گسترده CEQA اصلاحات مورد نیاز نه فقط انتخابی CEQA حک-outs

در ماه مارس دولت سن. اسکات وینر D-سان فرانسیسکو معرفی یک لایحه جدید با هدف افزایش تراکم مسکن در کالیفرنیا در ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

در ماه مارس دولت سن. اسکات وینر D-سان فرانسیسکو معرفی یک لایحه جدید با هدف افزایش تراکم مسکن در کالیفرنیا در اعتراض از شهرستانها است که باید در برابر آن است.

شش هفته قبل از آن وینر تلاش برای تیرگی محله در نزدیکی حمل و نقل و مشاغل, سنا لایحه 50 شده بود را شکست داد. خود لایحه جدید مجلس سنا در لایحه 902 را مجاز ساخت و ساز از duplexes triplexes و fourplex واحد مسکونی "حق" است که فارغ محلی مقررات منطقه بندی که منع بالاتر-تراکم ساخت و ساز.

SB902 اصلاح شد اجازه می دهد تا دولت های محلی برای عبور جدید منطقه بندی احکام است که اجازه می دهد تا 10 واحد در هر بسته واقع در یک منطقه تعیین شده به عنوان شغل-غنی حمل و نقل-غنی یا پر شهری. به عنوان انگیزه ای برای تشویق شهرستانها به تصویب این منطقه بندی احکام این قانون خواهد اعلام کند که پروژه های ساخته شده تحت فرمان منطقه بندی خواهد بود نه "پروژه" برای اهداف کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند. آنها خواهد بود معاف از CEQA نقد و بررسی. SB902 از تصویب سنا و پیشرفته به مجلس است.

در سال های پس از آن برای اولین بار به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان در سال 1970 CEQA تکامل یافته به یک سلاح سیاسی حمایت و قوی بازو تاکتیک. روند CEQA بررسی طولانی و گران قیمت و غیر قابل پیش بینی. هر کسی که می خواهید معافیت از CEQA اگر آنها احتمالا می تواند یکی.

قانونگذاران دست از معافیت برای پروژه های مورد علاقه. ساکرامنتو کینگز عرصه شد یکی از این پروژه است.

SB902 خواهد گسترش این طرفداری به تحولات که افزایش تراکم در محلات در حال حاضر طبقه بندی برای خانه های تک خانواده.

کالیفرنیا در حال حاضر به تصویب قوانین است که اجازه می دهد تا "راست" ساخت و ساز تراکم اضافی. در سال گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا مجمع لایحه 68 ایجاد حق برای ساخت دو واحد جدید از اجاره مسکن در هر single-family بسیاری در کالیفرنیا است. قانون منع شهرستانها از تحمیل شرایط مانند پارکینگ مورد نیاز و یا اندازه و عقب نشینی مورد نیاز است که بسیار محدود تر از دولت قانون است.

یکی دیگر از لایحه معرفی شده توسط وینر " با رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز SB995 را گسترش دهد "کارآمد" CEQA مورد نیاز برای پروژه های بیشتر است که باید حمایت از فرماندار ،

اما اگر دولت جدی است در مورد ایجاد مسکن در کالیفرنیا باید آن را اصلاح CEQA برای همه و برای هر پروژه.

دلایل خوبی وجود دارد که نیاز به بررسی های زیست محیطی از پروژه های جدید و شناسایی هر گونه اثرات بالقوه. اما این نباید تبدیل به یک "بیرون از زندان رایگان" کارت برای سیاستمداران به دست به توسعه دهندگان که ساخت سیاسی پروژه های مورد علاقه در حالی که در آن مجاز به ادامه به نگه دارید تا در هر پروژه دیگر در هزینه بررسی و بالقوه دادخواهی

CEQA تبدیل شده است یک ابزار برنامه ریزی مرکزی برای دولت, دولت با معافیت doled بسته به اینکه آیا یک پروژه و یا انواع تحولات مورد علاقه ساکرامنتو. که خوب نیست قانونگذاری به خصوص با توجه به این که آن همه نیست که دشوار است برای پیدا کردن دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان موافقت که CEQA است که اغلب ناموجه و مانع توسعه است.

سابق رژیم صهیونیستی. جری براون یک بار به نام CEQA اصلاحات "خداوند کار می کنند." این یک پروژه است که کالیفرنیا را باید جدی بگیرید و هر چه زودتر بهتر.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن