بی حوصله و اشتیاق برای موسیقی ؟ جلسات آنلاین را درس گیتار صفحه اصلی

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما نمی توانید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما با در نظر گرفتن گیتار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما نمی توانید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما با در نظر گرفتن گیتار درس نیست یکی از آنها است.

مرکز گیتار و خواهر خود را با نام تجاری موسیقی و هنرهای چرخد اولیه در طول بحران بهداشت و درمان به ارائه زندگی می کنند آنلاین درس برای گیتار و باس, درامز, پیانو و صدای.

با استفاده از تکنولوژی زوم از طریق امن سایت یک در یک جلسه انجام شده از معلمان در خانه و نیازی به دانش آموزان برای دانلود برنامه.

"بسیاری از مربیان ما باید چند دوربین خانه studios, در حالی که دیگران استخدام, لپ تاپ, iPads و اپل با حرفه ای میکروفون متصل" گفت: دانی Gruendler گیتار, مرکز, معاون رئیس جمهور, آموزش موسیقی. "ما با هدف ارائه کیفیت و احساس ما در فروشگاه درس آنلاین."

درس های تدریس در 30 و 60 دقیقه افزایش با برآورد 1500 نفر از مدرسان شرکت کننده در برنامه. چهار درس 60 دقیقه اجرا $238 به علاوه 30 $هزینه ثبت نام در حالی که چهار 30 دقیقه درس $149 از جمله هزینه.

"هر یک از ما آنلاین مدرسان قبلا آموخته ما در فروشگاه درس برنامه" Gruendler گفت. "آنها به طور کامل آشنا با برنامه درسی ما آموزش انتظارات و شیوه و مانند آن. در بسیاری از موارد این دانش آموزان به آنها آموزش داده اند."

بیش از 75 ، 000 درس آموخت

فناوری — در حالی که قطعا جایگزینی برای فرد آموزش — است با این وجود در آغوش گرفت توسط دانش آموزان. آنلاین مدرسان آموزش داده اند بیش از 75,000 درس به دانش آموزان در سراسر ایالات متحده با استفاده از یک فردی درسی.

یکی از والدین که مبتلا به اوتیسم پسر درس قطع شد با این بیماری همه گیر گفت که او هیجان زده شد که مرکز گیتار به نام به می گویند او می تواند رزومه خود را آموزش آنلاین.

"اگر شما فقط می توانید تصور کنید که همه شما به ارمغان آورده اند به این خسته را از تماس تلفنی خود را," او گفت:. "این یعنی همه چیز."

هدف Gruendler گفت: برای اطمینان از دانش آموزان باقی می ماند متمرکز بر یادگیری خود را و همچنان به پیشرفت است.

"هدف ما نیز به غنی سازی کسانی که عشق به یادگیری یک ساز در طول این زمان به چالش کشیدن" او گفت:.

با افراد منزوی در داخل خانه های خود COVID-19 خرده فروش موسیقی دیده می شود افزایش مبتدی و دانش آموزان سنین 11 تا 15 و در سن 40 سالگی و بالاتر.

مانند دیگر غیرضروری عملیات مرکز گیتار فروشگاه ها بسته شده اند و در طول شیوع کروناویروس و این شرکت بدون شک یک ضربه مالی. اما Gruendler گفت: این همه بد نیست.

"اگر چه مرکز گیتار را در فروشگاه های خرده فروشی بسته شده اند و ما شاهد رشد قابل توجهی در تجارت الکترونیکی ما و تماس با مرکز کسب و کار," او گفت:. "این هم درست است در سراسر همه ما خواهر مارک های وب سایت است که همچنین ارائه ابزار موسیقی و آن را به شتاب به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر کشور است."

گیتار آکوستیک فروش تا 200%

مرکز گیتار دیده است یک چشم انداز مثبت در فروش ضبط دنده به عنوان نوازندگان نگاه به ادامه کار بر روی پروژه های خود را در طول اقامت در خانه دوره آنلاین فروش گیتار آکوستیک هستند تا 200% این شرکت گفت.

مرکز گیتار نیست و تنها منبع برای زنده, آنلاین, آموزش موسیقی. تیلور رابینسون موسیقی فروشگاه در سراسر ایالات متحده از جمله مکان در کالیفرنیا و سن دیگو اما این شرکت نیز ارائه درس های از راه دور از طریق یک وب کم, ابزار.

تنها با یک کلیک, وب کم های درس ادغام موسیقی ابزار به طور مستقیم بر روی پلت فرم از جمله گرافیک زیر و بمی صدای سنج تعاملی ابزار تیونر کتابخانه وتر مقیاس ژنراتور قابل تنظیم مترونوم و چندین زاویه دوربین.

"از آنجا که بسیاری از در دسترس مربیان با دهانه در هر زمان داده شده تقریبا هر گونه برنامه ریزی نیاز را می توان جایگزین" وب سایت این شرکت می گوید.

به عنوان یک پیشرو خرده فروش آلات موسیقی گیتار, مرکز عمل نزدیک به 300 فروشگاه در سراسر کشور و ارائه درس تعمیرات و اجاره. موسیقی و هنر به اجرا در بیش از 200 فروشگاه است که تخصص در گروه و سازها برای فروش و اجاره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب