Bokator: هنر رزمی شکل مبارزه برای باز گشت

تقریبا در هر کشور برای خود هنر رزمی باستانی فرم. در حالی که موی تای از تایلند و تکواندو از کره جنوبی شده اند و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 فروردین 1399

تقریبا در هر کشور برای خود هنر رزمی باستانی فرم. در حالی که موی تای از تایلند و تکواندو از کره جنوبی شده اند و پی در پی پیشرفت در شرایط دستیابی به رسمیت شناختن جهانی در طول سال کامبوج Bokator یکی از آن هنرهای رزمی است که هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه خود را تقریبا از نابودی کامل است.

قدمت آن تقریبا 2000 سال Bokator ترجمه به عنوان "تپش شیر." شما نمی توانید انکار است که یکی از سخت ترین عناوین برای هر هنر رزمی وجود دارد. آن طراحی شده و توسعه یافته توسط باستان Angkorian ارتش برای محافظت و حفظ تسلط بر امپراتوری خمر از حدود 9هفتم تا 15th century.

دیوارهای معبد آنگکور وات در کامبوج را افسانه ای Bokator مبارزان در مبارزه خود را از مواضع. این نکات در چگونه غرق در سنت این هنر رزمی است. Bokator شامل طیف گسترده ای از تسلیم و زمین تکنیک های مبارزهشین ضربات همراه با آرنج و زانو درآورد. مانند بسیاری از هنرهای رزمی از آسیای جنوب شرقی Bokator دارای بیش از 10 ، 000 حرکت می کند که تا حد زیادی مبتنی بر شکار حیوانات سبک.

(Image: Screenshot / YouTube)

دیوارهای معبد آنگکور وات در کامبوج را افسانه ای Bokator مبارزان در مبارزه خود را از مواضع. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این شکل باستانی با استفاده از پا و دست و زانو و آرنج و لگن, فک, تنیس, سر و انگشتان دست به عنوان سلاح های مرگبار استفاده می شود برای از میان بردن مخالفان. Bokator همچنین استخدام اساسی سلاح از قبیل چوب بامبو و نیزه و "krama" یا سنتی کامبوج شال گردن.

سطح مهارت یک Bokator جنگنده می تواند به مسلم با رنگ krama فرسوده اطراف کمر در طول مبارزه. مبتدیان سفید پوشیدن و به عنوان آنها به دست آوردن مهارت آنها را به پوشیدن لباس سبز به دنبال آبی و قرمز و قهوه ای و سپس در نهایت ،

وجود دارد افتخاری کمربند طلا می رود که به نادرترین از افراد نادر است که اختصاص داده شده اند زندگی خود را به عمل Bokator و کمک قابل ملاحظه ای نسبت به ترویج رشد آن است. اگر وجود دارد هر کسی که سزاوار این استاد بزرگ سن کیم شان.

مبارز موضع

"در مجموع از 100 حرکت باید آموخته شود برای سفید krama با 1000 نفر از بیش از 10 ، 000 حرکت مورد نیاز برای سیاه krama. طلا krama بالاترین سطح است و تنها به دست آمده توسط اساتید بزرگ این هنر مانند کیم شان" با توجه به فرهنگ سفر است.

به عنوان یک پسر به کیم شان بود که پرشور در مورد تبدیل شدن به یک بین المللی ستاره اکشن و شروع به آموزش در Bokator زمانی که او 13 سال است. این در حالی بود او به دنبال شور و شوق خود را که خمرهای سرخ خود را از رژیم کمونیستی و تحمیل ترور در اهل کامبوج از سال 1975 تا 1979.

رژیم هدفمند افراد که تهدیدی. این شامل روشنفکران و محققان و افرادی که به خوبی versed در هنرهای رزمی است. کیم شان متوجه شدم که تنها راه برای زنده ماندن بود به نگه داشتن سر خود را پایین ماندن آرام و اطاعت از دستورات. او هرگز تمرین Bokator در طول این دوره زمانی و در نهایت پس از این رژیم کاهش یافته بود موفق به فرار به ایالات متحده از طریق یک اردوگاه پناهندگان.

بازگشت استاد

پس از ساخت یک زندگی به عنوان یک هنر رزمی مربی در ایالات متحده برای سال های بسیاری از کیم شان در نهایت بازگشت به کامبوج با میل سوزان برای احیای Bokator. آن را یک کار آسان نیست. او پرسه می زدند روستا در تلاش برای پیدا کردن اساتید با تجربه که کمک به حمایت از رویای خود را. در طول سال او موفق به پیدا کردن بیش از 200 نفر از معلمان و آنها را متقاعد به اشتراک گذاشتن دانش خود را با نسل بعدی.

(Image: Screenshot / YouTube)

پس از ساخت یک زندگی به عنوان یک هنر رزمی مربی در ایالات متحده برای سال های بسیاری از کیم شان در نهایت بازگشت به کامبوج با میل سوزان برای احیای Bokator. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در 73, استاد بزرگ سن کیم شان همچنان محبوب ترین در جهان مدافع Bokator جدا از اینکه بیشتر به دنبال پس از مربی. در سال 2004 استاد بزرگ تاسیس کامبوج Bokator بنیاد و با موفقیت مورد استفاده برای Bokator را شامل می شود در سازمان جهانی هنرهای رزمی.

در طول سال های کامبوج تیم سفر دور و گسترده ای در سراسر جهان برنده رتبه در موقعیت های مختلف بین المللی رزمی رویداد مسابقات به تدریج ارائه دید به ورزش در عرصه جهانی. اگر نیست آن را برای تلاش های خستگی ناپذیر سن کیم شان Bokator را تضعیف و به تاریکی و از دست داده شده است برای نسل های آینده است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

مستند سرگرمی: فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای گرفتن در


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب