آرایشگران آرایشگران سو قانونگذاران ایالتی در L. A. بیش از coronavirus تعطیلی

این سازمان به نمایندگی از مدل مو و سالن صاحبان در Southland و در جای دیگر امروز شکایت کرد رژیم صهیونیستی است.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

این سازمان به نمایندگی از مدل مو و سالن صاحبان در Southland و در جای دیگر امروز شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا به دنبال حکم دادگاه مجبور به مقامات اجازه می دهد نظافت شخصی مغازه ها برای بازگشایی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا مدعی در دعوی در دادگاه فدرال لس آنجلس که قانونگذاران پایمال شده خود به اعضای حقوق مدنی زمانی که آنها را "مبهم و خودسرانه طبقه بندی شده با مجوز barbering و لوازم آرایشی حرفه ای به عنوان" غیر ضروری,' جرم مشاغل این 500,000 به علاوه دولت مجوز حرفه ای انجام دهد."

در پاسخ به یک درخواست برای نظر بکررا دفتر گفت که فرماندار "بهترین موقعیت برای پاسخ به سوالات مربوط به فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید." یک تماس به دنبال نظر به Newsom دفتر بود بلافاصله جواب داد.

شاکیان از جمله شرمن اوکس مدرسه زیبایی و مدل مو در سن دیگو و لس آنجلس ادعا می کنند که با هیچ آینده تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشت به کار این متهمان "از حد خود تجاوز از اختیارات واگذار شده به آنها توسط کالیفرنیا قانون اساسی و نقض شاکیان حقوق با توجه به روند" با توجه به شکایت.

این "یک طرفه مرتب سازی مجدد از اقتصاد است که اتفاق می افتد بدون هیچ قانونی و یا انتخابات نظارت" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

Paul Mitchell زیبایی مدرسه مدعی است که با توجه به متهمان اقدامات کارکنان شده است furloughed و استفاده از مدرسه را اجاره فضا در گالری در شرمن اوکس را تکذیب کرد. قبل از فرماندار shutdown, سفارش, Paul Mitchell تا به حال ثبت نام از 230 دانش آموزان تمام کوشش خود در جهت تبدیل شدن به مجوز زیبایی, شاکیان می گویند.

"پل میچل با این وجود همچنان در قبال اجاره املاک, اموال, هزینه های صدور پروانه و دیگر ثابت هزینه های عملیاتی از بیش از 60 ، 000 دلار در هر ماه" با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

همکار شاکیان رز Ibarra و Corinne لام مدل مو در لس آنجلس و سن دیگو به ترتیب می گویند که آنها نیز شده اند بدون درآمد پس از سفارش صادر شد دو ماه پیش. در عین حال آنها باقی می ماند در قبال سالانه هزینه های صدور مجوز و هزینه های دیگر به خود را حفظ مشاغل و معیشت به عنوان cosmetologists با توجه به کت و شلوار.

Newsom اعلام کرده است جزئیات بیشتر از چهار فاز طرح ریزی برای کسب و کار. دولت در حال حاضر در فاز دوم, اما سالن و مغازه سلمانی نشده است از جمله در شل شدن محدودیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب