برکلی دانشجویان ورزشکار جاش Drayden نشان دهنده در جاده ها به نژادی عدالت

FB7/15/2020 12:00 ب. ظ | توسط: جاش Drayden فوتبال دانشجویان ورزشکار با استفاده از پلت فرم برای توانمند سازی د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

فوتبال دانشجویان ورزشکار با استفاده از پلت فرم برای توانمند سازی دیگران

به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار در یکی از دانشگاههای برتر در جهان, برخی ممکن است می گویند من ممتاز. برخی ممکن است می گویند – به من یا هر فرد سیاه و سفید در یک موقعیت شبیه به معدن – که من افتخار بود در کال و بازی فوتبال.
 
برخی ممکن است حتی رفتن تا آنجا که به می گویند که من شده اند از طریق قابل توجهی مبارزات در زندگی من است. برخی از اشتباه خواهد بود.
 
از آمدن به دانشگاه برکلی به دنبال آموزش و پرورش و فوتبال بازی اما به من داده است یک پلت فرم برای استفاده از صدای من. من در حال حاضر با استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به گسترش آگاهی در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و همچنین توانمند سازی دیگران مثل من به صحبت می کنند تا برای آنچه آنها باور دارند.
 
ما به عنوان دانشجو-ورزشکاران حاضر به کاهش می یابد به یک میدان یا یک دادگاه; نه ما آرزوی رهبران در جوامع ما. ما درک می کنیم که ما می تواند نقش مدل های ما استفاده می شود برای نگاه کردن به برای راهنمایی. من امیدوارم که برای نشان دادن به مردم در اطراف من است که ما لازم نیست که صبر کنید برای ما تاثیر جوامع و ایجاد تغییر; ما به سادگی باید ابتکار عمل را به خودمان آموزش و نترس به استفاده از صدای ما.
 
من تشخیص می دهم که زندگی مهم جنبش بسیار فراتر از زندگی من است و این به این معنی که در انتقاد از دولت از ملت ما است. من درک می کنم که چیزهای خوب در مورد امریکا اما من هم معتقدم که ما نیاز به تعمیر سیستم های طراحی شده بود که برای سرکوب سیاه پوستان و اقلیت ها ، درک سیستمیک نژاد پرستی به این معنی است که شما نمی توانید انتظار سیستم های مشابه ساخته شده است که نژاد پرستی به آنهایی که به از بین بردن آن است.
 
چند ماه گذشته بوده است طاقت فرسا و بخشی از ناآرامی می آید از ترس که این جنبش خواهد مرد اگر مردم از دست دادن علاقه در مبارزه برای حقوق بشر است. راه من آن را ببینید امریکا گیر کرده در یک چرخه معیوب که در آن حرکات است که می تواند حفظ شتاب کاهش می یابد به لحظه در تاریخ است. شصت سال پیش مردم سیاه و سفید اعتراض برای حقوق برابر و با خشونت واکنش; امروز ما هنوز در حال مبارزه برای برابری و مواجهه با انواع مشابه از عواقب.
 
من هر روز دست و پنجه نرم کردن با من چگونه می توانید ایجاد تغییر – و نه فقط لحظه ای تغییر دهید, اما تغییر پایدار است. در حالی که آن را بزرگ برای دیدن گسترده برای حمایت از سیاه و سفید زندگی جنبش در رسانه های اجتماعی من درک می کنم که رسانه های اجتماعی به تنهایی کافی نیست برای از بین بردن سیستم های سرکوبگر. اما آن را هنوز هم مهم است به رسمیت شناختن است که ما در زندگی در عصر اطلاعات و رسانه های اجتماعی می تواند یک ابزار قدرتمند در گسترش آگاهی است.
 
اگر من می تواند به تشویق دیگر ورزشکاران و بازیکنان فوتبال به صحبت کردن در مورد آنچه آنها باور دارند که ما با هم می توانید شروع الهام بخش نسل بعدی. زمان در حال حاضر به صحبت کردن و ایجاد یک مطلب اخلاقی جامعه از آنچه که ما امروز می دانیم.
 
وجود دارد بسیاری از مردم که شاهد نژاد پرستی و بی عدالتی و در حال صحبت کردن در مورد آن. زبان به تفکر و تغییر کسی فکر می تواند منجر به تغییر مثبت است. بیشتر از این ادامه بیشتر ما می تواند به عادی بودن راحت صحبت کردن در مورد چیزهایی که ما را ناراحت کننده است.
 
ما باید با نشان دادن همدلی و در نظر گرفتن آنچه که مردم دیگر در حال رفتن را از طریق آنچه جورج فلوید خانواده است که رفتن را از طریق آنچه Breonna تیلور خانواده است که رفتن را از طریق و چه افرادی که بی عدالتی شده اند ساخته شده در حال رفتن را از طریق.
 
در این کشور همه مردم باید قادر به رشد هم به دلیل همه ما باید چیزی منحصر به فرد مهم کمک می کند. و درمان هر انسانی به همان اندازه و نسبتا – بدون توجه به نژاد و جنسیت و غیره – را نمی خواهد امریکا پایین; این تنها امریکا قوی تر است.
 
امید من این است که از طریق آموزش و پرورش و همدلی ما می توانید شروع به در واقع تغییر واقعی. هدف من این است که به این جهان به مکانی بهتر برای کودکان و برای این نسل است که به دنبال.
 
نسخه قابل چاپ نسخه


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن