56 coronavirus مرگ و میر 1,329 موارد جدید وارد شده در شهرستان لا

به عنوان مرگ و میر و موارد همچنان به نشان می دهد هیچ نشانه ای از توبه پذیر لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش 1,329

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 خرداد 1399

به عنوان مرگ و میر و موارد همچنان به نشان می دهد هیچ نشانه ای از توبه پذیر لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش 1,329 به تازگی تایید موارد COVID-19 و 56 اضافی مرگ و میر امروز آوردن این شهرستان را در مجموع به 62,338 موارد و 2,620 مرگ و میر.

"هر روز ما فکر می کنم بسیاری از افرادی که دچار غم و اندوه از دست دادن عزیزان به COVID-19. افکار و دعاهای ما با شما در هر روز و ما عمیقا متاسفم برای از دست دادن خود را گفت:" باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. "اگر شما در خارج و در اطراف افراد دیگر که آیا آن بازدید بازگشایی فضاهای یا معترض لطفا سعی کنید برای حفظ فاصله فیزیکی از حداقل شش فوت از دیگران و پوشیدن پارچه صورت پوشش در تمام زمانها. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است در معرض COVID-19 در حالی که خارج از آن مهم خواهد بود به باقی می ماند به دور از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است برای 14 روز. شما باید علائم ظرف 14 روز از قرار گرفتن در معرض لطفا با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا 2-1-1تماس بگیرید و برای اتصال به مراقبت و آزمایش است."

شهرستان اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده شماره برای ساحل طولانی و پاسادنا دو شهر است که کار خود را سلامت بخش است. یکی دیگر از چهار ساحل ساکنان درگذشت, مقامات اعلام کرد بعد از آوردن این شهر تلفات به 99. ساحل طولانی نیز گزارش شده 44 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن این شهرستان در مجموع به 2,227 عفونت. پاسادنا با 974 مجموع موارد و 83 مرگ و میر به حال نوشته شده به روز شده در مجموع همانطور که از شنبه بعد از ظهر.

Countywide, فرر گفت: تعداد موارد لزوما بد, اخبار, از آنجا که آنها اجازه می دهد کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ردیابی تماس و توصیه به کسانی که ممکن است در غیر این صورت گسترش عفونت به خود منزوی. تنها در حدود 4.5 درصد از کسانی که گرفتن تست شده در حال آزمایش مثبت, او گفت:.

درصد از افراد در حال مرگ بود که شرایط بهداشتی اساسی باقی مانده بالا در 94 درصد منجر فرر به احتیاط ساکنان آسیب پذیر به ادامه ماندن در خانه و حتی بیشتر به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن و تماس با پزشک در اولین نشانه از علائم.

اطلاعات موجود در نژاد و قومیت در ادامه به فاش کردن نرخ بسیار بالاتر از مرگ و میر در میان ساکنان سیاه و کسانی که در فقر زندگی می کنند.

در حالی که Latino ساکنان نمایندگی 41 درصد از کل COVID-19 مرگ و میر countywide آن است که بیشتر گفتن به نگاه در آن مرگ و میر در چارچوب کلی جمعیت. بر اساس آن تجزیه و تحلیل میزان مرگ و میر به صورت لاتین ساکنان 29 در هر 100 ، 000 نفر که در مقایسه با 31 در هر 100000 نفر برای ساکنان سیاه — هر دو بسیار بالاتر از 15 در هر 100 ، 000 ساکنان سفید.

آسیایی مردن در یک نرخ از 21 در هر 100 ، 000 در حالی که این اعداد برای بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام با COVID-19 در حال مرگ هستند در نرخ 30 در هر 100 ، 000 نفر است.

فقر نیز می پردازد و نقش قابل توجهی.

"ما می بینیم که افرادی که در مناطق با نرخ بالای فقر تقریبا چهار برابر نرخ مرگ برای COVID-19," فرر در روز جمعه گفت.

بر اساس یک مدل است که می داند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند اگر همه مردم از همه نژادها و اقوام در حال مرگ بودند در همان نرخ به عنوان کسانی که با کمترین نرخ مقامات بهداشت عمومی محاسبه "مرگ و میر بیش از حد."

"این رنگ بسیار نگران کننده تصویر" فرر گفت. "اگر نرخ مرگ و میر برای همه گروه های مشابه به عنوان آن را برای ساکنان سفید که بالاترین نرخ مرگ و ما را 754 مرگ و میر کمتر."

از آن فرضی بیش از حد "مرگ" 480 نمایندگی لاتین ساکنان 143 سیاه و سفید زندگی می تواند ذخیره شده و 125 از نامتناسب مرگ و میر نمایندگی آسیایی ساکنان.

"این نتایج کاملا ویرانگر و نماینده واقعی مردم که زندگی بوده است از دست رفته" فرر گفت. "آنها همچنین کاملا نشان می دهد که چگونه نابرابری زندگی و مرگ در نتیجه."

او گفت: این شهرستان در حال کار سخت برای افزایش منابع برای این زیر منابع جوامع از جمله گسترش تست سایت به 73 امکانات در سراسر شهرستان.

"بسیار تاثیر واقعی از بی عدالتی نقش هر روز با اخبار سهم من از با شما و تقویت همین دلیل نژادپرستی بهداشت عمومی موضوع" فرر گفت. "این بسیار بالاتر از تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان سیاه و سفید و قهوه ای مردم نشانه ای از تاثیر نژادپرستی و تبعیض بر سلامت و رفاه.

"این شروع می شود در آغاز زندگی زمانی که سیاه و سفید بچه ها سه تا چهار برابر بیشتر احتمال مرگ قبل از رسیدن به اولین تولد و در پایان زندگی زمانی که ساکنان سیاه مرگ به طور متوسط شش تا 10 سال جوانتر از همه دیگران" فرر ادامه داد. "ما باید در ریشه در ساختار سیستم ها و شیوه ها در جامعه ما به درک علت ریشه ای از این بی عدالتی."

شهرستان چهره های محوری هفته پیش رو است. مقامات بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به وزن در بازگشایی تدریجی از جمله تلاش های مو به سالن آرایشگاه ها و رستوران ها که در حال انتقال به بایگانی اطلاعات/تحویل تنها به استقبال در محل ناهار خوری نو.

مقامات تماشا با نگرانی در هفته گذشته به عنوان معترضان را به خیابان های شهرستان در پاسخ به جورج فلوید کشتن. هر چند وجود دارد دریاهای facemasks قابل مشاهده در تظاهرات و راهپیمایی ها و بسیاری از معترضان را نادیده اجتماعی فاصله دستورالعمل است که برخی از عامه ترس که سنبله در عفونت ممکن است در افق.

کلیساها به طور فزاینده ای خدمات میزبانی دوباره. همانطور که از ژوئن 3, لس آنجلس, قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک مجاز شبان به پیشنهاد جمعی و برنامه ریزی شده اعترافات با سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل. توده ها بودند و قرار بود جشن در مرکز شهر لس آنجلس' بانوی ما از فرشتگان کلیسای جامع روز یکشنبه با محدودیت در محل.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب