بزرگ L. A. قانون شرکت های حقوقی-گروه های کمک بسیج برای کمک به Angelenos به صورت رایگان Garcetti می گوید

یک ائتلاف از وکلای داوطلب گرد هم آمده اند برای کمک به Angelenos طریق مشکلات قانونی خود را در طول رمان coronavi

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

یک ائتلاف از وکلای داوطلب گرد هم آمده اند برای کمک به Angelenos طریق مشکلات قانونی خود را در طول رمان coronavirus شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز سه شنبه گفت.

عمده شرکت های حقوقی, نوار, انجمن ها و کمک های قانونی سازمان را ارائه pro bono کمک به لس آنجلس ساکنان شهر "که در مواجهه با مشکلات ناشی از COVID-19" زیر یک ابتکار جدید شناخته شده به عنوان لا نشان دهنده Garcetti گفت.

مستاجرها رو مشکل خود را با وضعیت زندگی قربانیان خشونت خانگی و افراد کم درآمد در برخورد با بدهی ورشکستگی و چالش اشتغال می تواند به دنبال کمک از طریق برنامه Garcetti گفت:

"این شرایط پیچیده و ما لازم نیست همیشه همه درک قانون" او گفت:. "کسانی از ما که وکلا با داشتن یک وکیل و یک مدافع در کنار شما می تواند تمام تفاوت بین یک نتیجه مثبت و یا منفی یک است."

شهردار گفت: با همکاری دادستان شهرستان مایک Feuer در تلاش است.

"پیام ما روشن است: اگر شما در حال مبارزه ما در اینجا برای شما" Feuer در بیانیه ای گفت. "لس آنجلس حقوقی جامعه پر است از تجربه های اختصاصی وکلا مشتاق به ایجاد یک تفاوت برای کسانی که نیاز دارند."

به عنوان بخشی از برنامه "پشتیبانی از سیستم" برای کسب و کارهای کوچک ضربه گیر نیز در حال راه اندازی با تیم حقوقی در شرط Tzedek خدمات حقوقی پیشرو تلاش Garcetti اضافه شده است.

این کسب و کار قادر خواهد بود به دنبال مشاوره حقوقی از این تیم در راه به "حرکت جدید در محل کار قوانین" مذاکره تجاری اجاره مطابق با ایمنی و بهداشت سفارشات و درخواست برای وام های دولت, او گفت:.

"این کاملا حیاتی برای کسب و کارهای کوچک به عقب بر گردیم روی پای خود" Garcetti گفت. "کسب و کارهای کوچک ستون فقرات اقتصاد ما. آنها تكیه اصلی ما در خیابان."

همانطور که از جمعه شب لا دهنده وب سایت شامل اطلاعات تماس برای چند حقوقی گروه تقسیم به دسته های مختلف هدایت Angelenos به گرفتن کمک برای مشکلات مرتبط با صاحبخانه خود, ایمنی, اشتغال و بدهی.

حقوقی کمک سازمان های ذکر شده کمک حقوقی بنیاد لس آنجلس درونی شهر مرکز قانون, عمومی, مشاوره, آسیایی, آمریکایی, پیشرفت, عدالت, محله خدمات حقوقی و شرط Tzedek خدمات حقوقی.

بزرگ شرکت های حقوقی شرکت کننده در این طرح شامل گیبسون دان & Crutcher LLP; Latham & Watkins LLP; مونگر, Tolles & Olson LLP, O'Melveny & Myers, LLP; Paul Hastings LLP; و Sheppard Mullin, ریشتر & همپتون LLP.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن