دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هیئت امنا به مطالعات قومی نیاز

از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هیئت امنای کمیته آموزشی سیاست گذشت یک حرکت سه شنبه, جولای 21, نیاز به مطالعات ق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399

از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هیئت امنای کمیته آموزشی سیاست گذشت یک حرکت سه شنبه, جولای 21, نیاز به مطالعات قومی و عدالت اجتماعی برنامه درسی به عنوان بخشی از آموزش عمومی است.

پیشنهاد علائم اولین تغییر به 23-پردیس دانشگاه سیستم را به طور کلی مورد نیاز آموزش و پرورش در 40 سال است. حرکت سر به هیئت امنا چهار شنبه, جولای 22. حتی اگر از آن عبور می کند و سپس این حرکت می تواند جایگزین یک دولت لایحه به زودی به عنوان فرماندار میز.

این لایحه نیاز به مطالعات قومی البته هر چند آن را به عنوان قابل قبول تر پیشنهاد کالیفرنیا دانشکده انجمن و گروه های سیاسی از جمله لس آنجلس حزب دموکرات به دلیل آن جدول زمانی و تمرکز بر مسائل قومی.

"برای یک نسل است که خواستار تغییر این است که ما فرصت به عمل و اطمینان حاصل شود که CSU فارغ التحصیلان دانش و عملی ابزار به رسمیت شناختن سوال و در نهایت از بین بردن نژادی و بی عدالتی های اجتماعی" گفت: صدراعظم لورن بلانچارد در حمایت از دانشگاه سیستم خود پیشنهاد روز سه شنبه.

دو نفر از اعضای کمیته مخالف با این ایده گفت: آنها ترجیح داده به صبر کنید تا نتیجه دولت لایحه. در میان نه نفر از اعضای کمیته به نفع چند گفته اند که نمی خواهید برای صرفنظر کردن از کنترل قوه مقننه تصمیم هیئت مدیره باید.

"با به تأخیر انداختن ما به هیچ چاره ای به ما مترقی فرماندار وقتی که بیل زمین را در میز کار خود گفت:" صدراعظم تیموتی سفید.

مجلس لایحه 1460 خواهد نیروی CSU سیستم شامل یک 3-اعتبار البته در مطالعات قومی به طور کلی مورد نیاز آموزش و پرورش. این CSU پیشنهاد به تصویب کمیته سهشنبه خواهد اضافه کردن یک نیاز مشابه اما همچنین شامل گزینه های به دوره های عدالت اجتماعی است.

تفاوت دیگر شامل جدول زمانی با دولت لایحه ایجاد نیاز در محل های سال آینده در حالی که هیئت مدیره پیشنهاد آغاز می شود در سال 2023. هزینه های مرتبط با این دو طرح نیز متفاوت با قانونگذاری لایحه برآورد هزینه CSU $16.5 میلیون و CSU طرح در $3 میلیون به 4 میلیون دلار, هر چند برآورد شد سوال توسط عضو هیئت مدیره سیلاس Abrego.

در هر دو طرح تصمیم گیری در مورد واقعی دوره است که می تواند برآوردن نیاز خواهد بود تصمیم گرفت در پردیس سطح.

دولت لایحه که در حال حاضر به تصویب هر دو مجلس شد و انتظار می رود به بیرون آمدن از کمیته کنفرانس در اواخر این هفته و به زودی سر به فرماندار میز. اگر امضا دولت قانون خواهد جایگزین هیئت مدیره پیشنهاد. زیر چهار جلسه CSU هیئت امنا در دیدار بعدی در ماه سپتامبر.

عضو هیئت مدیره لیلیان کیمبل گفت: او نگران چه سابقه آن را برای قوه مقننه به دیکته درسی.

"ما ممکن است کاملا موافق با آنچه پیشنهاد شده است اما باید آن را از CSU," کیمبل گفت. "اگر چه در 10 سال ما متفاوت مقننه که می گوید ما باید به آموزش خلقتگرایی? من فقط فکر می کنم که بسیار خطرناک است."

هیئت مدیره پیشنهاد شد چیزی رهبران در سیستم دانشگاه شده اند صحبت کردن در مورد برای مدت شش سال. اولین پیشنهاد رسمی قبل از کمیته آمد و در مارس 12 هفته قبل از روز یادبود پلیس قتل جورج فلوید که موجب سراسر کشور تظاهرات و خواستار نژادی عدالت است.

چگونه بار تغییر کرده است پس از آن.

قبل از این کمیته گرفت تا این موضوع روز شنبه آن را شنیده از ده ها تن از دانشجویان و اعضای هیئت علمی و پردیس رهبران مخالف هیئت مدیره پیشنهاد و به نفع AB 1460. برخی از lampooned اعضای هیئت مدیره برای حمایت از این لایحه گفت: هیئت مدیره طرح نمی تواند به اندازه کافی دور و به نمایندگی از سیراب کردن نسخه از قصد.

Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) گفت: این کمیته در طول نظرات عمومی که او نویسنده این لایحه در فوریه 2019 برای رسیدگی به آنچه که او و دیگران را دیدم به عنوان کاستی در آموزش عمومی مورد نیاز است.

"آن دو سال بوده است,' وبر میگوید. "من امیدوار بودم در این فاصله چیزی را که باید اتفاق افتاده و پشتیبانی خواهد بود وجود دارد. این لایحه با دخالت نمی نهاد. اما آن را تشخیص دهند که مطالعات قومی بخش مهمی از تاریخ کالیفرنیا."

مجلس لایحه 1460 حمایت از کالیفرنیا علمی انجمن مطالعات قومی و گروه ها از هر دو CSU و UC سیستم. این لایحه مخالف است و با علمی سنا از CSU.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن