شارژر مربی آنتونی لین بازگشت به تیم تاسیسات در کوستا مسا

در یک سال نرمال این به احتمال زیاد خواهد توانست در هفته ای که شارژر مربی آنتونی لین استقبال 90 بازیکنان به صور

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

در یک سال نرمال این به احتمال زیاد خواهد توانست در هفته ای که شارژر مربی آنتونی لین استقبال 90 بازیکنان به صورت اجباری minicamp.

البته این نیست عادی سال است.

لین ورود سهشنبه به تیم تاسیسات آرام بود یکی داخل کوستا مسا ساختمان و اما قابل توجه به خاطر آن بود که اولین بار او را در دفتر کار خود از مارس. NFL امکانات بسته شد دو ماه برای coronavirus احتیاط و به تدریج بازگشایی ماه گذشته. مربیان اجازه داده شد برای بازگشت به هفته گذشته است.

به جای برگزاری یک بازیکن حضور ورق لین تحت فشار قرار دادند یک سبد با وسایل خود را در حالی که با پوشیدن یک پودر آبی, شارژر, ماسک صورت.

این شارژر چهارم-سال سر مربی در ساختمان اما او مشغول به خصوص در دو هفته گذشته. لین قدرتمند کلمات مورد خشونت پلیس و نژاد پرستی و جورج فلوید اعتراضات الهام گرفته از بازیکنان خود را. او تا به حال عمیق گفتگو با آنها در جلسات مجازی. در حال حاضر گام بعدی خواهد بود برای اتحاد دوباره با بازیکنان خود در فرد است.

روز دوشنبه NFL کمیسر راجر Goodell با ارسال یادداشتی به تیم های با پروتکل های اجازه می دهد بازیکن برای بازگشت به امکانات در هفته های آینده. هیچ تاریخ های تعیین شده است و هیچ minicamps انتظار می رود با توجه به NFL شبکه تام paul allen. اما rookies و جانبازان که تغییر تیم و نیاز physicals می تواند اجازه برای بازگشت به امکانات به صورت محدود قبل از ژوئن 26, paul allen گزارش شده است.

این شارژر به احتمال زیاد نمی تواند به عقب در عمل زمینه تا ماه آینده برای اردوگاه های آموزشی. لین و بازیکنان خود را ادامه خواهد داد و به ایجاد تنظیمات در طول این آینده غیر معمول فصل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن