صدراعظم کارول مسیح به دنبال بازخورد در پلیس پاسخگویی گزارش

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر را به جامعه دانشگاه در روز سه شنبه:

در سال 2019 ما تاسیس مستقل هیئت مشاوران پلیس در پاسخگویی و امنیت جامعه (IAB) با بیان هدف بهبود شفافیت و پاسخگویی پلیس در دانشگاه ما. من مصرانه از شما را به بررسی عناصر تشکیل دهنده هیئت مدیره اتهامات شده اند که هدایت آن کار مهم است.

امروز من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن با شما IAB اولین گزارش سالانه فراهم می کند که با توجه به نویسندگان آن “بیش از 25 توصیه هایی برای تقویت پلیس پاسخگویی و تضمین امنیت جامعه و در نزدیکی محوطه دانشگاه.” این گزارش می تواند در تمامیت خود را در اینجا: IAB گزارش سالانه.

همانطور که من در ژوئن 18th پیام به پردیس من متعهد به همکاری با IAB و UCPD در پیگیری از جدید و بهتر و عادلانه تر رویکرد به امنیت جامعه است که کاهش نیاز برای اجرای قانون حمایت از اصول ما از جامعه و کمک به اطمینان از نهاد ما و آن قطعات تشکیل دهنده از نژادپرستی و تعصب و تبعیض است.

قبل از تصمیم گیری در مورد اجرای IAB توصیه های آنچه که ما در حال حاضر نیاز و به دنبال واکنش های خود را به بازخورد در مورد این گزارش یافته ها و توصیه ها. موفقیت تلاش های ما به اعتقاد من مشروط در دانشگاه و جامعه را از درک و مشارکت.

ما مشتاقانه منتظر دریافت نظرات و سوالات خود را که می تواند ارسال شده به فرم گوگل در اینجا است که باز خواهد شد تا آگوست 7 در 5 p. m. پس با دقت و با توجه به ورودی دریافت می کنیم من امید و انتظار به اطلاع پردیس در مورد گام های بعدی در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو