L. A. شهرستان گزارش 40 بیشتر coronavirus مرگ و میر 1,073 موارد جدید

یکی دیگر از 40 لس آنجلس ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند روز شنبه, مارس 16

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 اردیبهشت 1399

یکی دیگر از 40 لس آنجلس ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام کردند روز شنبه, مارس 16 آوردن این شهرستان تلفات به 1,793 فتح.

مقامات همچنین گزارش 1,073 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شده اند وجود دارد 37,303 موارد شناسایی شده در این شهرستان از روز شنبه.

"دل ما به هر کسی که از دست کسی آنها را دوست دارم به COVID-19" لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. "ما سهم خود را در غم و اندوه و برای شما آرزوی شفا و صلح است."

جدید مرگ و میر گزارش شده از روز شنبه در ساحل طولانی و یا پاسادنا که هر دو حفظ سلامت خود بخش جداگانه از شهرستان.

از کسانی که فوت کرده اند در لس آنجلس از ابتدای عمومی-بهداشت بحران حدود 39 درصد لاتین 29 درصد سفید 18 درصد آسیایی, 12 درصد آفریقایی امریکا و 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام. یکی دیگر از 1 ٪ از کسانی که جان خود را شناسایی به عنوان دیگر نژادها.

همانطور که از شنبه 16 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 — 5,784 مردم — در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه در طول بیماری خود را. وجود دارد 1,648 افرادی که در بیمارستان بستری شدند که از روز شنبه با این بیماری و 26 درصد از این افراد در بخش مراقبتهای ویژه در حالی که 20 درصد در هواکش.

بیش از 298,000 مردم در L. A .شهرستان تا به حال تست شده برای COVID-19 به روز و 11 درصد از این افراد تا به حال آزمایش مثبت است.

روز شنبه خبر رسید که مردم رفتند به سواحل; این اولین آخر هفته بعد بيشماري باز بود برای استفاده فعال در شش هفته.

فرر گفت که بیشتر مردم خارج و در مورد اقداماتی که شده است نیاز است در طول بیماری همه گیر از جمله حفظ 6 فوت فاصله از دیگران پوشیدن پوشش صورت و شستن دست های خود را اغلب ادامه خواهد داد مهم برای جلوگیری از بیمارستان سیستم از غرق شدن.

"به عنوان مکان های بیشتر دوباره باز در شهرستان لا من می خواهم برای تشکر از همه شما که باید انجام بخشی خود را به سرعت گسترش COVID-19," فرر گفت. "همه ما نیاز به ادامه به کار با هم در این جمله تمرین فیزیکی فاصله و پوشیدن ما پارچه پوشش صورت در زمانی که ما در اطراف افراد دیگر است. این اقدامات کار آنها محافظت از شما آنها محافظت از دیگران و صرفه جویی در آنها زندگی می کند."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن