برکلی راه اندازی با هدف ارائه کارت های اعتباری برای دانشجویان و مهاجران

TomoCredit موسس و UC برکلی دانشجوی MBA Kristy کیم لبخند او به عنوان نگه می دارد تا از کارت اعتباری او ارائه می

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399
Kristy Kim smiling holding up a credit card on stage

TomoCredit موسس و UC برکلی دانشجوی MBA Kristy کیم لبخند او به عنوان نگه می دارد تا از کارت اعتباری او ارائه می دهد به افرادی که سابقه اعتباری ندارد و نمی تواند مورد تایید بانک های بزرگ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Kristy کیم)

زمانی که Kristy کیم فارغ التحصیل از دانشگاه برکلی در سال 2011 او نیاز به یک ماشین برای رفت و آمد به پالو آلتو برای سرمایه گذاری است. اما مانند بسیاری از جوانان و مهاجران اخیر کیم تا به حال هیچ سابقه اعتباری و نمی تواند دریافت تایید شده برای وام برای خرید یک ماشین.

کیم به پایان رسید تا با قرض گرفتن پول از خانواده برای خرید یک ماشین اما مشکل از نداشتن دسترسی به اعتبار نگهداری آزار دهنده خود را.

"این اولین بار من متوجه شدم که اگر شما نمره اعتباری به طور پیش فرض بانک فکر می کنم شما بد اعتباری" گفت: کیم که در حال حاضر به دنبال او MBA در دانشکده هاس کسب و کار.

بنابراین در سال گذشته به عنوان یک دانشجوی کارشناسی کیم تاسیس خود شرکت کارت اعتباری TomoCredit کوتاه برای فردا اعتبار برای ارائه کارت های اعتباری به مردم که اصلا نمره های اعتباری و نمی تواند تایید اعتبار توسط بانک های بزرگ.

راه اندازی که در استخدام چهار نفر دیگر از مهاجران که از کشورها در سراسر جهان مطرح شده است و بیش از 3 میلیون دلار است و بیش از 15000 نفر امضا برای استفاده از کارت های اعتباری خود را. کیم گفت که او مدیون از موفقیت این شرکت به برکلی آموزش و پرورش است.

"برکلی است که در آن من برای اولین بار است که کارآفرینی اشکال" گفت: کیم. "من برای یادگیری از کارآفرینان واقعی که از خارج از دانشگاه و به اشتراک گذاشتن دانش خود را با ما. جامعه کسب و کار و دوره های ارائه شده در اینجا واقعا به من کمک کرد درک آنچه انتظارات در حال اجرا شرکت خود من."

یکی از کسانی که دوره های یک blockchain و cryptoeconomics دوره های تدریس شده توسط برکلی هاس استاد گرگوری لا Blanc شد یک کاتالیزور برای ایجاد TomoCredit مدل کسب و کار.

کیم صحبت کرد به عنوان یک alumna به عنوان سخنران مهمان در لا بلان کلاس در تابستان 2018 و مورد مطالعه دانش آموزان در مورد تجارب خود را از دسترسی به اعتبار.

داده های کیم جمع آوری به عنوان تحقیقات بازار او سپس مورد استفاده قرار گیرد برای درک روند و تقاضای واقعی است که یک محصول مانند TomoCredit می تواند به تحقق برای دانش آموزان.

"کریستی رفته دایره کامل در اینجا در برکلی'" گفت برکلی هاس پروفسور کورت Beyer که تدریس کیم به عنوان مقطع کارشناسی خود را در کارآفرینی و نوآوری ، "او در حال حاضر یک سخنران مهمان در من فارغ التحصیل کارآفرینی کلاس. من همیشه می دانستم که او می تواند یک کارآفرین موفق. من فکر می کنم آن را تا حد زیادی به کار با سابقه مهاجر و پشتکار است."

درست انجام

Kristy Kim with her Tomocredit staff of four posing on stage

کریستی کیم مرکز و بقیه TomoCredit تیم در نیویورک در طول بارکلیز Accelerator نسخه ی نمایشی روز در ماه دسامبر گذشته. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Kristy کیم)

کیم شروع به تلاش برای درک اینکه چرا بانک ها مانند ولز فارگو, امریکن اکسپرس و بانک مرکزی آمریکا با اتکا بر نمرات اعتباری زمانی که بسیاری از مردم — مشتریان بالقوه — ندارد, نمره های اعتباری است.

"من با مدیران ارشد و به آنها گفت: وجود بیش از 30 میلیون از کاربران با این مشکل از جمله 53 درصد از دانشجویان که نمره های اعتباری در حال حاضر" کیم به یاد می آورد. "همه آنها را از این امر آگاه, اما آنها مایل به افشای خود را به عدم نظارتی انجام شد."

که TomoCredit را باز کردن. این شرکت فراهم می کند 0% بهره وام های کارت اعتباری اعم از $100 به $10,000. هیچ نمره اعتباری مورد نیاز است.

این شرکت به تجزیه و تحلیل دو سال از متقاضی تاریخچه بانکداری و تایید منابع درآمد برای ارزیابی فرد اعتبار و قابلیت اطمینان.

این منحصر به فرد در سیاست تعهد می دهد TomoCredit فرصت را مختل معمولی اعتباری اداره سیستم و به گسترش وام و اعتبار به بسیاری از مصرف کنندگان که مسئول مالی اما نمی تواند دسترسی سنتی سیستم های اعتباری گفت: کیم.

"هنگامی که همه این بانک ها و این بازیکنان بزرگ بودند گفت:" نه, که ممکن است,' کریستی حاضر به گوش دادن به آن گفت:" روندا Shrader مدیر اجرایی برکلی هاس کارآفرینی برنامه. "او در بر داشت یک راه زیبا برای حل زیادی فوری مشکل است."

به عنوان کسی که در کره جنوبی و آمد به امریکا وقتی که او 11 کیم گفت: کمک به مهاجران بدون نمره های اعتباری است که یکی از دلایل اصلی TomoCredit ایجاد شد.

"برای ما و تیم ما, ما همه مهاجران و ما می دانیم که شرط بندی بر روی مهاجران را درست انجام," او گفت:.

در تابستان گذشته کیم تصمیم گرفت به یک استراحت از او دوره MBA به تمرکز در حال اجرا TomoCredit. او امیدوار به بازگشت به مدرسه در آینده نزدیک.

"شرکت می توانید کپی اما ما فقط سعی خواهد کرد بهترین های ما برای اجرای سریعتر و خلاقانه تر گفت:" کیم. "کسانی که صفات به عنوان یک کارآفرین و دانش که برکلی است به من القا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن