برکلی بازگشایی امکانات پژوهشی با راهنمایی از مقامات بهداشت

[محتوای جاسازی شده] پردیس رهبران پیوست برکلی معاونت پژوهشی سفت کاتز سهشنبه برای بحث در مورد آنچه پردیس پژوهش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 تیر 1399
پردیس رهبران پیوست برکلی معاونت پژوهشی سفت کاتز سهشنبه برای بحث در مورد آنچه پردیس پژوهش را مانند نگاه در پاییز. (UC برکلی تصویری)

پردیس تحقیقات ساختمان و توقیف با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر در حال به آرامی با خیال راحت بازگشایی و مقامات انتظار می رود به استقبال محققان به بیش از دو دوجین ساختمان تا پایان ماه ژوئن است.

در طول یک hourlong پردیس مکالمات شنبه برکلی معاونت پژوهشی سفت کاتز پیوسته بیوشیمی استاد سوزان Marqusee دانشیار دانشکده علوم اجتماعی ماکسیمیلیان Auffhammer و معاونت اداره مارک فیشر به زمینه سوال در مورد نگرانی های ایمنی و بهداشت و برنامه ای برای بازگشایی تحقیقات ساختمان در محوطه دانشگاه و در میان ادامه بیماری همه گیر.

تا کنون برکلی است بازگشایی 15 از آن بیش از 80 پردیس تحقیقات ساختمان کاتز گفت.
در حالی که برکلی هنوز نمی تواند جای آن از 1500 هیات علمی و 11,500 فارغ التحصیل دوره فوق دکترا دانشجویان کاتز گفت: در مجموع 30 ساختمان می تواند تا پایان ماه با امکان بیشتر بسته به رای دادن در آن coronavirus گسترش می یابد.

"شهر برکلی فراگیر هدف این است که برای حفظ تراکم جمعیت کم در خارج از خانه" کاتز گفت. "آنچه ما انجام داد این است که اولویت دادن به کسانی که آزمایشگاه فشرده و ساختمان های اول است."

Marqusee عضو پردیس نیروی کار متمرکز بر توسعه دستورالعمل برای بازگشایی آزمایشگاه در دانشگاه گفت: پروتکل ایجاد شده برای هر یک از تحقیقات ساختمان به صورت جداگانه بر اساس بازخورد از دانشکده وزارت صندلی و افرادی که در هر مرکز.

Campuswide, Marqusee گفت: برکلی تحقیقات نیروی کار است که در حال حاضر عامل در 20٪.

فیشر گفت برکلی امکانات کارکنان باید ramped تا تمیز کردن استانداردهای تمیز کردن ساختمان دو بار در روز. برکلی همچنین قصد دارد به استخدام 100 اضافی متولیان گفت: Fisher اما نیروهای خارجی مانند عود ویروس می تواند باعث پردیس به سطح شیب دار به پایین دسترسی به تازگی بازگشایی امکانات پژوهشی.

"به یاد بازگشت به بهار برکلی دانشگاه نقل مکان کرد و قبل از اقتدار بهداشت محلی و یا دولت بود که واقعا بر اساس, در دانشگاه ما محققان و به دنبال در ریاضیات از ویروس و گفت: "این چیزی است که رفتن به در این مد'" فیشر به یاد می آورد. "در پاییز اگر ما شرایط مشابه ما می خواهم که این گفتگوها دوباره."

کاتز اضافه شده هر چند که اگر coronavirus عفونت شد و برای کاهش این دانشگاه نیز می تواند افزایش تعداد زیادی از مردم در محوطه دانشگاه برای انجام تحقیقات.

اخیر کمک مالی به برکلی استعداد 120,000 پوشش صورت مارک با کال آرم برای دانشگاه و جامعه است.

در حالی که Auffhammer گفت: پوشیدن پوشش صورت در دانشگاه ضروری است برای کمک به نفی گسترش ویروس پناه در محل بهترین راه است.

"ما شده اند و آگاه است که به فرد است که درخواست برای دسترسی در واقع می خواهد دسترسی" گفت: Auffhammer. "هنوز هم وجود دارد هیچ واکسن. ماندن در خانه چیزی است که اگر شما می توانید آن را انجام دهد, شما باید آن را انجام دهد و شما نمی خواهید برای دیدن هر گونه فشار برای بازگشت به دانشگاه, اگر شما لازم نیست که."

برای کسب اطلاعات بیشتر در برکلی پژوهش تلاش بازیابی بازدید برکلی تحقیقات سایت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن