برکلی مذاکرات: امریکا می خواهد کنترل اسلحه. چرا آن را ؟

خواندن متن.

اشتراک برکلی مذاکرات یک برکلی, اخبار, پادکست است که ویژگی های سخنرانی ها و مکالمات در UC برکلی.

mural of a man with his head in his hand

جزئیات یک نقاشی دیواری توسط Kyle هالبروک و جوانان محلی در میامی فلوریدا. (عکس توسط ترنس Faircloth از طریق فلیکر)

“اگر داشتن یک اسلحه واقعا شما امن تر و سپس امریکا خواهد بود یکی از امن ترین کشورها در جهان است. آن را نه” گفت: Gary جوان, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه منچستر و سردبیر سابق در بزرگ در نگهباندر یک سخنرانی در دانشگاه برکلی در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.

Headshot of Gary Younge

Gary جوان توسط یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه منچستر سردبیر سابق در بزرگ در نگهبان و نویسنده یکی دیگر از روز در مرگ آمریکا: کرونیکل از ده زندگی کوتاهمنتشر شده در سال 2016. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از گری جوان)

“این در حالی است که آمریکایی ها همواره به نفع بیشتر کنترل اسلحه” جوان ادامه “قوانین اسلحه به طور کلی بیشتر سهل انگاری. که تا حدودی با توجه به منابع مادی از لابی اسلحه. اما آن را نیز در مورد نقش مرکزی تفنگ آنچه در آن نشان دهنده در آمریکا روایت و ناتوانی از کنترل اسلحه طرفداران به منظور توسعه یک ضد روایت است. … زمانی که ملی روایت یک داستان را مسلط زور و قدرت گسترده atavistic دلبستگی به تفنگ می توانید بیشتر از باریک استدلال به آن داشته باشد.”

Younge سخنرانی به نام “Weaponizing روایات: چرا آمریکا می خواهد با کنترل اسلحه, اما لازم نیست آن را” بخشی از برکلی Jefferson Memorial سخنرانی با حمایت بخش تحصیلات تکمیلی و پردیس را yearlong ابتکار 400 سال از مقاومت در برابر به بردگی و بی عدالتی بزرگداشت 400th سالگرد مجبور ورود به بردگی گرفته آفریقایی در مستعمرات انگلیسی.

Younge نویسنده پنج کتاب از جمله یکی دیگر از روز در مرگ آمریکا: کرونیکل از ده زندگی کوتاهمنتشر شده در سال 2016 که می گوید داستان از 10 کودکان و نوجوانان کشته در یک روز در ایالات متحده است. “این یک کتاب در مورد کنترل اسلحه” می نویسد جوان در آغاز. “این فقط یک کتاب در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما لازم نیست که کنترل اسلحه.”

Graphic for the 400th anniversary of slaves arriving in English colonies

ادامه مطلب داستان های مربوط به دانشگاه برکلی را 400 سال از مقاومت در برابر به بردگی و بی عدالتی ابتکار.

گوش دادن به کامل سخنرانی, به دنبال یک Q&A با مخاطبان در برکلی مذاکرات قسمت #83: “امریکا می خواهد کنترل اسلحه. چرا آن را؟”

سازمان دیده بان و یا گوش دادن به گذشته Jefferson Memorial سخنرانی در بخش تحصیلات تکمیلی را از وب سایت.

اطلاعات بیشتر در مورد 400 سال ابتکار در Othering و موسسه متعلق به سایت.

این سخنرانی ضبط شده بود توسط تکنولوژی آموزشی و خدمات تولید شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در تلویزیون است. سازمان دیده بان ویدیو از سخنرانی زیر.

Gary جوان, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه منچستر و سردبیر سابق در بزرگ در نگهبان ارائه بهار سال 2020 Jefferson Memorial سخنرانی در دانشگاه برکلی است. (تصویری ضبط شده توسط ETS و تولید شده توسط UCTV)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de