شاهدانه 4/20 جشن رفتن مجازی به عنوان صنعت تنظیم به واقعیت جدید

این جمعه و واقعا همه از مارس سال 2020 — قرار بود بزرگ در جهان از گیاه شاهدانه.از سال 1971 زمانی که یک گروه از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 فروردین 1399

این جمعه و واقعا همه از مارس سال 2020 — قرار بود بزرگ در جهان از گیاه شاهدانه.

از سال 1971 زمانی که یک گروه از شمال کالیفرنیا نو شروع جلسه در 4:20 بعد از ظهر هر روز به دود علف های هرز و شکار گریزان ماری جوانا پچ رقم 420 بوده است شاهدانه. و بنابراین چهارمین ماه از سال 2020 و تاریخ 4/20/20 در خصوص آماده به مصرف کنندگان ماری جوانا اضافی باعث به جشن صنعت غیر رسمی تعطیلات در حالی که ارائه قانونی شاهدانه شرکت خوش آمدید قلاب بازاریابی.

اما پناهگاه در خانه سفارشات به بیماری همه گیر کوروناویروس را پمپ ترمز بر روی اکثر 4/20 جشن. حتی در علف های هرز-دوستانه, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد تهدید به دستگیری هر کسی که نشان می دهد تا برای دولت بزرگترین سالانه جمع آوری شاهدانه در "هیپی هیل" در پارک گلدن گیت.

فراتر از لغو تعطیلات برنامه coronavirus ضربه شاهدانه صنعت ،

پس از یک عمر کوتاه سنبله در وحشت خرید ماه گذشته, فروش ماری جوانا در سطح ایالت در حال افت هستند. و coronavirus خرید اینترنتی است و حتی بیشتر عدم قطعیت بیش از یک صنعت که در حال حاضر در تلاش به دلیل مالیات بالا, سفت, مقررات کسب و کار محلی ممنوعیت و هنوز پر رونق قاچاق در بازار است.

"لایه در جهانی همه گیر در بالای همه چیز است و فقط وحشی و بسیار غیر قابل پیش بینی تر از آن تا کنون بود گفت:" کنراد Gregory, هیئت مدیره, رئیس جمهور, California Cannabis انجمن صنعت و رئیس دولت روابط در اوکلند مبتنی بر زنجیره Harborside.

ماری جوانا کسب و کار هستند هیچ اگر نه انعطاف پذیر ،

با پناه-در-محل قوانین در اثر برخی از مغازه ها در حال بازسازی عملیات خود را برای مطابقت با بهداشت عمومی دستورالعمل در حالی که تولید کنندگان pivoting به لوازم مورد نیاز در مبارزه با کروناویروس.

برخی از 4/20 جشنواره می رویم مجازی از جمله Highstream 420 جشنواره که در آن Melissa Etheridge انجام خواهد شد به جمع آوری پول برای امور خیریه. و بسیاری از مردم دریافت $1,200 محرک چک از دولت فدرال که هنوز طبقه بندی ماری جوانا به عنوان یک مواد مخدر در تاریخ همتراز با هروئین فقط در زمان برای صرف برخی از این پول جشن صنعت ماری جوانا را در فصل تعطیلات.

نسبت به بسیاری از دیگر بخش های شاهدانه در سن coronavirus است "برای رفتن به یک کمی بیشتر پایدار" گفت: Avis Bulbulyan مدیر عامل شرکت مشاوره سیوا شرکت در گلندیل.

از هرج و مرج به ضروری

Coronavirus شیوع انداخت فقط در مورد هر صنعت را به هرج و مرج و کالیفرنیا ماری جوانا شرکت ها از این قاعده مستثنی بودند.

در مارس 16, زمانی که شش منطقه خلیج شهرستانهای تبدیل شدن به اولین بار در کشور به اجرا اقامت در خانه, قوانین, شاهدانه کسب و کار تلقی می شد غیر ضروری است. اما یک روز بعد پس از موجی از اعتراضات متمرکز تا حد زیادی در دسترسی به ماری جوانا پزشکی شهرستانهای داد OK برای شاهدانه مغازه باز بماند.

که سیاست رفت و ایالت مارس 20, زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: مجوز تفریحی و شاهدانه پزشکی مغازه به علاوه این صنعت را در کل زنجیره تامین شد "ضروری کسب و کار." این یکی از لیبرال ترین سیاست ها در کشور و حتی در میان کشورهای که قانونی تفریحی شاهدانه. نوادا محدودیت فروش برای تحویل کلرادو اجازه می دهد تا تنها منظقه وانت و ماساچوست است و محدود کردن فروش فقط به ماری جوانا پزشکی بیماران است.

"به عنوان یک صنعت ما ضربه آبخيز لحظه ای که ایالت کالیفرنیا تلقی ما ضروری کسب و کار" گرگوری گفت.

در حالی که این سیاست ها شد تا در هوا کالیفرنیا ماری جوانا مغازه ها دیدم موقت اما چشمگیر رونق فروش. صنعت اطلاعات شرکت BDS تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش کسب و کار شد تا بیش از 140 درصد در مارس 16 که در مقایسه با همین روز در سال قبل است. مدیر عامل شرکت Roy بینگهام اشاره کرد این بود که بیشترین فروش روز تا کنون در کالیفرنیا حتی با شکوه سال گذشته تاریخی 4/20 فروش.

برخی از 55 درصد از افرادی که مواجه نگردند محصولات در آن روزها گفت: آنها را به عنوان یک راه برای آرامش در دوران بیماری همه گیر با توجه به یک نظرسنجی آنلاین که توسط آمریکا ماری جوانا یک وب سایت است که منتشر راهنما و بررسی CBD محصولات. یکی دیگر از 23 درصد گفت: آنها نگران کمبود محصول در حالی که 34 درصد گفت: آنها تا به حال شده است با استفاده از ماری جوانا پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

چالش های مرکب برای صنعت

اما این فروش سنبله به طول انجامید حدود یک هفته پس از آن California cannabis مغازه ها تلاش کرده اند. بینگهام که گزارش اخیر فروش شده اند و در حال اجرا به عنوان آنجا که 20 درصد کمتر از متوسط است.

در TerraTech یک شرکت ایروین با کشت و مکان های خرده فروشی در کالیفرنیا و نوادا فروش شد پایین 65% از روز شنبه با توجه به اجرایی Derek پترسون. این شرکت فروش املاک و مستغلات و کاهش حدود یک سوم از کارکنان آن در سه ماه گذشته گفت: با کروناویروس به شدت ترکیبات قبلا مشکلات موجود است.

بزرگترین مسئله گفت: عدم سرمایه برای یک صنعت است که هنوز هم در start-up mode. ماری جوانا کسب و کار می تواند دسترسی به وام های بانک های سنتی به دلیل قانون فدرال است. و کمک های مالی از خانواده و دفاتر و صندوق های تامینی و کانادا بازار که در آن ماری جوانا قانونی در سراسر کشور شده است خشک شدن از تابستان گذشته. و هنگامی که coronavirus pluged جهان را به یک رکود عمیق هر چه سرمایه های خصوصی باقی مانده بود از بین میره.

شاهدانه شرکت ها نیز نمی واجد شرایط برای فدرال coronavirus امداد پول از ماری جوانا باقی می ماند غیر قانونی در سطح فدرال. که برگ شاهدانه کسب و کار با هیچ گزینه برای سرمایه است.

حتی بسیاری جانبی کسب و کار است که نمی لمس گیاه قطع از فدرال محرک دلار است.

که شامل KushCo Holdings, a publicly traded company مستقر در سرو است که باعث می شود ماری جوانا بسته بندی. مدیر عامل شرکت نیک Kovacevich گفت که بسیاری از رایانه های ساخت و ساز و بسته بندی اصلی شرکت در کالیفرنیا باقی می ماند واجد شرایط برای دریافت پول کمک مالی حتی اگر آنها کار کرده ام با ماری جوانا کسب و کار در برخی از نقطه در حالی که شاهدانه-متمرکز شرکت ها مانند او هستند.

سیاستمداران از جمله مجلس نانسی پلوسی باید حمایت از جمله حشیش کسب و کار در دور بعدی فدرال محرک پول است. اما برخی در این صنعت نیست, خوش بینانه, با توجه به نحوه لحاظ سیاسی به اتهام این لایحه باقی مانده است و چگونه بسیاری از مردم نیاز به کمک.

"دولت کاری نمی کند برای ما یا" پترسون گفت. بسیاری از رهبران دولت او معتقد است فکر می کنم که اجازه می دهد این صنعت به باز بماند مشکل را حل میکند. "اما در حال باز کردن به عنوان یک کسب و کار ضروری فقط بدان معنی است که شما باید بیشتر ثابت هزینه های عملیاتی" پترسون گفت. "و اگر شما لازم نیست که فروش به پشتیبانی که شما در یک جای بد."

به همین دلیل بسیاری از کارشناسان صنعت پیش بینی تعداد قابل توجهی از شاهدانه شرکت برابر خواهد شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند Bulbulyan می گوید این ویروس را به سادگی و سرعت بخشیدن به شکست بودند که در حال حاضر اجتناب ناپذیر است.

فرصتی برای درخشش

هنوز هم برخی از شاهدانه شرکت امیدوار هستند برای به دست گرفتن لحظه ای فشار برای تغییر سیاست در حالی که کار به دنبال عمومی دستورالعمل های بهداشتی و اثبات خود را خوب شرکت های بزرگ شهروندان است.

از زمین که دارای درمانگاه در سانتا آنا و پورت هونیم کارگران پاکسازی بالا-سطوح تماس پس از هر مشتری و تمام کارکنان مجهز به ماسک و دستکش. آنها شروع به متوسط قابل فهم برای هر دو کارکنان و مصرف کنندگان و در زیر شهر جدید قوانین آنها اضافه شده یک منظقه وانت گزینه ای برای اجازه دهید مشتریان سفارش آنلاین و آن را به ماشین خود را.

از زمین نیز با استفاده از آن تولید lab در کویر چشمه های آب گرم برای تولید 100-به همراه گالن ضد عفونی کننده دست در هر هفته و اهدای آن به بیمارستان های محلی. و لاس وگاس بر اساس GreenBroz که باعث می شود ماشین آلات برداشت شاهدانه است که در انتظار سریع دنبال تایید FDA برای یک سیستم خودکار است که استریل تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی.

بسیار شبیه به مواد غذایی زنجیره ای و شرکت های دیگر با خط مقدم ضروری کارگران برخی از شاهدانه اپراتورها در حال دادن به کارکنان قدرت پردازش مانند خطر پرداخت و اشتراک Netflix برای ادامه کار در شرایط چالش برانگیز.

Bulbulyan خوشبین است که از جمله نمونه های مثبت ممکن است کمک به حشیش صنعت از ظهور این بیماری همه گیر با برخی نوظهور مشروعیت. که به نوبه خود می تواند به این معنی خبر خوب در گسترده فشار برای از بین بردن ممنوعیت محلی افتتاح بانکی دسترسی و یا حتی فدرال قانونی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب