بلدوین پارک زن محکوم به 7 سال برای مهاجرت و خدمات املاک و مستغلات طرح

لس آنجلس — یک بلدوین پارک زنی که ادعا کرده بود که او کار می کرد برای سیستم دادگاه التماس هیچ مسابقه روز سه شنب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

لس آنجلس — یک بلدوین پارک زنی که ادعا کرده بود که او کار می کرد برای سیستم دادگاه التماس هیچ مسابقه روز سه شنبه به سرقت حدود 360,000 از بیش از سه ده از مشتریان که در فکر او کمک به آنها با مهاجرت و خدمات املاک و مستغلات.

Eblin Balver و 53 محکوم شد به هفت سال زندان و شش سال اجباری نظارت — دومی که برای آن او خواهد بود و تحت نظارت مشروط وزارت و دستور داده شد به پرداخت مبلغ 360,448 در جبران با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

Balver التماس هیچ مسابقه به 12 جنایت فقره سرقت و جنایت به تعداد هر یک از بزرگان سوء استفاده و اخاذی شامل 14 قربانیان اما موافقت به پرداخت جبران به همه 38 قربانیان زیر مورد درخواست با توجه به معاون دادستان منطقه Ryann Gerber Jorban.

Balver توسعه روابط با مردم به منظور فریب آنها را به کسب و کار ترتیبات برای خدمات حقوقی دادستان گفت.

این زن ادعا کرد که او کار می کرد برای دادگاه های سیستم و می تواند کمک به مردم با مهاجرت و درخواست ویزای, و خرید خانه های وام و جمع آوری پرداخت بدون ارائه خدمات وعده داده شده با توجه به Jorban.

Balver همچنین تهدید برخی از قربانیان با این ادعا یک مافیا اتصال به جلوگیری از آنها را از گزارش جنایات خود دادستان گفت.

Balver باقی مانده است پشت میله های زندان پس از دستگیری او در ماه اوت سال 2018 است.

پرونده او ثبت شد و پس از تحقیقات توسط دادستان منطقه دفتر تحقیقات و Notario تقلب واحد در حمایت از مصرف کننده بخش با کمک از لس آنجلس گروه از مصرف کنندگان و امور کسب و کار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن