شارژر' اسحاق Rochell آشنایی کمک به دست در حالی که در قرنطینه

اسحاق Rochell وارد NFL مصمم به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به مردم نیازمند. شارژر' پایان دفاعی نیست یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

اسحاق Rochell وارد NFL مصمم به استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به مردم نیازمند.

شارژر' پایان دفاعی نیست یک بازیکن ستاره با رسانه های اجتماعی زیر اما متوقف نمی Rochell از تفکر بزرگ است. او یک مدافع برای سلامت روانی است و زمان اختصاص داده شده برای جامعه کار خود را در طول سه فصل با شارژر.

Rochell آماده بود را به مرحله بعد اما او نمی باید جهت تا زمانی که او در دیدار با رهبران در Orangewood بنیاد یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند خدمات به سابق و فعلی و پرورش جوانان در اورنج کانتی.

موضوع اهدای لباس استفاده می شود مورد بحث قرار گرفت و گیر با Rochell.

"آنها به ما گفت که آنها را قبول نمی کند استفاده از لباس برای پرورش جوانان" Rochell به یاد می آورد. "هرکس به یک جدید پیراهن و بانوی گفت:" فقط به این دلیل شما باید منابع کمتر و شما محروم این بدان معنی نیست که شما فقط باید همیشه لباس استفاده می شود.'"

سپس آن را در نهایت کلیک برای Rochell در حالی که در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او نمیفهمد که چگونه به کمک در طول یک بحران و برای آینده است.

Rochell تاسیس محلی بشر در ماه گذشته با هدف ارائه جدید پیراهن و بودجه برای بسیاری از سازمان ها. این گروه از چهار به حال خود شماره شناسایی کارفرما در مارس 4 و راه اندازی اولین کمپین یک هفته بعد.

Rochell همکاری با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای ماه آوریل است. آنها را به فروش پیراهن های محلی در انسان سایت و برای هر پیراهن به فروش می رسد $10 رفت و به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است که به مبلغ سه وعده غذا برای سالمندان نیازمند در لس آنجلس در طول بیماری همه گیر. همچنین با هر پیراهن خریداری شده جدید پیراهن اهدا شد به Orangewood پایه و اساس است.

"آنها در حال بسته بندی چاپ شده و از آنها با نام تجاری جدید پیراهن" Rochell گفت. "من فکر می کنم که واقعا مهم است به این نکته اشاره زیرا هرکس به یک پیراهن جدید. ... ما در عشق با آنچه آنها انجام می دهند (در Orangewood بنیاد) و به ما گفت: "شما می دانید چه, بیایید شروع به سمت راست در اینجا در اورنج کانتی با حمایت از Orangewood بنیاد و امیدوارم ما آنها را به بسیاری از پیراهن که آنها حتی نمی تواند آنها را اداره کند.' سپس ما را در حرکت به یک بعدی و پس از آن ما می توانیم امیدوارم حمایت بیشتری صورت ملی برای تقویت مراکز در سراسر کشور است."

یک ماه پس از تشکیل محلی انسان Rochell با کمک 600 پیراهن به فروش می رسد و $6,000 مطرح شده برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. که به مبلغ 600 سلامتی چک و بیش از 1500 وعده های غذایی. از جمعه محلی بشر تا به حال با بودجه $10,510 با توجه به وب سایت خود را.

بشر محلی همکاری با بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی برای ماه مارس. آنها به دنبال همان مدل 10 دلار اهدا شده همراه با یک پیراهن جدید. آنها همان در ماه ژوئن با سازمان های مختلف.

Rochell مسئول توسعه و برنامه ریزی و دوست دختر خود را Alli Kucharczyk است که طراح برای پیراهن. Rochell نیز خود را کردم همسایه از همسایه ها و هم تیمی درگیر است. شارژر کیکر مایکل Badgley کمک می کند تا با بسته بندی پیراهن.

"(Badgley) نیمه گیر کردم انجام این کار, اما او آن را دوست دارد و آن را پشتیبانی می کند" Rochell گفت.

اسحاق Rochell از شارژر بوده است کمک به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و Orangewood پایه و اساس است. (عکس از آسوشیتدپرس)

Rochell بازی های برگزار شده است و در هر بازی برای شارژر دو فصل گذشته. او مقدار زیادی از مسئولیت ها در زمین فوتبال اما او نمی نظر خود را در توسعه جامعه به عنوان کار اضافی.

"آن را سرگرم کننده برای ما" Rochell گفت. "این نوع از یک چالش است. من صرف یک ساعت در روز بلند کردن و کشش و مراقبت از بدن من و سپس من یک کل بسیاری از زمان اضافی برای انجام کارهای. بنابراین این نوع از طوفان کامل برای ما قادر به نشستن به شکل یک بازی برنامه ریزی و سازماندهی همه چیز. آن را واقعا سرگرم کننده است. شده است وجود دارد بدون استرس. این درست است که یک فرآیند لذت بخش که در آن ما می تواند به بازگشت."

در سال گذشته Rochell خود را آغاز کرد "ببینید شما در روز یکشنبه" ابتکار یک کمپین برای ترویج سلامت روان در حالی که در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی سم زدایی.

Rochell به طور مداوم به دنبال راه هایی برای کمک به, چرا که او احساس می کند آن را یک تعهد به عنوان یک NFL بازیکن. اما آن را تبدیل به بیش از یک تعهد. او در بر داشت یک شور و شوق.

"این است که قطعا یک چیز دراز مدت," Rochell گفت. "من فکر می کنم آنچه که ما انجام داده ایم چرا که ما تا به حال زمان زیادی ما ساخته شده واقعا خوب و زیرساخت و ما احساس خوبی در مورد آن, و ما فکر می کنم آن را به ما کمک زیادی در حال حرکت رو به جلو است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن