بن افلک و "راه بازگشت" فیلم برداری در انتاریو کلیسا به عنوان به خوبی به عنوان Chaffey بالا

"راه بازگشت" بن افلک بازیابی درام در مورد یک مدرسه بسکتبال, مربی, فیلم برداری شده بود در بخشی در انتاریو Chaff

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

"راه بازگشت" بن افلک بازیابی درام در مورد یک مدرسه بسکتبال, مربی, فیلم برداری شده بود در بخشی در انتاریو Chaffey بالا به عنوان این روزنامه گزارش کرده است. معلوم می شود صحنه های مربوط به یک کلیسای کاتولیک نیز فیلم برداری در انتاریو — اما نه در یک کلیسای کاتولیک.

به جای First United Methodist Church اقلیدس در خیابان در خیابان انتخاب شد توسط فیلمسازان.

"آنها نمی تواند کمک کند اما ما پیدا کنید. ما فقط یک بلوک از Chaffey" گفت: مردیت فریمن که در کلیسا مدیره حاکم است. او به من گفت که بلند است Methodist church شد scouted اول اما که این ساختمان بیش از حد مدرن برای آنچه که فیلمسازان به دنبال آن بودند.

انتاریو ساختمان مربوط به سال 1956 است. "بزرگ سفید کلیسا" چیزی است که وب سایت خود را churchoneuclid.org خواستار آن است. جماعت تشکیل شده در سال 1883 — 918 N. اقلیدس Ave. است سوم آن در خانه و می گوید آن است که انتاریو قدیمی ترین کلیسا.

"راه بازگشت" است در مورد یک سابق دبیرستان ستاره بسکتبال در حال حاضر یک الکلی کارگر ساختمانی که می یابد رستگاری زمانی که او می پذیرد یک کار مربیگری در مادر آلما. آن منتشر شد مارس 6, مدت کوتاهی قبل از تئاتر تعطیل.

فریمن گفت: فیلمبرداری صورت گرفت بیش از چهار روز در سالن کلیسا که در این فیلم یک پیشوا و در نمازخانه. کاتولیک پیکرنگاری اضافه شد به طور موقت در قالب هنر برای دیوار و یک مجسمه ،

ناهار به Catered برای بازیگران و خدمه در آورده بود هر روز با اعضای کلیسا دعوت برای به اشتراک گذاشتن. افلک خوردند و دیده می شد فقط از دور. "او نمی نیاز به یک دسته از مردم gawking در او" فریمن گفت: پرستانه.

خیلی از "راه بازگشت" فیلم برداری شده بود در سن پدرو اما حدود یک سوم از این فیلم گفت: به ضرب گلوله کشته شده است در Chaffey ، (این فیلم شد و سپس به عنوان شناخته شده "تورانس." سخت شکستن تورانس.)

"راه برگشت" به دست آورده $13.7 میلیون دلار در آن دو هفته در تئاتر. (آن را در حال حاضر در ویدئو در تقاضا.) وجود داشته است, بحث های مقدماتی در مورد میزبانی یک غربالگری در Chaffey را Gardiner بهار سالن قبل از پلاگین کشیده شد.

من امیدوار بودم به دیدن آن را در جایی در انتاریو است. من می خواهم انجام می شود که شانس با "فورد v فراری" و برای من جای تعجب است که برخی از صحنه های فیلم برداری شد در انتاریو فرودگاه بین المللی. اما من به "راه بازگشت" قبل از تئاتر تعطیل.

"من آن را دیده یا" فریمن اعتراف کرد. "فقط به عنوان کلیسای سازمان یافته یک سفر به, این مستند اتفاق افتاده است."

این است که حداقل دوم افلک فیلم به فیلم در انتاریو است. 2012 "آرگو" استفاده ONT به عنوان یک پایه برای تهران فرودگاه. اما من اصرار شهرداری به نگه داشتن در دادن افلک یک کلید به شهرستان — آیا آنها هنوز هم انجام دهید ؟ — تا زمانی که او را خورده و در محلی آیکون وینس اسپاگتی.

در تکرار

بسیاری از آنها اظهار داشت که در طول زندگی تعطیل شده است مانند "موش خرمای کوهی امریکا روز" است که در آن بیل موری شخصیت مجبور به بطور منظم احساس همان روز با هیچ پایانی در چشم می گوید: "چه کار می کنید اگر شما گیر در یک مکان و در هر روز بود که دقیقا همان چیزی است که شما اهمیت?"

"این است که کمدی است که در عمل و در لبه های آن را به عنوان ترسناک" مگان Garber نوشت: ماه گذشته در اقیانوس اطلس پس از تماشای دوباره آن را. شما می توانید نسبت به خودتان در مونتکلیر هنوز عملکرد ماموریت ماورا Drive-In است که در حال حاضر نشان دادن این فیلم در 8 بعد از ظهر با زوج های اخیر "Jumanji: سطح بعدی."

جمعه و شنبه این فیلم به نمایش در آمد نه تنها در 8 p. m. اما بار دوم در 12:40 a. m. برای هر کسی که می خواستم برای بالا بردن حس که آنها به دام افتاده در یک حلقه.

یعنی در NYT

Did you hear about the New York Times زیرپا آن صفحه ممکن است 24 تا لیست اسامی 1,000 coronavirus قربانیان ؟ که به مبلغ 1% از کل از 100,000 مرده بود و تلاش به فرد یک شماره است که سخت به درک.

من میگردین از طریق فهرست آنلاین برای دیدن اگر منطقه ما نشان داده بود و آن بود. اجازه بدهید نقل قول در هر محلی ذکر کامل:

• "8 مارس. متعلق به Frainee آب کامیون برای 44 سال است. وینسنت G. Frainee, 68, فلمینگ, کالیفرنیا."

• "مارس 20. لس آنجلس ورزشی فن. پل مارتینز, 70, West Covina, کالیفرنیا."

• "ممکن است 6. خانه دار در ریورساید بیمارستان جامعه برای 25 سال است. رزا لونا, 68, کالیفرنیا."

• "ممکن است 8. بیمار در زندان در مدت کوتاهی قبل از او منتشر خواهد شد. Melford Henson, 65, چین, کالیفرنیا."

این بدترین راه ممکن است به نیویورک تایمز اما ما با تشکر از روزنامه رکورد برای به خاطر سپردن ما.

ویروس Vignette

من کنجکاو بود که چگونه تعدادی از coronavirus مرگ و میر در مقایسه با مرگ و میر آنفولانزا در سن برناردینو کانتی. بنابراین از من خواست این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

در فصل آنفولانزا از نوامبر 2018 از طریق مارس 2019 در تازه ترین شماره موجود آنفلوآنزا کشته شدن 25. در ضمن این ویروس کشته 199 همانطور که از روز جمعه تعداد و که تنها از مارس 24. که 199, 23 فوت کرده اند فقط از روز سه شنبه تعداد. (اما با تمام معنی اجازه بازگشایی همه چیز.)

تا هشت برابر بیشتر از مرگ و میر و در کمتر از نیم ساعت و این ویروس به احتمال زیاد نیست انجام نشده است. آن را جدی توجه داشته باشید که در آن برای پایان دادن به یک ستون اما این بار جدی.

دیوید آلن می نویسد: پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه ظالمانه. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن