درستی. اما ما خوشحال هستند که ما باید دست ما هدف اصلی این عدم قطعیت حذف شده است. است که پیشرفت" وکیل Lawrence Lessig گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن