چین استفاده از توییتر به گسترش CCP Coronavirus تبلیغات در ایتالیا

ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده کشور در اروپا از CCP شیوع کروناویروس. همچنین کشور چین است که از نزدیک مرتبط ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده کشور در اروپا از CCP شیوع کروناویروس. همچنین کشور چین است که از نزدیک مرتبط با توسعه نفوذ خود در سراسر اروپا است. آن را نباید به عنوان یک شگفتی آمده است که پکن شده است با تکیه بر توییتر رباتها برای تقویت تصویر خود در میان ایتالیایی ها در زمانی که COVID-19 دادن حزب کمونیست نام بد.

چینی تبلیغاتی

به تازگی چین و ایتالیا به طور مشترک اعلام کرد "سلامت جاده ابریشم" ابتکار است. بسیاری از منتقدان هشدار داد که این پروژه ممکن است تا پایان توزیع بیش از داده های سلامت از ایتالیایی ها به چینی بی سیم شرکت ها و در نهایت دولت است. پکن توییتر رباتها تصمیم به چرخش داستان به عنوان یکی از "همکاری" است که در آن هر دو کشور برای به دست آوردن. "نزدیک به نیمی از توییت (46.3 درصد) منتشر شده در بین مارس 11 و 23 با هشتگ #forzaCinaeItalia (رفتن چین, رفتن, ایتالیا, ed.) و بیش از یک سوم (37.1 درصد) از کسانی که با هشتگ #grazieCina (با تشکر از شما, چین, ed.) آمد از رباتها" با توجه به Formiche.

زمانی که چین ارسال می شود نه پزشکان و 30 تن از تجهیزات پزشکی به ایتالیا ماه گذشته سفارت چین در رم توییتی این موضوع با #forzaCinaeItalia که به سرعت به یک پاسخ بزرگ. حساب که به حمایت از سفارت چین جیر مشاهده شد که برخی از خصوصیات. برای مثال بسیاری از حساب های توییتی در تمام طول روز طولانی است که به احتمال زیاد با توجه به این واقعیت است که آنها رباتها. تقریبا همه حساب پیدا شد به صراحت حمایت از مداخله. برخی از حساب های سکوت برای مدت طولانی و تنها شد بسیار فعال شده است.

(Image: Screenshot / YouTube)

زمانی که چین ارسال می شود نه پزشکان و 30 تن از تجهیزات پزشکی به ایتالیا ماه گذشته سفارت چین در رم توییتی این موضوع با #forzaCinaeItalia که به سرعت به یک پاسخ بزرگ. (تصویر: Screenshot / YouTube)

آن است که نه فقط در توییتر و ایتالیا که چین با هدف قرار دادن. حزب کمونیست تبلیغات بخش نیز به خرید تبلیغات در Instagram و Facebook به هم زدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از تبلیغات بودند از دولت حمایت رسانه ها مانند دوربین مدار بسته CGTN و سلامت. یکی از تبلیغات ادعا کرد که تهمت بود یک نژادپرست برای تماس با CCP coronavirus چینی ویروس. آگهی های دیگری پیشنهاد کرد که امریکا قراضه شیوع ویروس است و می تواند تا پایان ساخت بدتر. از آنجا که این تبلیغات از یک ماهیت سیاسی آنها باید سلب مسئولیت. اما این تبلیغات تا به حال هیچ کدام.

Facebook نشان داد که بسیاری از این تبلیغات گرفته شده بود پایین. "ما در حال پیشرفت در برنامه های ما به برچسب کنترل دولت روی صفحات رسانه های Facebook و از جمله از چین و باید بیشتر به این زودی. ما در ادامه به کار با ناشران و شخص ثالث کارشناسان در مورد این موضوع به اطمینان حاصل شود که ما این حق" یک Facebook سخنگو گفت: به معاون اخبار.

دارو

استفاده از remdesivir به عنوان یک پتانسیل coronavirus مواد مخدر نشان دادن برخی وعده. در یک مطالعه از 53 به شدت بیمار بیماران از آمریکا و کانادا و اروپا و ژاپن و تقریبا نیمی از آنها قادر به از بیمارستان مرخص شده بعد از درمان است. از 30 بيمار در هواکش, 17 دیگر مورد نیاز این تجهیزات پس از درمان. هفت نفر در طول مطالعه. جلعاد شرکت پشت remdesivir مواد مخدر ابراز رضایت در نتایج اما توصیه خویشتن داری تا بیشتر تست ها و گزارش ها بیرون می آیند.

(Image: Screenshot / YouTube)

Remdesivir شده است نشان دادن وعده در برابر COVID-19 و در حال حاضر در آزمایش های بالینی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"این آمار اولیه از 53 بيمار شده اند تولید شده در یک کارآزمایی بالینی و پوشش تنها یک بخش کوچک از بیماران بدحال که درمان شده اند با remdesivir... ما انتظار داریم که ما باید داده های اولیه از مطالعه remdesivir شدید بیماران در پایان مارس و کار خواهد کرد به سرعت به تفسیر و به اشتراک گذاری یافته های او گفت:" همانطور که در گزارش بار عصر. یک مطالعه ادعا کرد که remdesivir می تواند تولید شده در یک قیمت به عنوان کم به عنوان دلار 9 دوز که می تواند مواد مخدر ایده آل برای در سراسر جهان استفاده کنید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چگونه اقوام مقابله با آفت?


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب