سازمان دیده بان حباب: کالیفرنیا در اواخر پرداخت وام مسکن سه گانه

"حباب دیده بان" حفاری به روند که ممکن است نشان می دهد اقتصادی و/یا بازار مسکن مشکلات پیش رو است.وزوز: کاهش از

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 تیر 1399

"حباب دیده بان" حفاری به روند که ممکن است نشان می دهد اقتصادی و/یا بازار مسکن مشکلات پیش رو است.

وزوز: کاهش از "ماندن در خانه" سفارشات کردم ممکن است برخی از کالیفرنیا در یک homebuying خلق و خوی اما تعداد فزاینده ای از صاحبان فعلی نمی تواند وام خود را پرداخت. Coronavirus مربوط به اقتصادی باید بیش از سه برابر تعداد وام های مسکن مشکل در کالیفرنیا — سومین پرش در کشور است.

منبع: شوالیه سیاه

روند

در ماه مه 6.85 درصد از کالیفرنیا وام مسکن شد و تخمین زده می شود "غیر جاری" که یک مشکل-وام دسته که شامل وام مسکن با پرداخت های از دست رفته به علاوه کسانی که به طور رسمی در فرآیند سلب حق اقامه دعوی. این رای را 228% پرش در شش ماه از 2.1% در صدر بود تنها دو کشور: آلاسکا تا 256% — و نوادا — تا 236%.

در سراسر کشور 7.76 درصد از وام های مسکن غیر جاری تا 103 درصد از ماه نوامبر. شوالیه سیاه و سفید اشاره کرد که به معنی 4.3 میلیون متحده مالکان در مه گذشته به دلیل وام مسکن خود را و یا در فعال سلب حق اقامه دعوی از 2 میلیون در ماه مارس است.

شکافی

مختلف مالی محرک تلاش ها افزایش یافته است متعدد کالیفرنیا وام گیرندگان توانایی را به خانه پرداخت.

این یک سورپرایز بزرگ به عنوان کالیفرنیا اقتصاد شده است ضرب و شتم توسط یک موج از کسب و کار محدودیت های اجباری از ماه مارس به سرعت همه گیر را گسترش. کسانی که "در خانه ماندن" سفارشات کلیدی همین دلیل کالیفرنیا نرخ بیکاری بود 16.3 درصد است.

بله سلب حق اقامه دعوی اعداد نشان می دهد پایین ترین سطح خود ، اما این دلیل است که دولت فدرال و مقامات کلمپ پایین در فرآیند سلب حق اقامه دعوی. اما این نه متوقف رشد سهم صاحبان مجبور به جست و خیز پرداخت و/یا به دنبال وام تحمل توافق با وام دهندگان.

نگاه کالیفرنیا مشکلات می تواند بدتر: کالیفرنیا اوج مشکلات وام مسکن دلیل رکود بزرگ آمد و در فوریه 2010 با 15.65 درصد از وام های غیر جاری است. (راه دولت کم سابقه بود 1.53% در دسامبر 2004.)

و کالیفرنیا وام مسکن گلایه ابدا, می سی سی پی را با این کشور بیشترین سهم را از غیر جاری وام در 12.73%. مونتانا دارای کمترین مشکل وام خانه در 5.13%.

چگونه شامپانی?

در یک مقیاس از صفر حباب (بدون حباب در اینجا) به پنج حباب (پنج زنگ هشدار) ... چهار حباب!

هنوز مطمئن شوید که چرا این اعداد نیست تنظیم کردن بیشتر آلارم. من حدس می زنم این یک شرط است که ترکیبی از یک جهش اقتصادی و حتی بیشتر املاک و مستغلات کمک مالی و دلسوز دهندگان اجازه نمی دهد این دیگر تبدیل مسکن افتضاح.

جرات من مودبانه بگو من دیده ام این خط داستان قبل از.

برای اینکه عادلانه با اقتصاد به آرامی بازگشایی می آید قابل توجه کمی امیدوار کننده اخبار املاک و مستغلات: کالیفرنیای جنوبی پیش فروش خانه افزایش یافته است به مدت هشت هفته متوالی. که نشان می دهد می تواند وجود داشته باشد کافی تقاضا به حرکت شبیه چمچه زنی تا خواص اگر این وام تخلفات در نهایت نیروی خانه ها به بازار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن