کالیفرنیا کارگران ثبت نشده سیل و سازمان های تماس در جستجوی coronavirus امداد

Yosadara Miron تا به حال چهار شنبه, مارس 18 دور در تقویم خود را برای دو هفته.آن روز که او و بیش از 2 میلیون دی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

Yosadara Miron تا به حال چهار شنبه, مارس 18 دور در تقویم خود را برای دو هفته.

آن روز که او و بیش از 2 میلیون دیگر مهاجران مستند نشده در کالیفرنیا می تواند شروع به درخواست برای $125 میلیون برنامه ساخته شده است تا از دولت و صندوق های خصوصی که ارائه یک بار پرداخت از $500 در هر فردی بزرگسالان و یا تا 1000 $در هر خانواده است.

"من آماده بود در ساعت 9 صبح بود و من اطلاعات شخصی و شماره شناسایی مالیات آماده به آنها گفت:" Miron زندگی می کند که در پومونا با شوهر و دو بچه. "ما می خواستیم به یکی از اولین کسانی که به تماس و درخواست است."

شوهرش را از دست داده و کار خود را به عنوان یک مدیر در یک رستوران غذاهای دریایی در مه, او گفت:, و نه به حال هر درآمد در دو ماه.

اما در روز دوشنبه او استقبال شد با این ماجرا خطوط تلفن و سقوط وب سایت با توجه به تقاضای بالا و علاقه در این برنامه است. ساخت بدتر دولت صادر شده در آخرین لحظه جهت است که تماس گیرنده مورد نیاز برای رسیدن به یک فرد زنده به منظور درخواست برای کمک.

"من به نام و به نام و از طریق نمی کنید تا 5 بعد از ظهر روز دوشنبه" Miron گفت. "من تا به حال به تلاش برای نگه دارید چرا که ما هیچ گزینه های دیگر برای کمک به. در حال حاضر من در حال انتظار برای دیدن اگر که کمک در راه است."

Miron و شوهرش در میان هزاران نفر از کارگران ثبت نشده در دولت که نمی واجد شرایط برای کمک های فدرال و یا محرک چک با توجه به وضعیت حقوقی. به همین دلیل زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که مستند نشده coronavirus صندوق امداد در اواسط ماه مارس بسیاری از حقوق مهاجران و گروه های غیر انتفاعی را تحسین دولت در تلاش است. کالیفرنیا در حال حاضر تنها دولت با استفاده از پول مالیات دهندگان برای کمک به کارگران ثبت نشده.

این برنامه خواهد شد به $75 میلیون دلار کمک نقدی به حدود 150,000 متقاضیان است. بشردوستانه و سازمان های خصوصی اهدا کنندگان متعهد شده اند اضافی 50 میلیون دلار برای کمک به یکی دیگر از 100,000 افراد و خانواده ها. وجوه در دسترس هستند در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا زمانی که آنها صرف یا 30 ژوئن خاتمه می یابد.

برای کاهش نگرانی های حریم خصوصی در مورد اطلاعات شخصی تا پایان در دست فدرال مهاجرت مقامات دولت و بخش خدمات اجتماعی ارسال پول به 12 گروه غیر انتفاعی است که پرداخت کمک. سازمان وظیفه هستند با کمک به متقاضیان تعیین اگر آنها واجد شرایط برای این برنامه و همچنین ارائه کارت های پرداخت برای کسانی که در حال اعطا کمک. متقاضیان برای اطلاعات بیشتر به اشتراک گذاشته می شود دولت در طول فرآیند است.

برای واجد شرایط برای کمک های متقاضیان باید نشان دهد که آنها واجد شرایط برای کمک های فدرال برنامه های ناشی از COVID-19 همه گیر مانند Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند و از دیگر مزایای بیکاری فدرال و که آنها باید تحمل سختی ها از این بیماری همه گیر. تنها بزرگسالان ممکن است اعمال شوند.

تدریس خصوصی در خانه شماره برای آژانس های کمک به در هر شهرستان را می توان در بخش خدمات اجتماعی ،

درخواست کمک

این TODEC حقوقی مرکز غیر انتفاعی در شهرستان ریورساید یکی از آن 12 سازمان وظیفه کمک و disbursing کمک به کارگران ثبت نشده در بیشتر Inland Empire. با توجه به لوز Gallegos, جامعه, برنامه های, مدیر مرکز دریافت نزدیک به 1 میلیون تماس در 48 ساعت اول دوره برنامه.

"ما می دانستیم که وجود دارد رفتن به یک تقاضای بالا اما هیچ چیز مثل این" Gallegos گفت. "مردم فکر می کنم که $500 صدا نمی خواهم زیاد است اما این یک معامله بزرگ برای بسیاری از خانواده ها که نه به حال هر نوع درآمد پس از همه گیر آغاز شد."

یکی دیگر از کار های غیر انتفاعی به طور مستقیم با کارگران ثبت نشده مرکزی آمریکا مرکز منابع در لس آنجلس گفت: در Facebook پست که آن را دریافت بیش از 50 ، 000 تلفن تماس در روز دوشنبه.

گالگوس گفت: حجم زیادی از تماس ثابت می کند که چگونه حیاتی این پول است که برای بسیاری از مردم است. او اشاره کرد که هر چند بسیاری از کارگران ثبت نشده پرداخت مالیات بر درآمد آنها نمی واجد شرایط برای فدرال امداد و یا بیمه بیکاری, ساخت همه چیز حتی سخت تر برای خانواده ها بودند که در حال حاضر زندگی چک چک.

با توجه به وضعیت مهاجران مستند نشده کمک $2.5 میلیارد دلار در مالیات ایالتی و محلی در 2019. این گروه باعث می شود تا حدود 10 ٪ از دولت نیروی کار است.

"این بیماری همه گیر در معرض تروما که مستند نشده جامعه چهره هر روز که آیا آن عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی استرس های مالی یا امنیت شغلی" Gallegos گفت. "این باید یک بیدارباش برای دولت است که بیشتر باید انجام شود."

در خط مقدم

فرناندو رومرو کار کرده است و پشتیبانی از صدها نفر از کارگران در لس آنجلس و اینلند امپایر از طریق پومونا فرصت های اقتصادی مرکز. در شش سال گذشته او کمک مهاجران بدون پیدا کردن کار و ارتباط آنها را با دیگر خدمات مهاجرت.

اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان خاموش در ماه مارس, غیر انتفاعی تا به حال به تغییر چرخ دنده ها و پیدا کردن راه هایی برای کمک مالی بسیاری از کارگران که در حال حاضر از کار. رومرو گفت: غیر انتفاعی ارائه شده در مورد $60 ، 000 در کمک از اواسط ماه مارس.

"برای دو ماه گذشته ما حمایت کرده اند در حدود 60 تا 100 کارگران با دادن 200 دلار به 250 یک هفته از طریق پیش پرداخت کارت هدیه" گفت: رومرو اشاره کرد پول از سازمان های دیگر کمک کرد که با کمک های مالی. "ما شده ایم تاسیسات برای بسیاری از که می توانید پیدا کردن شغل و یا هر گونه پول در آینده است."

گروه دیگری Gente Organizada جامعه-رهبری عمل اجتماعی غیر انتفاعی واقع در پومونا همچنین لنت دست به مستند نشده جامعه برای سال در حال حاضر. عیسی سانچز سازمان موسس در درجه اول با این نسخهها کار با دبیرستان و دانشجویان مستند نشده و کم درآمد افراد — برخی از مشتریان خود را همه جا سه دسته. زمانی که این بیماری همه گیر شروع شد و او گفت: او می دانست که بسیاری از مشتریان خود را تحت تاثیر قرار خواهد بلافاصله.

"ما می دانستیم که بسیاری از مردمی که در صورت اخراج اعلامیه به دلیل از دست دادن درآمد و پس از حق دور ما می دانستیم که کدام گروه خواهد بود ضربه سخت" سانچز گفت. "آنها در حال حاضر دیگر نگرانی مانند بدهی مهاجرت و گمرک و اخراج بنابراین این یک ضربه بزرگ."

زمانی که مستند نشده برنامه کارگران اعلام شد, Miron یکی از اولین برای رسیدن به Gente Organizada برای کمک به. او و خانواده اش قبلا کار می کرد با سانچز و آنها را به شرکت در پروژه های مردمی دفاع از مستند نشده حقوق کارگر.

Miron گفت: برنامه پذیرفته شده است در حال حاضر او منتظر است برای پول است. هر روز که می گذرد دیگر پر از نگرانی و استرس او گفت:. در حالی که خانواده صاحبخانه شده است به همکاری با او در اواخر پرداخت او گفت که او نمی داند که چگونه او و خانواده می تواند مقاومت در برابر نصب بدهی.

امداد پول باید پرداخت در عرض دو تا چهار روز پس از یک برنامه تایید شده است با توجه به TODEC مرکز حقوقی.

Miron پسر اندرو گفت که در حالی که همه چیز شده اند و خشن او را در بر داشت برخی از صلح در خانه و خانواده خود را با هم برای اولین بار در سال. در حالی که پدر خود را از دست داده و کار خود را از 16 سال گفت: او را قادر به صرف زمان بیشتری را با او در این چند ماه گذشته. بیشترین صبح شروع با پوشش در مواد غذایی بانک ها با مادر و یا مصرف مواد غذایی سفر با پدر خود چیزی است که او در بر داشت به قدردانی در طول این زمان دشوار است.

"من مادر تاکید شده است و بنابراین پدر من اما من این همه به عنوان یک برکت و رحمت از آنجا که این اولین بار است که ما را وادار به صرف زمان با هم در خانه که هرگز اتفاق می افتد," او گفت:. "ما در حال انجام نشده اما ما هر یک از دیگر و این همه من می توانید بپرسید در حال حاضر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب