می داجرز بود "آخرین مرد ایستاده" در بازی بیس بال, عجیب و غریب جدید ،

لس آنجلس >> همه چیز در مورد عجیب و غریب.این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند جهان ما بازسازی ورزش چش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

لس آنجلس >> همه چیز در مورد عجیب و غریب.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند جهان ما بازسازی ورزش چشم انداز همراه با هر چیز دیگری. 'مبارزه با جزیره' متولد شده است همراه با "حباب" و "دله دزدی خطوط' به عنوان های مختلف ورزشی سعی کنید راه خود را به بازی بازگشت به زندگی ما — و درآمد را به خزانه خود را.

لیگ اصلی بیس بال را انتخاب کرده است نه زندگی در یک حباب و نه بر روی یک جزیره است. آنها سعی خواهد کرد برای ایجاد با منحصر به فرد ترین و کوتاه ترین فصل در تاریخ بیس بال یکی از ویژگی فن cutouts و صدای جمعیت در خالی استادیوم درجه بالا-سپاس اجتماعی-فاصله dugouts و مرموز مجروح لیست حرکت می کند (هر چند واقعا وجود دارد هیچ رمز و راز).

"همه چیز در حال حاضر است که عجیب و غریب" داجرز outfielder A. J. پولاک گفت: سلامت و پروتکل های ایمنی هستند که بخشی از بیس بال در سال 2020 است. "تمام جهان عجیب و غریب است. من فکر می کنم ما همه فقط به مورد استفاده قرار گرفتن به عنوان عجیب و غریب است."

بیس بال امید است که آن باقی می ماند عجیب و غریب, حداقل تا اکتبر و نمی کشد به نوبه خود برای بدتر است. به عنوان کشور معاملات با ادامه گسترش coronavirus اندیشد و پتانسیل لازم برای بازگشت به محدود مستندات MLB ارسال خواهد شد 900 یا بیشتر ورزشکاران به همراه مربیان و کارکنان سفر در سراسر کشور برای دو ماه آینده بازدید از برخی از زمان باغ زمستان از بیماری همه گیر. داجرز برای مثال مراجعه کنید هیوستون و فینیکس در اولین سفر جاده ای. این دو شهر که بیش از آب و مشترک در حال حاضر.

"ما نمی سفر کرد. ما نمی دانیم واقعا چه که به مانند" داجرز utilityman Kike' هرناندز گفت: در هفته گذشته. "فکر کردن در مورد همه ما در این محل باشگاه وانجمن و پاسخگویی است که ما باید برای همه ما برای سالم ماندن به دلیل, منظورم این است که هیچ یک از ما می خواهد به همین دلیل چند نفر تست مثبت یا ما نمی خواهیم به دلیل فصل می شود را در مخاطره قرار داده. به طوری که آن را نه تنها بچه ها هستند که در محل باشگاه وانجمن که شما رو به مسئول. شما همچنین باید به فکر می کنم در مورد دیگر تیم داوران و تمام هتل های مردم و رانندگان اتوبوس و تمام. من فکر می کنم که رفتن به یک های مختلف بحث وجود دارد.

"در حال حاضر حال در لا فقط آمدن به میدان و رفتن به خانه من احساس امن در حال حاضر. همه چیز می تواند کمی متفاوت در دو هفته اما در حال حاضر من احساس امن است. من فکر می کنم ما در حال انجام به عنوان یک کار خوب به عنوان یک تیم به عنوان یک سازمان در اینجا نگه داشتن ما را امن و پس از تمام قوانین. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار خوب از آن پس امیدوارم همه 29 تیم های دیگر می توانید از همان چیزی که ما می توانیم بازی 60 بازی و کامل postseason و یک قهرمان و همه چیز عادی است که اتفاق می افتد در حالت عادی سال است."

هیچ یک از کسانی که 29 تیم های دیگر باید به اندازه سرمایه گذاری در این سال به عنوان داجرز.

قبل از همه گیر ضربه داجرز چرخش بزرگ و افزود سابق آمریکا MVP لیگ Mookie بتی به خود است که در حال حاضر شامل سال گذشته لیگ ملی MVP کودی Bellinger. با مگا میلیون ها رایگان آژانس در آینده نزدیک تجارت برای بتی بود یک قمار بزرگ است که حتی بزرگتر از طریق ماه بدون بیس بال هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از زمان را به تعجب می کنم اگر بتی که تا کنون قرار داده و در یک داجرز یکنواخت در یک بازی است که شمارش.

"وجود دارد چندین بار در طول چند ماه گذشته من تعجب اگر ما همیشه می خواهم دیدن این اتفاق می افتد" بستری داجرز مدیر دیو رابرتز بود که خوش بینانه در یک اتاق پر از خوش.

حتی با کاهش زمستان در نظر گرفته شود (رفته Hyun-Jin Ryu Rich Hill Kenta Maeda, Alex Verdugo و با انتخاب خود, دیوید قیمت) علاوه بر این از بتی طول می کشد یک تیم است که تحت سلطه NL سال گذشته و برنده یک حق رای دادن رکورد 106 بازی و آن را بهتر ساخته شده.

آنها را تنها باید در 60 بازی به آن را اثبات کند در این فصل به طور منظم. تنها دو بار در طول زمان اجرا از هفت متوالی NL غرب عنوان داجرز رهبری بخش پس از 60 بازی ها (2015 و 2019).

"با سلام شما باید به آنچه به شما داده می شود و 60 بازی است که همه ما" هرناندز گفت. "من فکر می کنم که ما باید این استعداد به دانستن آنچه که اتفاق می افتد. ما بسیار آگاه باشید که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در 60 بازی فصل. هیچ دشمن کوچک وقتی که می آید به 60 بازی فصل.

"تاپیک میخوام 60 بازی فصل و رفتن وجود دارد به عنوان یک postseason درست مثل اگر ما بازی بازی های 162. ... بنابراین من فکر می کنم ما فقط به دنبال در 60 بازی انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به پلی آف و هنگامی که ما رسیدن به پلی آف ما فقط نگاه مثل ما فقط بازی بازی های 162 و ما اینجا هستیم تا در ماه های اکتبر و ما آماده هستیم برای انجام آنچه که ما می خواهم به انجام است که به جهان سری دوباره و پیروزی از آن در این زمان."

که ممکن است تنها چیزی که این همه ارزشمند برای داجرز. اما برنده سری جهانی پس از کوتاه ترین و عجیب ترین فصل در تاریخ MLB راه مشروع به پایان 32 سال صبر کنید برای یکی دیگر از قهرمانی در لا? داجرز بودند کوتاه-قهرمانان فصل در سال 1981 برنده سری جهانی پس از زايمان نزاع-خلاصه فصل به طور منظم (110 بازی) و هر ستاره از دست داده است و به مه از زمان.

اما همه چیز را در زندگی ما در سال 2020 می آید با یک ستاره. هر قهرمانی برنده پس از 60 بازی فصل به طور منظم شامل تعدادی از بازیکنان امید بستن به شرکت می تواند به عنوان دیده می شود کمتر مشروع و حتی از سطل زباله می تواند به وسیلهی عنوان برنده توسط Houston Astros در سال 2017 — واقعا مضحک اگر داجرز قهرمانیم این سال را به همه گیر پرچم مسابقه.

"نه در همه" داجرز shortstop کوری Seager گفت: وقتی پرسیده شد که اگر در این فصل قهرمانی را کمتر احساس رضایت بخش است. "همه در حال رفتن را از طریق همان چیزی که. هر کس در حال پخش است همان مقدار از بازی ها. همه مسائل مشابه به عنوان هر کس دیگری.

"به آخرین مرد ایستاده است به آخرین مرد ایستاده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب