برکلی مذاکرات: شما می توانید تصور آینده بدون پلیس ؟

خواندن متن. اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی. "ف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

people stand on stage in front of big letters that say "defund police"

"فقط ضایعات آن همه فقط ضایعات آن همه" گفت: ارین Kerrison استادیار رفاه اجتماعی در برکلی سرمایهداری و پلیس در آمریکا "ما فقط نیاز به آن را انجام دهد. ... وایلدر چیزهایی که اتفاق افتاده اند و متحیر کردن همه چیز را هنوز هم اتفاق می افتد. آن را در مورد داشتن یک تخیل است." (عکس از تونی وبستر از طریق فلیکر)

این برکلی مذاکرات قسمت ویژگی های یک مصاحبه که متعلق?, پادکست توسط دانشگاه UC برکلی Othering و متعلق موسسه. میزبان مارک Abizeid پیوست توسط شرکت میزبان عرفان مرادی صحبت با ارین Kerrison استادیار رفاه اجتماعی در برکلی در مورد اینکه چرا او فکر می کند که ایالات متحده نیاز به از بین بردن سرمایه داری و پلیس و ساخت یک سیستم جدید رایگان از جرم و مجازات است.

Headshot of Erin Kerrison

ارین Kerrison (عکس جیل McCorkel)

"آنچه که غیر قانونی تلقی شده است نه لزوما مضر — وجود یک کل بسیاری از چیزهای است که ویران کردن در زندگی مردم است که غیر قانونی نیست که نیست, جنایی" گفت: Kerrison. "به طوری که نوع ساخت و ساز که نیاز به پایین پرتاب شد بلافاصله ... وقتی که من می گویند این امکان وجود دارد که ما نمی باید جرم آن را بسیار درست است. این بسیار درست است چرا که آن را ساخت. اگر ما از جرم و جنایت مانند چرا که جوامع بودند قوی تر پس از آن ما نمی خواهد به پلیس و چون پلیس پاسخ دادن به جرم و جنایت است که در بخش های بزرگ, نشانه های بسیار بزرگتر و عمیق تر اجتماعی و ساختاری مشکلات."

ترس می گوید Kerrison نگه می دارد ما را محدود و قادر به دیدن امکانات دیگر خارج از واقعیت فعلی ما.

"هیچ یک از ما گرفتن از این زنده و ترس ما است که به ما بسیار نزدیک اندیش که در اطراف" گفت: Kerrison. "ما فقط می توانید ببینید ما فراتر از وعده غذایی بعدی ما روز بعد. ... چه خواهد بود استفاده بهتر از زمان ما چه خواهد بود یک راه بهتر برای اختصاص انرژی ما به جای به وحشت خواهد بود در مورد جمعی سلامت جمعی ایمنی و جمعی از شادی. اگر ما به وقف توجه ما به این کار و به این نوع از آزادی ما نمی خواهد نیاز به ساختارهای کنترل است."

گوش دادن به مصاحبه در برکلی مذاکرات قسمت #88: "شما می توانید تصور آینده بدون پلیس؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن