CCP Coronavirus: کشورهای آسیایی نیروبخش برای موج دوم

بسیاری از مردم در کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی و تایوان و غیره باید شروع به فکر می کنم که CCP شیوع کروناویر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399

بسیاری از مردم در کشورهایی مانند ژاپن و کره جنوبی و تایوان و غیره باید شروع به فکر می کنم که CCP شیوع کروناویروس در سازمان ملل تثبیت شده و کاهش خواهد یافت, در کوتاه مدت. برخی هشدار می دهند که این کشور می تواند موج دوم عفونت بسیار به زودی.

موج دوم

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله لانست بهداشت عمومی مجله نشان می دهد که محدودیت شدید در ووهان محدود coronavirus شیوع بیماری به حدی است. اما این به آن معنا نیست که خطر عفونت گسترده است در هر نقطه در نزدیکی بیش از. این مطالعه هشدار می دهد که موج دوم از عفونت خواهد رسید چین در ماه اوت.

"با استفاده از مدل ریاضی برای شبیه سازی تاثیر یا گسترش و یا آرامش بخش زمان مدرسه و محل کار تعطیلی محققان تخمین می زنند که با بلند کردن این اقدامات کنترل در مارس موج دوم از موارد ممکن است رخ دهد در اواخر ماه اوت در حالی که حفظ این محدودیت ها تا مارس, خواهد احتمال تاخیر یک دوم اوج تا اکتبر — تسکین فشار بر خدمات بهداشتی در ماه مداخله" با توجه به Scimex.

در طول روز اولیه از شیوع عفونت گسترش سریع در کره جنوبی. با تشکر به موقع دولت در پاسخ به وضعیت تحت کنترل در آورد از طریق تهاجمی ردیابی بالقوه افراد آلوده و quarantining آنها. به عنوان ترس از دوم عفونت موج رشد می کند در میان مقامات برخی خواسته اند دولت به گسترش آن ورود ممنوع که در حال حاضر برای انتقاد از اینکه بیش از حد ضعیف است.

(Image: Screenshot / YouTube)

این وضعیت در کره جنوبی آورده شد و تحت کنترل از طریق تهاجمی ردیابی بالقوه افراد آلوده و quarantining آنها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ژاپن گزارش از عفونت های رشد به آرامی در طول ماه های ژانویه-فوریه دوره است. تعدادی از عفونت های رشد در یک رکورد سرعت بالا به مدت چهار روز در اواخر ماه مارس نشان می دهد که همه چیز می تواند زشت در ماه های آینده. سنگاپور اعلام کرده است که تمام دراز مدت تصویب دارندگان نیاز به تایید از مقامات قبل از ورود به کشور است. انتظار این است که این کاهش تعداد coronavirus افراد آلوده که به سنگاپور. تایوان شده است یک داستان موفقیت, ثبت نام 5 یا کمتر از موارد عفونت در هر روز در اواخر ماه ژانویه است. اما از اواسط ماه مارس تعداد مشخصی به بالا 20s.

برخی از کارشناسان بر این باورند که ما باید از پیش برنامه ریزی با در نظر گرفتن آینده ای که در آن CCP coronavirus خواهد شد در حال حاضر در جامعه است. "برای موج دوم آنچه که ما می خواهم به اتفاق می افتد این است که اگر رشد آن بسیار کندتر... Coronavirus است و نه دور. ما در حال رفتن به از بین بردن آن. ما قصد داریم به صورت چشم انداز است که آن است که همیشه رفتن به اطراف اما امیدوارم در اعداد کوچک تا زمانی که ما می تواند شناسایی موثر در درمان یا واکسن" بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: به سیمی.

خطر عفونت مجدد

یک مطالعه انجام شده در 175 نمونه خون از بیماران که از بهبود COVID-19 عفونت یافت که تقریبا یک سوم از آنها تا به حال پایین بودن سطح آنتی بادی به طور بالقوه ترک آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت مجدد. مطالعه انجام شده توسط دانشگاه Fudan بیماران از مطالعه خارج شدند که در Icu از آنجایی که آنها در حال حاضر داده می شود آنتی بادی از اهدا خون پلاسما.

(Image: Screenshot / YouTube)

کسانی که با سطوح پایین آنتی بادی پس از مبارزه با COVID-19 ممکن است در معرض خطر بالاتری برای عفونت مجدد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"این تیم همچنین دریافتند که سطح آنتی بادی رز با سن افراد در گروه سنی 60 تا 85 نمایش بیش از سه برابر میزان آنتی بادی به عنوان مردم در 15-39 گروه سنی است. به مقدار کم از آنتی بادی می تواند تحت تاثیر قرار گله ایمنی و مقاومت به بیماری در میان جمعیت به طور کلی برای جلوگیری از گسترش آن" با توجه به South China Morning Post.

ده نفر از جمله یک کم حضور آنتی بادی است که آنها حتی نمی تواند تشخیص داده شود در یک آزمایشگاه. محققان معتقدند که این افراد ممکن است موفق به ضرب و شتم CCP coronavirus استفاده از دیگر بخش های سیستم ایمنی بدن مانند سايتوکاين ها یا سلول های T.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چرا این تایوانی دانش آموز می پرسد که کلی مدیر برای عذرخواهی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن