طناب دار موجود در غرفه بابا والاس در آلاباما مسابقه نسکار

آلاباما علا. (AP) — طناب دار داشت در گاراژ غرفه از راننده بابا والاس در مسابقه نسکار در آلاباما روز یکشنبه کمت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

آلاباما علا. (AP) — طناب دار داشت در گاراژ غرفه از راننده بابا والاس در مسابقه نسکار در آلاباما روز یکشنبه کمتر از دو هفته پس از او با موفقیت تحت فشار قرار دادند, مسابقه اتومبیل رانی, سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود و امکانات.

نسکار اعلام کرد کشف اواخر یکشنبه و در گفت و گو با راه اندازی فوری بررسی است. آن گفت: آن را به انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن کسی مسئول بود و "از بین بردن آنها را از این ورزش است."

"ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی چگونه به طور جدی ما را به این عمل شنیع" این سری در بیانیه ای گفت. "همانطور که ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و...."

در توییتر والاس گفت: "این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و جریان مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است."

"به من گفت:" من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما," او نوشت. "این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.

طناب دار کشف شد در همان روز در نسکار نوپای پرچم ممنوعیت مواجه شده بزرگترین چالش است. ممنوعیت اثر در زمان قبل از هفته گذشته مسابقه در نزدیکی میامی وجود دارد اما تنها حدود 1000 نفر از اعضای نظامی به بستری که در مسابقه. در آلاباما در قلب جنوب 5000 عنوان بسیاری از طرفداران اجازه داده شد در, حتی اگر باران به تعویق افتاد مسابقه تا دوشنبه.

وجود ندارد هیچ گزارش فوری چگونه بسیاری از, اگر هر پرچم ضبط می شد و یا گرفته شده را در مسیر. وجود دارد غیر رسمی تظاهرات روز شنبه و یکشنبه به طور یکسان با ماشین ها و کامیون وانت رانندگی در امتداد جاده ها در نزدیکی پرواز پرچم و راهپیمایی های گذشته ورود به superspeedway. یک هواپیما به پرواز در آمد بالای سر کشیدن یک بنر با پرچم و کلمات "پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار."

نسکار نیست اذعان هواپیما و یا بنر خود هر چند اجرایی استیو o'donnell توییتی یک تصویر سیاه و سفید دست تکان دادن: "شما نمی دیدن یک عکس از یک jackass پرواز پرچم در طول مسیر اینجا...اما شما این را ببینید...امیدوارم که هر کس لذت می برد در این مسابقه امروز است." رپ Ice Cube حتی توییتی در مورد این هواپیما گفت: "(Expletive) او نسکار شما طرفداران جدید در این خانواده است."

Wallace 26 ساله آلاباما بومی پیدا کرده بود حمایت در میان رانندگان برای موضع خود را در پرچم و او اشاره کرد که در صدای جیر جیر خود را در اواخر روز یکشنبه پس از طناب دار اعلام.

"در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله رانندگان دیگر و چای اعضا در گاراژ," او گفت:. "با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی واقعی شانس و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه. هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن