بلومبرگ اخراج خبرنگار برای نوشتن چینی در برابر فساد

یک روزنامه قرار است به افشای جنایات و رسوایی. اما بلومبرگ ظاهرا تصمیم به دنبال راه های دیگر را رد کرد و گزارش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

یک روزنامه قرار است به افشای جنایات و رسوایی. اما بلومبرگ ظاهرا تصمیم به دنبال راه های دیگر را رد کرد و گزارش آن صحبت کرد و به شدت علیه فساد در چین است.

خاموش کردن چینی انتقاد

این حادثه رخ داده است راه بازگشت در سال 2012 زمانی که مایکل بلومبرگ شرکت موسس شهردار نیویورک است. خبرنگار بلومبرگ در چین دفتر مایک Forsythe, نوشت, در معرض نمایش گذاشت که چگونه نخبگان از پکن تا به حال جمع آوری حجم انبوهی از ثروت است. زمانی که این مقاله به پایان رسید تا بودن به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده چینی سفیر به نام بلومبرگ مدیران و هشدار داد در برابر انتشار مواد مشابه.

اما Forsythe تصمیم به نگه داشتن افشای رژیم کمونیستی. برای مقاله بعدی خود را به او و تیم خود را متمرکز بر خانواده رئیس جمهور چین به عنوان به خوبی به عنوان رابطه بین رهبران و Wang Jianlin ثروتمندترین مرد در چین که در آن زمان. سردبیران در بلومبرگ در ابتدا علاقه مند به افشای نابکار سیستم فاسد از چین بیشتر است. اما پس از دولت چین قرار دادن در برخی از فشار مدیران متوجه شدم که بلومبرگ خواهد بود لگد از کشور اگر آنها اجازه قطعه منتشر شود. به طوری که آنها کاهش یافته است.

در اواخر سال 2013 خبری بلومبرگ اخراج Forsythe متهم خبرنگار از نشت این شرکت قصد دارد به رها کردن داستان به دیگر رسانه ها. او ساخته شده بود به نشانه عدم افشای توافق پس از آن Forsythe تا به حال هیچ چاره ای جز سکوت.

(Image: Screenshot / YouTube)

Forsythe ساخته شده بود به نشانه عدم افشای توافق زمانی که مهر او را اخراج و پس از آن او تا به حال هیچ چاره ای جز سکوت. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این وکلا همچنین هدفمند همسرش, Leta هنگ فینچر و هشدار داد که این زن و شوهر خواهد بود مجبور به پرداخت هزاران دلار اگر آنها نمی بود که این شرکت اعلام کرد. اما فینچر را به خودداری از امضای هر گونه اسناد و مدارک. در واقع او در نهایت استخدام بالا هنگ کنگ وکلا که کار کرده بود برای ادوارد اسنودن.

در سال 2014 عصر ایران متوقف اذیت و آزار Forsythe و همسرش. یک سال بعد به نیویورک تایمز منتشر شده Forsythe مقاله بود که اوراق توسط بلومبرگ. در فوریه سال فینچر نشان داد کل ماده در رهگیری را در سایت حتی اگر آن را به خطر انداخته دعوت خشم بلومبرگ وکلا. "فرض آنها این است که چون من از خود کارمند من بود و... من فقط یک زائده از کارکنان خود را. من یک انسان نمی," او گفت: به NPR.

حوادث اطراف Forsythe هستند به عنوان مثال چگونه باطل چینی دولت و کسانی که در عمل از طرف آن می شود. با وجود اینکه مشهور جهان اخبار ناشر حتی بلومبرگ تصمیم به عبور پکن پس از آنها می خواستند برای حفظ منافع کسب و کار خود. این شرکت در عمل به شیوه ای است که به طور کامل در برابر روح واقعی روزنامه نگاری. این واقعیت است که آنها حتی مورد آزار و اذیت Forsythe است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با انتشار داستان است که به وضوح نگران کننده است.

آزادی مطبوعات در چین

در گزارش اخیر "گزارشگران بدون مرز" از چین قرار گرفت در 177هفتم محل (4هفتم از پایین) در سالانه آزادی مطبوعات فهرست شاخص. این دومین سال متوالی است که چین در این محل است. خود را دست زدن به COVID-19 تنها تشدید این سازمان انتقاد از دولت چین.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

چین رتبه 4 از پایین در سالانه آزادی مطبوعات فهرست شاخص قرار توسط گزارشگران بدون مرز. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

سدریک Alviani اداره رئیس برای شرق آسیا اشاره کرد که پکن به حال راز پنهان اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در ماه اول وقوع خود را. او همچنین اشاره می کند که سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد CCP coronavirus به عنوان یک جهانی همه گیر در مارس 11, چین سانسور تعداد زیادی از کلمات کلیدی مرتبط در آن شبکه های رسانه های اجتماعی. در پایین این لیست از نظر آزادی مطبوعات است که کره شمالی با ترکمنستان و اریتره کمی بالاتر است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین مخفیانه انجام آزمایش های هسته ای?


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب