چارتر اوک هیئت مدیره مدرسه جمهور آذربایجان برای نوشیدن آبجو در زوم جلسه

چارتر اوک متحد هیئت مدیره مدرسه جمهور برایان Akers دیده می شد نوشیدن یک آبجو در یک مه 7 جلسه هیئت مدیره بیش از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

چارتر اوک متحد هیئت مدیره مدرسه جمهور برایان Akers دیده می شد نوشیدن یک آبجو در یک مه 7 جلسه هیئت مدیره بیش از زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم.

در انتشار اخبار اعضای, اعلام کرد آنها باید مواخذه Akers برای نقض هیئت مدیره الکل و مواد مخدر-محل کار سیاست.

"این یک جدا شده و حادثه ناگوار بود که به سرعت رسیدگی توسط اعضای ما حاکم هیئت مدیره پس از آن آورده شد به ما توجه" هیئت مدیره و معاون رئیس جمهور گرگ پترسون در بیانیه ای گفت. "به عنوان مقامات منتخب ما باید به طور شفاف و خودمان اعمال ما."

همان آزادی می گوید Akers نه تایید می کند و نه او را انکار می کند نوشیدنی های الکلی. اما در یک مصاحبه تلفنی در چهارشنبه Akers تایید آن را در واقع یک آبجو.

او گفت که او رفت و مستقیما به جلسه بعد از اتمام شام گرفت و چند جرعه از این در حال حاضر باز آبجو بدون فکر کردن در مورد آن است. وی افزود: کار از خانه از طریق زوم یک تجربه جدید برای او.

"من به هر فکر به آن" او گفت:. "من عذر خواهی به هر کسی. آن را عمدی نیست."

در منطقه تصویری از مه 7 جلسه Akers دیده می شود نوشیدن از یک بطری در 1 ساعت, 21 دقیقه, 50 دوم خوانده شده را علامت.

"هنگامی که ما در حال تصمیم گیری در ارتباط با آموزش و پرورش کودکان ما, ما باید اطمینان حاصل شود ما به طور کامل درگیر با گفتگو و نه پریشان هر چیزی" پترسون گفت: در مصاحبه.

پترسون نمی خواهد بحث در مورد جزئیات Akers' سرزنش و توبیخ رسمی.

Akers' مصرف الکل در طول یک جلسه هیئت مدیره نمی نشستن به خوبی با برخی از کارکنان منطقه یا اعضای جامعه.

گرگ Palatto منطقه روانشناس و عضو هیئت اجرایی منشور بلوط مربیان کانون گفت: مجموعه حرکت یک مثال بد برای دانش آموزان به ویژه کسانی که به تماشای این فیلم ها برای کلاس های تعلیمات مدنی.

"بچه ها در حال تماشای ما," او گفت:. "کل جامعه است که او را به تماشای.

و جان وان که فارغ التحصیل از منشور بلوط سیستم مدرسه و دارای سه فرزند است که فارغ التحصیل از مدارس منطقه گفت: Akers باید بهتر شناخته شده اند.

"من وحشت زده شد زمانی که من آن را دیدم" وان گفت. "بودن هیئت مدیره رئیس جمهور باید بداند که مجاز نیست."

با جلسات آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از سازمان ها و مناطق آموزش و پرورش سراسر لس آنجلس را به حال snafus فراتر از ویژگی های.

در یک virtual El Rancho متحد جلسه هیئت مدیره مدرسه در ماه آوریل یک عضو هیئت مدیره شد, گیر افتاد, خصوصی, توهین به سرپرست روی خط زنده. برخی از اعضای جامعه می گویند که حمله نژادپرستانه. او گفت: او در واقع پرداختن به گربه خود را.

یک هفته بعد ناشناس فردی کاهش یافته f-bomb در وایتیر شورای شهر نشست.

و برخی از شورای شهر و جلسات هیئت مدیره مدرسه شده اند با بمباران پورنوگرافی و بی حرمتی تصاویر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب