برکلی ایران: سی و شش سوال به ما کمک می کند اتصال زمانی که ما از هم جدا

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

graphic of a dad and daughter talking over FaceTime on their smartphones

یک دختر و 82 ساله پدر با مرحله 4 سرطان ریه اتصال از راه دور با استفاده از 36 سوال در یک قسمت از علم شادییک پادکست توسط دانشگاه برکلی را خوب بیشتر مرکز علوم. (آثار هنری توسط Whitney Anderson)

برای هفته اول قرنطینه در جهانی COVID-19 pandemic, ربکا Vitali-DeCola 82 ساله پدر و جو DeCola به نظر می رسید خوش بین است.

“او مانند” من شام من و من این دسته گل زیبا از گل. او فقط صدا بود در جمع و محتوا است.”

DeCola مرحله 4 سرطان ریه است. او را تبدیل به عادت کرده اند به جداسازی خود را از زمان به زمان به خصوص در طول فصل آنفولانزا. اما پس از چند ماه پناه در محل این زمان در اطراف او گفت: آن شروع به گرفتن سخت تر برای او. “…او گفت: “من احساس تنهایی. من فقط واقعا تنهایی.'”

همین دلیل است که ویتالی-DeCola یک معلم است که ماندن در خانه با شوهر و پسر او در بروکلین در حالی که پدر او است و همه توسط خود را در منهتن تصمیم به انجام یک شادی عمل توسط دانشگاه برکلی را خوب بیشتر مرکز علمی به نام “36 سوال برای افزایش نزدیکی.” او به تازگی به عضویت میزبان Dacher Keltner در علم از شادی پادکست به بحث در مورد تجربه خود را.

“برخی از سوالات صحبت کرد به چیزهایی که ما صرف مقدار زیادی از زمان به تازگی در مورد صحبت کردن و غوطه ور بودن در آنجا که پدر من مرحله 4 سرطان ریه تشخیص مانند دو هفته قبل از عروسی من پنج سال پیش” ویتالی-DeCola گفت Keltner استاد روانشناسی در برکلی و با همکاری مدیر خوب بیشتر مرکز علوم. “همه ما فکر میکرد میخوام بمیرم. بنابراین ما شروع به پرداختن به زندگی و مرگ و مير. و شما می دانید رابطه ما واقعا تغییر کرده است.”

در طول بحث خود را Vitali-DeCola گفت: یک موضوع در پدرش پاسخ پدید آمده است که به او کمک کرد او را درک و چگونه او احساس در یک سطح عمیق تر.

“…من شنیده ام پدرم مرتب می گویند بارها و بارها مانند ” من از خواب بیدار هر روز صبح و من فکر می کنم “من نمی توانم باور کنم که من هنوز هم اینجا. و من می میرند امشب. و من نمی توانم باور کنم نمی میرند شب گذشته است.”‘ و بود که واقعا خاص است. آن را فقط نگه داشته و نوع جوشکاری که تم شما می دانید ؟ او رفت تا چسبناک و شیرین سن او. من نمی دانم من فقط احساس می کنم مثل من تا به حال این همه متفاوت با او زندگی می کند. و آن را بسیار خوش شانس واقعا صرف زمان نوع شنا کردن در اطراف در این زمان زندگی و واقعا گوش دادن به او صحبت کردن در مورد جهان بینی که من یادگیری بسیاری از شما می دانید ؟ او را از رفتن واقعا خوب است.”

گوش دادن به مصاحبه کامل در برکلی مذاکرات قسمت #82: “سی و شش سوال به ما کمک می کند اتصال زمانی که ما از هم جدا است.”

گوش دادن به بیشتر قسمت های این علم از شادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>