فرماندار کالیفرنیا اجازه می دهد تا خرده فروشی برخی از بازگشایی با محدودیت

توسط آدم پرتوساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده است گسترده ترین و شل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

توسط آدم پرتو

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده است گسترده ترین و شل شدن از اقامت خود را در خانه سفارش تا کنون اجازه می دهد برخی از خرده فروشان به بازگشایی اما باید به مشتریان در فروشگاه ها.

اعلام روز شنبه در نتیجه بهبود در مبارزه با کروناویروس و آن حرکت کالیفرنیا به مرحله دوم از روش فرایند چهار مرحله برای کامل بازگشایی. آن را پوشش می دهد تنها یک خرده خرده فروشی کسب و کار و همچنین تولید کنندگان انبارها در نظر گرفته شده کم خطر برای ویروس.

فروشگاه های است که اجازه خواهد داشت برای باز کردن با منظقه خدمات اگر آنها با سایر الزامات ایمنی شامل کتاب فروشی, لباس, فروشگاه گل و کالاهای ورزشی فروشگاه ها. بالاتر خطر ابتلا به کسب و کار مانند مو سالن و ورزشگاه دفاتر و ناهار خوری در رستوران بعد خواهد آمد.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — صاحبان کسب و کار در سراسر کالیفرنیا با نگرانی در انتظار دستورالعمل جدید پنج شنبه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که طرح اولین گسترده تغییرات در یک ایالت اقامت در خانه که بسته ترین مغازه های خرده فروشی به سرعت گسترش coronavirus.

Newsom شد اجازه می دهد کسب و کار, مانند لباس, فروشگاه گل, کتابفروشی ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها برای باز کردن درهای خود را برای اولین بار در نزدیک به دو ماه با برخی از محدودیت. فرماندار گفت: سفارش را شامل نمی شود دیگر-تماس با کسب و کار مانند شام خوردن در رستوران ها و سالن مو. او همچنین گفت: برخی از دولت های محلی می تواند دریافت واریانس.

از آنجا که اقامت در خانه سفارش صادر شده در مارس 19, بیش از 4 میلیون نفر قرار داده شده است از کار در پرجمعیت ترین ایالت کشور. پنجشنبه ده ها تن از معترضان در دولت و کنگره انجام شده نشانه هایی است که خواندن: "من حقوق نیست به پایان رسید که در آن ترس خود را آغاز خواهد شد." هفته گذشته صدها نفر از مردم swarmed کنگره آمریکا در یک مقدار بزرگتر اعتراض که شامل بیش از 30 دستگیری.

Newsom گفت: بارها و بارها او را تعظیم سیاسی یا اقتصادی فشار برای بازگشایی خواهد شد و دولت به جای پخش کردن چهار مرحله طرح رانده شده توسط علم و اطلاعات. پنج شنبه خواهد بود فاز دو. مرحله بعدی که می تواند بازگشایی سالن ورزشگاه سینما و فرد در خدمات کلیسا می تواند ماه به دور است. فاز چهار پایان تمام محدودیت ها و اجازه می دهد برای اجتماعات بزرگ در کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

این Newsom دولت پیگیری شش شاخص برای تعیین زمانی که به سهولت محدودیت. آنها شامل دولت توانایی برای تست افراد COVID-19 و اثری که ممکن است در معرض آن و ظرفیت بیمارستان ها برای رسیدگی به پتانسیل افزایش موارد جدید.

تا کنون Newsom گفت: دولت در مسیر رسیدن به اهداف آن است.

سه Northern California counties با چند تایید COVID-19 مورد در حال حاضر مجاز انواع کسب و کار برای بازگشایی شده است. کوچک Modoc شهرستان مجاز آن تنها سینما را باز کنید. یوبا و شهرستان سوتر مجاز در فروشگاه خرید و راه اندازی مجدد از سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو سالن و چشمه های معدنی سرو خال کوبی, کتابخانه ها و زمین های بازی.

یوبا سیتی ساتر بازار مدیر کل ناتاشا شلتون گفت: حدود 18 حدود 50 فروشگاه باز شد جمعه و تخمین زده می شود حدود 200 نفر در داخل در ظهر. بازار کاهش داده بود ساعت اجازه می دهد تا تمیز کردن اضافی یک شبه. جداول در دادگاه های غذایی بودند فاصله 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا و سینی غذا ممنوع شد.

Newsom است در پایین ترک خورده rogue شهرستانهای قبل از سفارش بسته شدن موقت از تمام سواحل در اورنج کانتی پس از چند دولت های محلی حاضر به آنها نزدیک و یا تحمیل بهداشت عمومی محدودیت. او برخی از کسانی که سفارشات پس از مذاکره با دولت های محلی.

این هفته, دولت, تنظیم کننده تماس یک انگشت شماری از کسب و کار در یوبا و شهرستان سوتر هشدار آنها را به پیروی از ایالت, سفارش, سان فرانسیسکو کرونیکل و ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

در چهارشنبه یوبا سیتی-ساتر سلامت افسر دکتر Phuong Luu با صدور یک هشدار برای کسب و کار مطمئن شوید کارکنان خود و مشتریان تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت به عنوان مورد نیاز توسط محلی سفارشات.

"روشن شده تعدادی از کسب و کار در حال تصویب پروتکل های مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی جامعه" Luu نوشت.

"من درک می کنم که برخی از مشتریان ممکن است به شدت شی به صورت پوشش نیاز, اما ایمنی طولانی مدت از جامعه ما در معرض خطر" Luu اضافه شده است. "ما نمی خواهیم به هر گام به عقب در توقف تدریجی در تلاش است."

دیگر شهرها و استان ها نشان داده اند قصد خود را برای بازگشایی در روزهای آینده. فرزنو شهردار لی نام تجاری گفت: برخی از کسب و کار در شهرستان خود را می تواند باز در روز دوشنبه از جمله الکترونیک و دوربین فروشگاه مبلمان فروشگاه ها و مزایده های Fresno Bee گزارش شده است.

در لس آنجلس مسئولان شهرستان برشمرد برنامه اجازه می دهد برخی از reopenings آغاز جمعه ارائه احتیاطی در محل هستند.

برخی از لس آنجلس خرده فروشان می تواند بازگشایی با منظقه وانت تنها — از جمله گل و فروشگاه که فروش اسباب بازی کتاب و لباس و لوازم ورزشی و موسیقی است. این شهرستان با 10 میلیون نفر است اختصاص بیش از نیمی کالیفرنیا بیش از 2500 ویروس مرگ و میر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب