کریتوس کالج کالیفرنیا رونمایی اولین کالج پروژه مسکن برای بی خانمان دانش آموزان

بی خانمانی یک مشکل باقی می ماند در میان دانش آموزان به ویژه کسانی که حضور در کالج.اما کریتوس دانشگاه, در, Norw

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 خرداد 1399

بی خانمانی یک مشکل باقی می ماند در میان دانش آموزان به ویژه کسانی که حضور در کالج.

اما کریتوس دانشگاه, در, Norwalk, به تازگی یک پیشگام در میان کالیفرنیا کالج ها برای تلاش های خود برای حل, دانش آموز بی خانمان: مدرسه به عنوان ایجاد شده خود را مسکن.

کریتوس دانشگاه در چهار شنبه, ژوئن 11, جشن تکمیل مسکن های جدید, پروژه روستا, کالیفرنیا اولین کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. کالج میزبانی مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی به پرده تلاش — که ناشی از همکاری با سازمان های متعدد.

بودجه برای $4 میلیون مسکن توسعه پروژه آمد از کالج بودجه و با همکاری Jovenes, Inc., لس آنجلس غیر انتفاعی است که کمک به بی خانمان و آواره بزرگسالان جوان است. Norwalk, لس آنجلس سرپرست جانیس هان و لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار همچنین با کمک این پروژه است.

"بی خانمانی در میان جامعه دانشجویان است که یک مشکل بزرگ در اینجا به خصوص در شهرستان لا," هان در بیانیه ای گفت. "اما بیش از حد طولانی آن را نادیده گرفته توسط سیاست گذاران به دلیل آن متناسب نیست تصور قبلی از آنچه "بی خانمانی" به نظر می رسد مانند.

در سال 2019, 19 ٪ از دانش آموزان در سراسر کالیفرنیا 115 کالج تجربه بی خانمانی در طول سال گذشته بر اساس یک نظرسنجی که توسط دانشگاه محققان. دولت کامیونیتی کالج ها هم نمایندگی بزرگترین سیستم آموزش عالی در کشور با بیش از 2.1 میلیون دانش آموز با توجه به صدراعظم را برای کالیفرنیا کالج ها. که حدود 400,000 نفر به طور بالقوه بی خانمان.

این روستا فقط بلوک دور از کریتوس دانشکده متشکل از هفت 1,477 فوت مربع خانه شش که سه اتاق خواب و سه حمام واحد است. توسعه خواهد خانه تا 28 نفر از دانشجويان 18 تا 25 سال است. این خانه از ویژگی های ترکیبی از گزینه های رایگان و مقرون به صرفه گزینه های اجاره برای دانش آموزان است. چهار نفر از خانه را ارائه مسکن مقرون به صرفه گزینه برای به چهارده دانش آموزان ارائه اتاق خواب خود و یا به اشتراک گذاشته شده اتاق خواب استاد.

 • مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

اختیاری کمک مالی از هان دفتر ارائه خواهد شد $240,000 بیش از سه سال برای خدمات مانند اجاره کمک و مدیریت پرونده برای دانش آموزان در کریتوس ،

"چه منحصر به فرد در مورد این روستا این است که قبل از این پروژه ما می خواهم همیشه ما آوردن منابع خود گفت:" اریک هوبارد عیاشی' مدیر توسعه و همکاری های استراتژیک. "کریتوس کالج بود و در واقع خریداری ملک چند بلوک از دانشگاه و با استفاده از تخصص خود به عنوان یک مسکن ارائه دهنده ما شروع به توسعه مسکن های مختلف روش."

Jovenes خدمت در روستا منجر مسکن ارائه دهنده خدمات با کارکنان اشغال یک واحد به ارائه مورد مدیریت علمی, حمایت از فعالیت های جمعی و یک شبه نظارت. Jovenes توسط استاد ملک به اجاره از مدرسه برای حدود 10000 $در ماه برای تامین مسکن و خدمات حمایتی به دانش آموزان است. غیر انتفاعی را نیز کمک به عنوان مورد نیاز با یارانه اجاره از طریق آن کالج متمرکز سریع rehousing برنامه.

"من این را تحسین نوآورانه تاریخی کار در کریتوس دانشگاه به ارائه امن و مسکن برای بی خانمان دانش آموزان در محوطه دانشگاه" گفت: کالیفرنیا کالج صدراعظم الی Oakley. "در حال حاضر بیش از هر زمان برای کالج های ما به افزایش به مناسبت در خدمت به عنوان مراکز قدرت در جوامع خود و پیدا کردن راه های خلاقانه برای حمایت از دانش آموزان ما بیشترین نیاز ما به عنوان انطباق با زمان به چالش کشیدن. کریتوس کالج تلاش برای ایجاد این توسعه مسکن همراه با خدمات پشتیبانی از جامعه محلی همکاران در سراسر این روند به عنوان یک مدل به سیستم ما."

 • کریتوس کالج سرپرست دکتر خوزه Fierro, هیئت مدیره, رئیس جمهور, Marisa پرز و Jovenes, مدیر اجرایی, Andrea Marchetti برش روبان. مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • کریتوس کالج رئیس جمهور هیئت مدیره Marisa پرز صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • کریتوس کالج سرپرست دکتر خوزه Fierro صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. مجازی و در سایت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به پرده تکمیل کریتوس کالج جدید مسکن, پروژه روستا, دوشنبه, ژوئن 11, 2020, دولت برای اولین بار کالج مسکن به طور انحصاری برای دانش آموزان رو به بی خانمانی و یا مسکن ناامنی. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

Jovenes — کمک کرده است که دانش آموزان در ایست لا کالج, Rio Hondo, کالج, کریتوس کالج و لا تجارت Tech — برنامه ای برای گسترش عملیات خود را به ساحل شهر, کالج, Cal State ساحل طولانی و کال پلی پومونا.

کریتوس کالج مقامات به سهم خود فکر می کنم این مدل با استفاده از آنها می توانید کار در جاهای دیگر.

"ما اعتقاد داریم که همکاری ما با استفاده از مدل برای توسعه روستا پروژه مسکن می تواند به طور گسترده ای تکرار در سراسر دولت برای حل مسئله مسکن دانشجویی برای جامعه دانشجویان رو بی خانمانی" گفت: کریتوس کالج سرپرست/رئیس جمهور خوزه Fierro. "ما مفتخریم به کار کرده اند و در کنار بزرگ از جمله همکاران به ارائه منحصر به فرد و نوآورانه پروژه است که در خدمت ما بی خانمان دانش آموزان است."

دانش آموزان علاقه مند به مسکن باید ایمیل Jovenes: CerritosPN@jovenesinc.org.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de