Chicharito و کهکشان به دنبال شروع خوب به MLS برگشت مسابقات

کهکشان رو به جلو خاویر "Chicharito" هرناندز می توانست تصمیم گرفتند از MLS برگشت مسابقات است. با 1 سال قدیمی پس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

کهکشان رو به جلو خاویر "Chicharito" هرناندز می توانست تصمیم گرفتند از MLS برگشت مسابقات است.

با 1 سال قدیمی پسر و یک فرزند دوم در راه هیچ کس را سرزنش هرناندز اگر او تصمیم به ماندن در لس آنجلس.

لیگ برتر فوتبال گفت که بازیکن می تواند انتخاب کردن از این مسابقات به دلایل مختلف و بسیاری از آنها مانند حاکم MVP کارلوس ولا (LAFC), مینه سوتا, ایالات FC مدافع آیک Opara و ونکوور وایت کپس' لوکاس Cavallini و Fredy مونترو. اینها تنها برخی از نام های بزرگ که همراه با تیم خود به فلوریدا.

هرناندز گفت: این یک تصمیم دشوار به ترک خانواده خود را, اما او نمی خواست به مقایسه خود تصمیم به Vela را یک دوست نزدیک.

"من راه رفتن با کارلوس بسیاری از سال و ما دوستان" هرناندز گفت: در طول یک زوم کنفرانس با خبرنگاران. "ما تا به حال بسیاری از تماس در طول این بیماری همه گیر. من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که من واقعا تصمیم خوب و کارلوس نیست.

"هر دو در تصمیم گیری های مثبت هر دو کاملا محترم و نه بهتر یا بدتر از دیگری است. واقعیت این است که کارلوس خواهد شد که شانس خود را برای بحث اگر او می خواهد یا نه در مورد اینکه چرا او تصمیم ... من خوشحال هستم که او گرفته شده و بهترین تصمیم برای او و خانواده اش. من نمی خواهم مردم را به ستایش و یا ارزش من بیشتر به خاطر من آمد و او را برای ماندن."

Chicharito چک در با همسر و فرزند خود را از طریق FaceTime و کهکشان کمک برادرش از سفر به لس آنجلس زندگی می کنند در حالی که این باشگاه دور است.

حتی به عنوان کهکشان قرار دادن تا آماده سازی برای روز دوشنبه گروه F, درب بازکن, در برابر Portland Timbers (7:30 بعد از ظهر FS1), زندگی در داخل این حباب شده است اما هر چیزی طبیعی است.

"راستش اگر من احساس نمی امن من نمی خواهد در اینجا و حتی کمتر بنابراین با این وضعیت در خانه با پسر و یک بارداری" Chicharito گفت. "MLS در تلاش برای انجام بهترین خود را به ما جلوگیری از گرفتن ویروس و امن نگه داشتن ما و همه ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما."

"من به تماشای Netflix, بازی, Call of Duty, FIFA بسیاری بیش از حد آرامش بخش ... شما می توانید شل کنید. بدیهی است که شما نمی توانید بیرون بروید و یک زندگی عادی داشته باشم اما همه ما می دانستند که قبل از."

FC Dallas و Nashville SC باید هر دو خارج با توجه به مثبت COVID-19 انجام شد. فقط لحظات قبل از روز یکشنبه بازی بین DC, ایالات و تورنتو FC برنامه ریزی شده بود به شروع لیگ MLS آمریکا گزارش داد که این آزمون برای هر دو تیم نشان داد یکی مثبت و یکی بی نتیجه آزمون برای یک بازیکن دیگر که منجر به تعویق افتادن.

همچنین اسپورتینگ کانزاس سیتی تا به حال یک بازیکن تست مثبت پنج شنبه و قرار داده شد, در قرنطینه. بقیه بازیکنان همه منفی دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازی مقابل مینه سوتا, ایالات.

"این شرم آور است که دو تیم تا به حال به رها کردن" کهکشان هافبک علی چوپانی گفت. "لیگ انجام داده است بهترین که آنها می توانند برای این کار به یک مکان امن. ... آن کمی ترسناک اما این ماموریت همان باقی می ماند ما آمده ایم اینجا برای برنده شدن و ما یک فرصت خوب برای رسیدن به یک شروع خوب و امیدوارم ساخت آن."

این چیزی است که کهکشان نیست که این فصل به طور منظم آغاز شده در فوریه. کهکشان باز با 1-1 قرعه کشی در برابر هوستون و پس از آن رنج می برد 2-1 از دست دادن به ونکوور. روز بعد از آن که از دست دادن فصل به طور منظم بود تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما نمی توانید به بهترین شروع این احساس تقریبا مانند ما در حال شروع از ابتدا" Lletget گفت. "ما باید برای مقابله با آنچه که ما داریم و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است."

کهکشان در مقابل پورتلند

تلویزیون: Fox Sports 1, 7:30 p. m.

چشم انداز: کهکشان را از دست هافبک جاناتان دوس سانتوس که تا به حال عمل جراحی فتق و نمی توان سفر. نگه داشتن یک چشم بر روی یک جفت از 17 ساله هافبک (کامرون دانبار و جاناتان Perez) هر دو دارای پیوست و اولین تیم در سفر. هر دو امضا شد به عنوان وطنی بازیکنان در ماه فوریه است.

 tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب