کسب و کار گروه های فشار در L. A. شهرستان pandemic-موجب کارگر-حفظ طرح

لس آنجلس پیشنهاد کارفرمایان برای استخدام دوباره کارگران که گذاشته شده در طول شیوع کروناویروس را برانگیخته فشار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

لس آنجلس پیشنهاد کارفرمایان برای استخدام دوباره کارگران که گذاشته شده در طول شیوع کروناویروس را برانگیخته فشار توسط کسب و کار طرفداران که می گویند آن را مانع تلاش ها برای راه اندازی مجدد همه گیر-توقیف صنایع.

طرح — معرفی شهرستان سرپرستان جانیس هان و هیلدا سولیس — آیا اصلاح county کد برای ایجاد یک به اصطلاح "حق به یاد بیاورید." اصلاح خواهد به کارگران مربوط به فراشی و نگهداری امنیت و مهمان نوازی بخش یک اولویت در حال rehired اگر گذاشته که "کسب و کار فایل ورشکستگی و یا به فروش می رسد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است."

لس آنجلس فدراسیون کسب و کار همراه با شش محلی دیگر سازمان های کسب و کار می گویند این طرح "ایجاد حتی بیشتر از سردرگمی و عدم اطمینان برای کارفرمایان در طول زمان هنگامی که چابکی است از اهمیت پارامونت" با توجه به نامه ای از گروه ها به کاترین Barger هیئت ناظران صندلی.

در میان نگرانی های دیگر این گروه می گویند این پیشنهاد:

  • محافظت خواهد همه کارگران بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها اجازه رفتن به دلایل انضباطی
  • فاقد یک تاریخ برای وقتی که می خواهد نتیجه گیری
  • را اشتباه مردم — این امر در هتل با 50 یا بیشتر اتاق ها و سایت های تجاری که استخدام 25 یا بیشتر مربوط به فراشی و نگهداری و یا امنیت کارگران اما رهبران کسب و کار نگران است که ساکنان فرض را بر آن اعمال می شود به همه کسب و کار

به پیشنهاد یکی از یک سری از کارگر-حفظ سیاست های پیشنهاد شده توسط هیئت مدیره به عنوان ویروس-مبارزه امن تر در خانه سفارش همچنان به پتو شهرستان است. که منظور تمدید شد تا مارس 15, اما, اخیر, کاهش, قوانین اجازه بازگشایی گلف, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و برخی از خرده فروشان است که می تواند درگیر در منظقه انتخاب کنید تا فروش. شهرستان سواحل انتظار می رود برای باز کردن در به زودی به عنوان روز شنبه به فعال تلاش.

هیئت مدیره در 28 آوریل تایید موقت فوریت فرمان الزام کارفرمایان با بیش از 500 کارمند به ارائه 10 روز یا 80 ساعت "مکمل" پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران که نمایش علائم.

"برخی از صاحبان ملک تجاری و هتل ها نیاز به تصمیم گیری های دشوار در مورد پرداخت بدهی و مالکیت در ماه های آینده گفت:" نامه ای از گروه های کسب و کار. "کارگر حفظ سیاست را محدود می کند که چگونه برخی از صاحبان ملک تجاری و هتل ها قادر خواهد بود به نوآوری های جدید مدل های کسب و کار."

در حالی که گروه های کسب و کار از دره صنعت و تجارت ارتباط به منطقه لس آنجلس اتاق بازرگانی و مبارزه با برنامه های گروه های محلی به انتظارنشسته بودند تا به ترویج آن است.

لس آنجلس حزب دموکرات روز دوشنبه با صدور یک "اقدام هشدار" خواستار مدیره به حمایت از "دائمی و عطف به ماسبق احتباس کارگر" را به مطمئن شوید که گذاشته کارگران در طول همه گیر می توانید شغل خود را به عقب.

اخیر لس آنجلس اقتصادی شرکت توسعه مختصر پیش بینی شده که ممکن است از این سال کالیفرنیای جنوبی می تواند دیدن یک 27.4% افت در اشتغال طول عمر همه گیر با مواد غذایی و "خدمت مرتبط با مشاغل" سخت ترین ضربه.

هیئت مدیره را مورد بحث دیگر coronavirus مربوط به اقدامات از جمله:

  • فرمت اجاره مهلت قانونی برای املاک مسکونی و واضح تر دستورالعمل در مورد چگونه برای واجد شرایط
  • اضافه شده در مهلت قانونی برای مستاجران تجاری
  • امکان اقدام قانونی علیه شهرستانها مخالفت با تلاش ها برای خانه بی خانمان ها — از جمله پروژه Roomkey که مکان unhoused مردم در خالی هتل ها و متل, اتاق

آغاز سه نظر عمومی رخ خواهد داد در این جلسه. نظرات و سوالات محدود شد به ایمیل و ایمیل به بدن انتقال از در جلسات حضوری به teleconferences.

این مسئله به وجود آمد که دیگر سازمان های دولتی — از جمله مدرسه تخته شوراهای محله و شوراهای شهر اعم از لس آنجلس به El Monte — مجاز ساکنان به نظر در زمان واقعی است.

به آدرس هیئت مدیره در این جلسه تماس (844) 291-6355 شرکت کنندگان کد 9823598.. شما همچنین می توانید به ارسال نوشته در نظر عمومی از طریق ایمیل در PublicComments@bos.lacounty.gov.

برای گوش دادن به و یا تماشای جلسه:

جلسه آغاز می شود و در ساعت 9:30 صبح

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن