Barger هل شهرستان لا شهرهای با کمتر coronavirus موارد به حرکت سریع تر به بازگشایی

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger است که به دنبال یک واريانس از دولت اجازه می دهد تا شهرستانها در این شهرستان با ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger است که به دنبال یک واريانس از دولت اجازه می دهد تا شهرستانها در این شهرستان با کاهش تعداد coronavirus عفونت و مرگ و میر به پیشرفت با سرعت بیشتری نسبت به لغو اقامت در خانه محدودیت در کسب و کار.

Barger این رئیس هیئت مدیره معرفی کرده است یک حرکت — همكاري با سرپرست جانیس هان — درخواست هیئت مدیره به ثبت نام در این درخواست که بعد از رفتن دولت برای greenlight.

Barger نیز در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, درخواست برای حمایت خود را برای فعال کردن L. A. شهرستان به فشار عمیق تر به مرحله 2 و و در مرحله 3 از کالیفرنیا COVID-19 pandemic نقشه راه. او با اشاره به شهرستان انگلیس در آن بستری و مثبت مورد رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان جدید پیش بینی بر کاهش نرخ انتقال است.

روز دوشنبه Newsom اعلام کرد نونما معیار است که اجازه می دهد تا شهرستانهای سراسر کشور برای پیشبرد سریع تر در "مرحله 2" از دولت 4-مرحله "نقشه راه به بهبود است."

به عنوان یک کل شهرستان پرجمعیت ترین در کشور است که بر دوش بسیاری از مرگ و میر و عفونت در دولت از همه گیر کرده و در حال حرکت به آرامی در جلسه ای که با معیار نسبت به بسیاری از دیگر شهرستانهای استان است.

اما شهرهای محلی در این شهرستان به ویژه در بخش هایی از Barger شمالی منطقه — باید مرگ و میر کمتر و کمتر عفونت و می گویند آنها در موقعیت بهتری برای پیشبرد تحت فرماندار معیارهای جدید.

تحت ضوابط جدید شهرستانهای باید مدرک نشست معیار کلیدی در تست ظرفیت قرارداد ردیابی عفونت نرخ و نرخ مرگ و میر به حرکت با سرعت بیشتری از طریق مرحله 2 و beyon اجازه می دهد تا این شهرستان برای بازگشایی اکثر کسب و کار است.

که شامل اجازه می دهد برای باز کردن ناهار خوردن در رستوران ها در فروشگاه های خرده فروشی داخلی مراکز خرید و مراکز سینما و مراقبت شخصی و امکانات. واريانس خواهد بود همچنین کمک به بازگشایی مدارس و مراقبت از امکانات و فرد در خدمات عبادت گفت: Barger.

در نهایت این حرکت همچنین می پرسد لس آنجلس رئیس دفتر اجرایی شهرستان مشاوره و بهداشت عمومی افسر به دنبال یک واريانس با دولت پس از شهرستان ها دست یافته است آمادگی تحت دولت را شناسایی معیارهای.

"من به طور کامل متعهد به مرحله بازگشایی لس آنجلس در نور از اقدامات اساسی است که ما گرفته اند با موفقیت به سرعت گسترش COVID-19," Barger گفت: در بیانیه منتشر شده در اواخر جمعه.

"این شامل تضمین کافی به ظرفیت بیمارستان ، افزایش دسترسی و در دسترس بودن تست و تماس با ردیابی و اجرای حمایت از جمعیت های آسیب پذیر" او گفت:. "این تلاش ها همراه با ما بهداشت عمومی داده است که نشان می دهد یک سطح پایین تر از خطر در بازگشایی از آنچه قبلا تصور, پشتیبانی از مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال حرکت به سمت منطقه ما از طریق مرحله 2 و به مرحله 3."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن