برادوی جانباز نیک کردرو می میرد از ویروس عوارض

نیویورک — تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی در چنین ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

نیویورک — تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی در چنین نشان می دهد که "پیشخدمت" "داستان برانکس" و "گلوله بیش از برادوی" درگذشت در لس آنجلس پس از درد و رنج شديد و عوارض پزشکی پس از ابتلا به کوروناویروس. او 41.

کردرو درگذشت یکشنبه در Cedars-Sinai در بیمارستان پس از گذشت بیش از 90 روز در بیمارستان با توجه به همسرش آماندا Kloots.

"خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر" او posted on Instagram. "نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است."

  • بازیگر نیک کردرو چپ و آماندا Kloots حضور والاتر از "رفتن در سبک" در نیویورک است. تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی در چنین نشان می دهد که "پیشخدمت" "داستان برانکس" و "گلوله بیش از برادوی" درگذشت در لس آنجلس پس از درد و رنج شديد و عوارض پزشکی پس از ابتلا به کوروناویروس. او 41. کردرو درگذشت یکشنبه, جولای 5, 2020, در Cedars-Sinai در بیمارستان پس از گذشت بیش از 90 روز در بیمارستان با توجه به همسرش آماندا Kloots. (فایل عکس از اوان Agostini, تالار گفتگو/AP)

  • فایل – آوریل 10, 2014, فایل, عکس, بازیگر نیک کردرو حضور حزب پس از برای شب افتتاحیه "Bullets Over Broadway" در نیویورک است. تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی در چنین نشان می دهد که "پیشخدمت" "داستان برانکس" و "گلوله بیش از برادوی" درگذشت در لس آنجلس پس از درد و رنج شديد و عوارض پزشکی پس از ابتلا به کوروناویروس. او 41. کردرو درگذشت یکشنبه, جولای 5, 2020, در Cedars-Sinai در بیمارستان پس از گذشت بیش از 90 روز در بیمارستان با توجه به همسرش آماندا Kloots. (عکس از براد Barket/تالار گفتگو/AP فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نیک کردرو ستاره به عنوان دنیس در "Rock of Ages" که بازگشت به هالیوود در بوربن اتاق جدید, تخصص ساخته شده محل عملکرد و شب زنده داری مقصد در بلوار هالیوود. شروع Jan. 15, "Rock of Ages" بازی خواهد کرد از هر پنج شنبه-یکشنبه 250 صندلی تئاتر که متصل به 4000 فوت مربع نوار است که در خدمت هنر و صنعت کوکتل و مجلل راحتی نوار مواد غذایی است. (عکس توسط فرانک گریفین)

  • ایان بخش (درو), نیک کردرو (Dennis) و مت Wolpe (قدیمی) از سمت چپ ستاره در "Rock of Ages" که بازگشت به هالیوود در بوربن اتاق جدید, تخصص ساخته شده محل عملکرد و شب زنده داری مقصد در بلوار هالیوود. شروع Jan. 15, "Rock of Ages" بازی خواهد کرد از هر پنج شنبه-یکشنبه 250 صندلی تئاتر که متصل به 4000 فوت مربع نوار است که در خدمت هنر و صنعت کوکتل و مجلل راحتی نوار مواد غذایی است. (عکس توسط فرانک گریفین)

کردرو وارد اتاق اورژانس در مارس 30 بود و جانشینی بهداشت موانع از جمله مینی سکته مغزی و لخته شدن خون سپتیک عفونت tracheostomy و یک ضربان ساز موقت کاشته شده است. او تا به حال شده است در یک ونتیلاتور و ناخودآگاه بود و پای راست خود را قطع. دو پیوند ریه بود که به کاوش.

برادوی و اقدام جامعه بود و در غم و اندوه پس از اخبار کردرو مرگ با Lin-مانوئل میراندا تویت "چه ضرر چه نور" و برنادت پیترز "ارسال عشق" به او بیوه و نوزاد پسر. بسیاری از مردم می خواست که به پوشیدن ماسک به افتخار او.

ویولا دیویس نیز در میان کسانی که در عزاداری نوشتن به خانواده اش که "قلب من با همه شما." همکار برادوی بازیگر و رئیس جمهور از بازیگران' انجمن حقوق صاحبان سهام کیت Shindle در توییتر نوشت که او "دل خود را برای خانواده و عمیقا غمگین از دست دادن این استعداد و به طور گسترده ای عاشق بازیگر."

در طول کردرو را بستری Kloots او را فرستاده روزانه ویدئوها از او و خود را 1-سال-پسر الویس بنابراین او می تواند آنها را ببینید اگر او بیدار شد و خواست دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه یک آواز خواندن یک مدت طولانی. یک GoFundMe صفحه به پرداخت برای هزینه های پزشکی را مطرح کرده است بیش از $800,000.

"من به او بگویید من بگو میخوای راه رفتن از این بیمارستان ، من آن را باور. من می دانم که شما می توانید'," او گفت: "فردا صبح" در این تابستان. "'ما gonna dance again. میخوای نگه داشتن فرزند خود را دوباره.' خط من است, 'نمی گم. متمرکز کنید.'"

این دراز و باریک کردرو سرچشمه شوم نقش شوهر ارل مقابل همسر خود جدا, بازی های برگزار شده توسط جسی مولر در "پیشخدمت" و همچنین نقش سانی در Chazz Palminteri را "داستان برانکس." آن را در "Bullets Over Broadway" که در آن کردرو خود را ملاقات کرد ، دو ازدواج در سال 2017.

Castmembers از "پیشخدمت" — جسی مولر, Keala حل و فصل Kimik گلن و ترانه سرا Sara Bareilles — کمک به جمع آوری پول برای کردرو توسط پوشش ترانه "زندگی می کنند زندگی خود را." سیلوستر استالونه با ارسال تصویری با بهترین آرزوها.

Kloots گفته بود که آن را سخت به بگویید که آیا کردرو درک اتفاق افتاد به او گفت که او می تواند پاسخ به دستورات به دنبال بالا و پایین زمانی که او هشدار.

شوهر او همچنین اراذل و اوباش سرباز با یک شعله به صورت نمایشی در برادوی است وودی آلن سال 1994 فیلم اقتباسی از "Bullets Over Broadway" که برای او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی. او و خانواده اش نقل مکان به لس آنجلس به ستاره در "Rock of Ages."

بر روی صفحه نمایش کوچک کردرو به نظر می رسد در چندین قسمت از "Blue Bloods" و "Law & Order: Special Victims Unit" و او تا به حال یک نقش در فیلم "رفتن در سبک."

بازیگر و نوازنده گیتار برای بروس اسپرینگستین Stevie Van Zandt ارائه شده کردرو اولین تلویزیون اقدام فرفره در آخرین قسمت از "Lilyhammer." پس از او در بیمارستان بستری شد, Van Zandt, همکاری با کنستانتین Maroulis و Vincent Pastore را به یک ویدیو انجام "زندگی می کنند زندگی خود را."

کردرو گذشته روی صحنه در یک مرکز کندی نمایش "مغازه کوچک وحشت است." خود را خارج از برادوی اعتبارات شامل "The Toxic Avenger" و "Brooklynite."

این ویروس به بیمار دیگر برادوی جانبازان از جمله بازیگران دنی Burstein, Tony Shalhoub, برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit و Laura Bell Bundy به عنوان به خوبی به عنوان آهنگساز David Bryan. آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب