تخت حمام و فراتر از نزدیک به 200 فروشگاه در 2 سال آینده

توسط Jordyn Holman, Bloombergتخت حمام و فراتر از برنامه برای کوچک شدن آن فروشگاه پایه بسته شدن 200 فروشگاه در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

توسط Jordyn Holman, Bloomberg

تخت حمام و فراتر از برنامه برای کوچک شدن آن فروشگاه پایه بسته شدن 200 فروشگاه در طول دو سال آینده در تلاش برای کاهش هزینه ها و آب و هوا یکی از خرده فروشی های چالش برانگیز ترین دوره است.

صفحه اصلی محصولات خرده فروش که در عمل بیش از 950 آن اسم فروشگاه در آمریکا و کانادا کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مشاغل حذف خواهد شد هنگامی که آن را کرکره حدود یک پنجم از مکان است. آن را امتحان کنید به جای همکاران در اطراف فروشگاه ها زمانی که ممکن است و جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد در ماه اکتبر اجرایی علامت Tritton در مصاحبه ای گفت:.

"ما قطعا خواهد بود کاهش کلی ما, فروشگاه, مشخصات و لذا ما کارکنان," Tritton گفت.

بین فروشگاه تعطیلی و دیگر بازسازی حرکت در امتداد زنجیره تامین این شرکت گفت: از آن خواهد شد در نهایت صرفه جویی در بین $250 میلیون و 350 میلیون دلار در سال به جز یک بار هزینه. این شرکت که در مجموع از 1,478 فروشگاه های سراسر مارک های خود گفت: 200 بسته خواهد بود "بیشتر" تخت حمام و فراتر از مکان

سهام کاهش یافت و در بازار معاملات لغزش به اندازه 8.3%.

فروشگاه تعطیل می آیند به عنوان زنجیره ای تلاش می کند به حرکت coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست به کل بخش خرده فروشی. مانند بسیاری از همسالان تخت خواب, حمام و فراتر از آن تلاش کرده است به مقیاس پایین ساخت تا آن کسب و کار تجارت الکترونیکی, مذاکره با صاحبخانه و تقویت نقدینگی که در آن می توانید. در برخی موارد Bed Bath & Beyond معوق پرداخت اجاره برای فروشگاه ها که رفت و تیره با توجه به همه گیر خاموش شدن ناگهانی Tritton گفت.

تاثیر تعطیلی فروشگاه, با این حال قابل توجه بود. فروش خالص در سه ماهه به پایان رسید که در تاریخ 30 مه کاهش یافت و 49 درصد است. در طول تعطیلی خالص فروش از شرکت دیجیتال کسب و کار افزایش 82% حسابداری برای حدود دو سوم از فروش برای سه ماهه گفت: این شرکت که همچنین عمل فروشگاه از جمله خرید و فروش کودک و درخت کریسمس مغازه ها.

اکثر تخت حمام و فراتر از فروشگاه ها در حال حاضر بازگشایی شد و این شرکت در ادامه به نظارت بر مناطقی که این ویروس ممکن است عود دوباره. Tritton گفت که او انتظار دارد کامل ناوگان به هفته آینده. دیجیتال در کسب و کار باقی مانده است قوی حتی با فروشگاه برگشت.

"ما واقعا در حال حرکت به بیرون از این فاز و واقعا در حال حرکت به درست زندگی به عنوان ما آن را می دانستند با ما فروشگاه باز" Tritton گفت. "ما در حال قوی از نظر ما نقدینگی و ما در حال حاضر می توانید رزومه, کسب و کار عادی در نظر ما اجاره وضعیت است."

در اجتماعی فاصله مصرف کنندگان همچنان به نوبه خود به خرده فروش برای کمک به آنها صنوبر تا خانه های خود Tritton گفت: خرید تودرتو موارد مانند بلندر و جدید ملافه. در حال حاضر این شرکت در حال کار از طریق خود بازگشت-به-کالج استراتژی است که چالش شکسته ایالات متحده در مدرسه برنامه. در حالی که آن را هنوز هم در مراحل اولیه Tritton گفت: این شرکت دیدن نتایج مثبت است. برای مثال با بررسی پینترست این شرکت می توانید ببینید که مصرف کنندگان در حال فکر کردن در مورد راه اندازی رویای خود را در اتاق خوابگاه.

"بازگشت به کالج لحظه در حالی که آن را شروع کمی بعد از سال های قبل از آن بسیار قوی تر از نظر مشتری پاسخ" Tritton گفت. "ما بالاتر تعامل مشتری بالاتر خرید بالاتر تبدیل دیجیتالی و در فروشگاه ها آن را به یک شروع بزرگ است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب