Azusa خانواده از دست می دهد ایلخانی به عنوان 10 عضو تست مثبت برای coronavirus

یک Azusa خانواده در برخورد با اکثر دلخراش از نتایج پس از COVID-19 unimaginably گسترش از طریق خانه خود 10 عضو ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

یک Azusa خانواده در برخورد با اکثر دلخراش از نتایج پس از COVID-19 unimaginably گسترش از طریق خانه خود 10 عضو تبدیل شدن به آلوده به ویروس. ایلخانی از دست داده و زندگی خود را به آن.

Guillermo Ramirez, 47, بود, شوهر, پدر, پدر و راننده کامیون و خانواده اصلی ارائه دهنده. او هفته گذشته تنها چند روز پس از او وارد بیمارستان را ترک خانواده اش ویران و عزاداری یک مرد که خود را همه چیز.

اولین آمار: سه نفر از اعضای خانواده در بیمارستان بستری شد و دو را بهبود و بازگشت به خانه بود با بقیه خانواده برای ادامه بهبودی خود را.

اما از دست دادن پدر/پدربزرگ آمار همه سخت است.

Guillermo رامیرز ازدواج خود را یار دبیرستان Luciana, 46. دو ملاقات کرد زمانی که آنها 16 و تا به حال با هم برای بیش از 30 سال است. آنها تا به حال هفت فرزند هر چند یک نفر به عنوان یک نوزاد و سه نوه که با آنها زندگی می کنند.

Guillermo رامیرز دارای دو برادر و دو خواهر بود و او جوانترین خواهر و برادر خود را.

"او عاشق من شده بود به شاهزاده خانم گفت:" Luciana رامیرز که رنج بسیار خفیف, علائم کروناویروس, یک تب و سردرد. "او یک شیرین خرس عروسکی. من خراب: او را به انجام هر چیزی برای من هیچ چیز را برای بچه های ما.

"او را کمک کند مردم او را نمی دانم. او بود که ما همه می خواهم که. همیشه در مورد پرداخت آن را به جلو و قلب او آنقدر بزرگ بود. و او به معنای بسیار به همه ما است."

بسیاری از Guillermo را رامیرز کودکان در حال حاضر در بزرگسالان جوان مانند Alexia Ramirez, 26, که در این نزدیکی زندگی می کند و هرگز قرارداد coronavirus. او شروع به یک GoFundMe صفحه برای پدرش برای کمک به هزینه های مراسم تشییع جنازه و برای این خانواده که از نظر مالی متکی بر او.

Azusa را Guillermo رامیرز (پایین وسط) درگذشت به عنوان یک نتیجه از Coronavirus. 10 تمام اعضای خانواده اش خانواده تست شده ارسال شده و همچنین. (حسن نیت ارائه میدهد عکس).

"ما همه ویران از این از دست دادن" Alexia نوشت: بر پدر او را GoFundMe صفحه. "ما نمی کنید برای خداحافظی و یا حتی دیدن او را قبل از او گذشت. ما او را دوست داشتم و خیلی او را دوست داشت ما بسیار است. او از خواب بیدار هر روز و رفت و به کار با هیچ شکایتی. او سزاوار نیست برای رفتن این و آن نبود ، ما تا به حال بسیاری از برنامه خانواده, تصاویر, سفر به لاس وگاس و سه نوه رشد. ما برای آماده نیست او را به ترک ما."

Guillermo رامیرز بود یک راننده کامیون در حالی که کودکان خود را جوان بودند و اغلب ساخت طولانی hauls در حالی که Luciana رامیرز تماشا کودکان. در سال های اخیر او به عنوان یک راننده کامیون برای آسفالت شرکت و اغلب کار اضافه کاری و یا دو شیفت. او هرگز گله و شکایت خانواده می گوید.

او نهایی شد خانواده مرد همیشه در همه کسب و کار به دلیل خانواده اش به معنای بسیار است.

"او با من تماس تمام وقت. او همیشه می خواستم به دانستن چه می گذرد, چگونه من انجام شده بود که او چگونه می تواند کمک به چیزی یا فقط وجود دارد برای دادن مشاوره" Alexia رامیرز گفت.

"یکی از چیزهایی که او افتخار ترین ساختمان بود اعتبار خود را بیش از دو سال گذشته است. او را مطرح کرده و آن را به 700 و افتخار و مشغول به کار بود با من و من و مادر در مورد چگونگی بهبود ماست. او فقط وجود دارد برای هر آنچه شما نیاز دارید و می خواستم هرگز چیزی در بازگشت است."

برای مثال زمانی که Luciana رامیرز جوان بود او همیشه می دانستم که او می خواست به یک آرایشگر, او گفت:. اما پس از آن او ازدواج کرده و شروع به بالا بردن کودکان, مراقبت از بچه ها در حالی که شوهر او را برای مدت طولانی نانامی به بازی.

کمی بیش از یک دهه پیش با بسیاری از کودکان به اندازه کافی برای مراقبت از خود بود و تعجب برای او: او گفت: او را به رفتن به نزدیکی Marinello از زیبایی و آنها را به نام او.

"او برای من برای رفتن به مدرسه, بنابراین من می تواند زندگی کردن رویای من," Luciana رامیرز گفت. "همه چیز انجام شد و برای پرداخت می شود. او هیچوقت از من بپرسید اگر من آماده بود برای آن است. او فقط به من گفت: 'شما آماده به انجام آن است." آن زمان خود را به درخشش.

"که مرد او بود. این مرد ازدواج کردم. او مرا دوست داشت و دوست داشت همه ما بسیار است و من در رفت و تبدیل به یک آرایشگر. به همین دلیل این بسیار سخت است. او سخت کار می کرد اما آن را برای همه ما. همه چیز او از عشق برای من و خانواده ما Luciana رامیرز گفت.

COVID-19 وارد یک خانه

این رامیرز خانواده در زمان مقرر به طور جدی: آنها نمی ترک خانه خود را به جز ملزومات است. آنها عینک دستکش و ماسک شسته دست خود را اغلب و حتی آن را یک نقطه برای پاک کردن مواد غذایی خود هستند.

Luciana رامیرز گفت: شوهر او ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه تنها اجازه می دهد تا خود و پسرش قدیمی ترین Guillermo جونیور, 25, برای خرید مواد غذایی و یا به آن ضروری سفر. او گفت: Guillermo Sr. به ندرت تعامل با هر کسی در محل کار.

دلیل خاموش شدن Luciana رامیرز بود از کار و دیگران در خانه بودند یا هم خارج از محل کار و یا در مدرسه همه اطاعت از اقامت در خانه سفارشات.

Guillermo و Luciana رامیرز تصویر با هم. هر دو قرارداد Coronavirus. Guillermo (47) درگذشت به عنوان یک نتیجه. Luciana است و دوره نقاهت را همراه با دیگر اعضای خانواده نیز قرارداد COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد عکس).

چهار رامیرز بچه زندگی می کردند در خانه از جمله Guillermo جونیور Themo, 24 بود که انتظار به سر رانندگی کامیون و Beatrize 21 ساله که در کلاس های درس کالج آنلاین. خود را جوانترین پسر دیوید 12 بود از مدرسه و سه جوانترین شد, نوه, اندرو, 3, Francisco, 2 و 7-ماه-پیر Evanny.

"پدر من بود پارانوئید قبل از خاموش کردن و بعد از خاموش کردن. هیچ کس مجاز به رفتن در هر نقطه. او واقعی بود حفاظتی از همه" Alexia رامیرز گفت. "من را متوقف خواهد کرد با چون من خیلی نزدیک اما پدر من حتی نمی خواهم من در خانه است. او به عنوان دقت به عنوان شما می توانید.

"و سپس آن را شروع به اتفاق می افتد. ما نمی دانیم که چرا یا که (قرارداد) آن را برای اولین بار اما آن را شروع به اتفاق می افتد سریع است."

در اطراف اواسط ماه آوریل Luciana رامیرز برای اولین بار به تجربه علائم. او تا به حال یک ناراحتی معده و تب و بلافاصله شروع به جداسازی در یکی از خانه پنج اتاق خواب است.

روز بعد Guillermo جونیور پایین آمد با تب و علائم دیگر و از او جدا شده خود را در یک اتاق بیش از حد.

اما به عنوان یک خانه با بسیاری از زیر یک سقف از آن غیر ممکن است برای محافظت از هر کس حتی با اقدامات Alexia رامیرز گفت.

"بعد از من مامان و خواهر مریض شدم پدرم و هر کس به جز این بچه ها شروع به نشان دادن علائم و آنها جدا شده در اتاق های مختلف در سراسر خانه. سپس همه شروع به گرفتن آزمایش" Alexia رامیرز گفت.

"من مادر Guillermo (جونیور) رفت و از طریق یک درایو از طریق تست محل. پس از آن پدرم رفت. سپس دیگران رفت و همه آنها را آزمایش مثبت — حتی بچه ها, اما آنها هرگز نشان داد هر گونه علائم."

Alexia رامیرز احساس درماندگی. او رفت و خرید مواد غذایی برای همه ساخته شده و مواد غذایی به ترک در درب. او می خواست به داخل برای مراقبت از خانواده اش اما پدر او و از آن خوردند.

"او از من خواست برای محافظت از خودم; او نمی خواهد که من به آن" Alexia رامیرز گفت. "من به نام همه یکی یکی — بود که من بررسی بر روی آنها. اما همه آنها بیمار و نبود خیلی بیشتر از من می تواند انجام دهد."

Luciana رامیرز نمی توانستم باور چگونه به آن را از طریق خانه خود را.

"ما هنوز نمی دانیم که چگونه از آن همه اتفاق افتاده است" Luciana رامیرز گفت. "ما همه از عینک و دستکش استفاده می شود دست عفونی. تنها یک نفر رفت به فروشگاه مواد غذایی و پس از آن زمانی که آن را ضربه ما آن را فقط به ما ضربه.

او مادر Herlinda هرناندز, 72 بازدید کرد و به پایان رسید تا گرفتن بیمار است. او ماند با خانواده به عنوان COVID-19 جاروب از طریق خانه.

"هرگز من فکر می کنم این امر می تواند چیزی شبیه به این" Luciana رامیرز گفت.

خانواده امیدوار بود آنها تمام خواهد بود قادر به مبارزه را از طریق آن با هم. اما واضح است که برخی آن را به حال بدتر از دیگران است.

Guillermo جونیور نمی توانستم از رختخواب Alexia رامیرز گفت. "او نمی خواهید به غذا خوردن. افتضاح بود. آمبولانس آمد و او را به بیمارستان در آوریل 24. روز بعد پدرم بدتر شد و او به بیمارستان منتقل شد. روز بعد از آن در مارس 26, آنها (آمبولانس) آمد و من را به بیمارستان.

"افتضاح بود. محله ما نمی دانیم چه می گذرد."

به عنوان هر یک آمبولانس های ساخته شده در این سفر اعضای خانواده تا به حال به ماندن در پشت. اما Alexia رامیرز که نمی همان خانه را دنبال وسایل نقلیه به بیمارستان و تماشا از پارکینگ.

"من به صحبت امدادگران. من تا به حال به تماشای آنها را در داخل و من در خارج از نشستن به مدت سه تا چهار ساعت است. من فقط می خواستم آنها را به می دانم که من آنجا بودم" Alexia رامیرز گفت. "ما خواستار شد پرستاران هر روز به روز رسانی. من به صحبت برادر من در FaceTime به خاطر او متنفر بودم بیمارستان و من فقط می خواستم او را آرام. من می دانستم که او نگران بود بنابراین ما تا به حال مذاکرات طولانی.

"تماس با پدر من سخت تر بود. او بهترین دوست من است و آنها را عاطفی. و من می توانم بگویم او با داشتن آن دشوار است چرا که او صدا بدتر است. شما می توانید از گوش خود را از تنگی نفس. من در مورد او نگران بود اما ما فکر کردیم که او خوب خواهد بود. ما فکر کردیم که او آن را از طریق."

بدترین ترس متوجه شدم

فقط سه روز پس از Guillermo رامیرز Sr, وارد, بیمارستان, روز شنبه, مارس 28 Luciana رامیرز دریافت یک صبح زود تماس تلفنی از بیمارستان که او را تکان داد.

فقط یک روز زودتر Luciana رامیرز فکر شوهر او بهبود است. او به نام بیمارستان ، او گفت: او در 40 درصد اکسیژن و پیام او را دریافت کرده بود که او به آرامی در حال پیشرفت است.

سه شنبه پیام این بود: "'شوهر خود را به نظر می رسد مثل او مشکل,'" Luciana رامیرز گفت.

"این زمانی است که من می ترسم من گفت:" منظورت چیست؟" آنها گفتند: رفتن به سعی کنید برای قرار دادن او را در یک ونتیلاتور برای دیدن اگر آن کمک می کند. که زمانی که من شروع به وحشت."

بیمارستان از او خواست تا رسیدن به بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان او می تواند. مقامات مایل به ایجاد یک استثنا به او اجازه دهد در حتی اگر بیمارستان ها به طور کلی ممنوع بازدید کنندگان در طول بیماری همه گیر.

Luciana رامیرز بلافاصله به نام Alexia رامیرز و دختر او می تواند بگوید از ترس در او مادر صدای آن خوب نیست.

"این بود 7:30 صبح و او فقط گفت: 'پدر خود بیمار است. ما باید برای رفتن به بیمارستان در حال حاضر آنها دوباره ' در مورد به قرار دادن او در یک ونتیلاتور,'" Alexia رامیرز گفت. "من تا به حال این احساس بد در معده چیزی است که شما می توانید توصیف نیست.

"من تا به حال به من و من می دانستم که او نباید درایو بنابراین من قرار داده و من و مادر قرار داده و او را ماسک صورت و سپر و من رفتم تا او را انتخاب کنید. او نشسته در صندلی عقب چون او نمی خواست به من بدهد ویروس و ما رو به بیمارستان و مادر من رفت داخل. و من فقط منتظر ماشین.

"من به خواهرم (Gabby) زندگی می کند که در ساحل نیوپورت و به او گفت شما را مجبور به پایین آمدن در اینجا است که ما می توانیم در ماشین نشسته تا زمانی که ما می دانیم چه خبر است."

اما Luciana رامیرز reemerged از بیمارستان فقط 15 دقیقه پس از ورود.

چه Alexia رامیرز توضیح داده شده است فقط قلب غم انگیز.

"او آمد هیستریک فریاد به نام من و گفت: "او رفته پدر خود را از دست رفته است'" Alexia رامیرز به یاد می آورد. "من گفتم:" نه مامان شما اشتباه است.' او فقط نگه داشته و جیغ 'او رفته Alexia. او رفته است. پدر خود را از دست رفته است.'

Luciana رامیرز توضیح داد کارکنان گفت: قلب خود را نمی تواند تحمل استرس این بیماری است.

"من مادر من پشت در و او جیغ, 'گیلرمو, بازگشت, دوباره, don't leave me,'" Alexia رامیرز گفت. Luciana رامیرز نیست مجاز به دیدن شوهرش از ترس نشانه های او که تا به حال فروکش خواهد بازگشت.

مسلما Luciana رامیرز گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید حوادث دختر او را شرح میدهد. آن همه تیرگی. اما او را به یاد داشته باشید که در داخل فکر او فقط رفتن به دریافت یک به روز رسانی در وضعیت.

هنگامی که او وارد در کف او می تواند دیدن کادر پزشکی کار بر روی کسی که معلوم بود Guillermo رامیرز.

یک دکتر در نهایت به او گفت که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام همه چیز آنها می تواند Luciana رامیرز گفت..

"من فقط شروع به جیغ و نگهداری آنها گفتن" لطفا اجازه دهید من او را ببیند. اگر او می شنود صدای من و او خواهد آمد. او مرا دوست دارد. او فقط نیاز به شنیدن صدای من.' و شروع کردم به جیغ, نام خود را به امید او می تواند بشنود من.

"اما من نمی توانستم او را ببیند. من نمی توانستم حتی راه رفتن و خداحافظی."

Alexia رامیرز سوار مادرش خانه گفت و او را به در ماشین باقی می ماند. به نام او به اعضای خانواده و تحویل این خبر و پس از آن او ساخته شده تلفن تماس به بقیه خانواده.

سپس او تا به حال به او را برادر Guillermo جونیور بود که هنوز در بیمارستان است. که به خصوص سخت مکالمه.

"برادر من تا به حال برای مقابله با آن همه توسط خود را همه به تنهایی و بدون هر یک از ما در حالی که او مبارزه خود را مبارزه با" Alexia رامیرز گفت. "این چیزی است که بسیار وحشتناک در مورد این: شما حتی نمی توانید برای خداحافظی."

بازیابی

روز پس از درگذشت پدرش Guillermo جونیور منتشر شد رفته سه روز متوالی و بدون علائم است. او در حال حاضر دوره نقاهت در خانه.

روز یکشنبه پس از بیش از یک هفته در بیمارستان به خانواده بزرگ Herlinda هرناندز منتشر شد و نیز دوره نقاهت در خانه.

"او در تخت هفت روز و در حال حرکت است بنابراین او نیاز به درمان فیزیکی, چند بار در هفته" Alexia رامیرز گفت: از مادر بزرگ او. "اما او بهتر است. هر کس دیگری است که فقط در مورد گذشته این اما همه ما هنوز هم حفظ فاصله فیزیکی. من هنوز هم نمی تواند در آغوش هر کسی من رو در حالی که به صبر طولانی."

عزادار در حالی که اجتماعی فاصله است به خصوص در Alexia رامیرز.

"من می خواهم به آغوش آنها و در اطراف آنها بود با من و مادر" Alexia گفت. "پزشکان گفته اند که آنها دیگر مسری نیست اما من خاله و عمه ها نگران هستند و مصمم است که ما فقط صبر کنید در حالی که کمی طولانی تر است.

"ما در حال حاضر با احتیاط اما ما که فوق العاده محتاط. من نمی دانم اگر من می ترسم من آن را دریافت کند اما من نمی خواهم به آن را دریافت برای خانواده من. من نمی خواهم کسی به رفتن را از طریق این دیگر."

از آن شده است فقط بیش از یک هفته از شوهرش گذشت و Luciana رامیرز امیدوار است داستان خود را به عنوان یک هشدار برای کسانی که بی دقتی و یا عدم مصرف COVID-19 جدی است. هنگامی که او را ببینید معترضان بدون ماسک جیغ و ایستاده سمت-توسط-جانبی آن را واقعا اذیت او.

""شما فکر می کنم ماندن در خانه دشوار است. شما فکر می کنید خود را از دست دادن کار سختی است ؟ من تجارت همه چیز و هر چیزی به شوهر من پشت" Luciana رامیرز گفت." آنچه که من را از طریق رفت چه خانواده من رفتن را از طریق من نمی خواهید هر کسی."

تظاهرکنندگان در حال فکر کردن به افراد دیگر خانواده Luciana رامیرز گفت. "این بسیار جدی است و من نمی خواهم هر کسی دیگری را مجبور به رفتن را از طریق آنچه که ما را از طریق رفت."

حتی زمانی که آن را بیش از آن بود بیش از. یک پرستار که برای مراقبت شوهرش در پایان به نام Luciana رامیرز را انتخاب کنید تا خود را به آن تعلق دارد.

"پرستار به من گفت که او فقط نگه داشته گفت: بیش از و بیش از" من فقط می خواهم برای رفتن به خانه و دیدن همسرم. من می خواهم برای دیدن به جهنم همسر من, دیدن بچه های من.' او به من گفت که, و آن را فقط معافیت های شما. همه او می خواست به انجام در زندگی بود عشق من و ارائه برای خانواده اش است.

"من امیدوارم که مردم فکر می کنم که دفعه بعد آنها شکایت در مورد بودن در خانه" او گفت:. "همه ما خواهد هر چیزی را به در خانه هم در حال حاضر."

تشییع جنازه امور مالی و آینده

پس داستان خود را به نظر می رسد در یک ایستگاه تلویزیونی محلی در هفته گذشته شده است وجود دارد ابراز حمایت از جامعه و خانواده و دوستان و Guillermo رامیرز را به همکاران. این GoFundMe صفحه مطرح شده بیش از $27,000 برای کمک به کاهش بار مالی اگر چه در هفته ها و ماه های آینده آنها هنوز هم برخی از محاسبه را انجام دهد.

"پدر من تا به حال فقط دریافت مالیات بر درآمد خود را بررسی کنید قبل از او گذشت و بسیاری کمک کرده اند که ما در حال OK در حال حاضر" Alexia رامیرز گفت. "ما هنوز در تلاش برای کشف کردن من وضعیت بیکاری و برای بسیاری از ما همه چیز را در خود نگه دارد. من قادر به کار از خانه, اما این چیزی است که ما باید به شکل. اما در ابتدا ما فقط می خواهید برای خداحافظی به پدر من است."

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجالس ترحیم و مجالس برای عزاداری محدود به 10 نفر.

"ما در حال رفتن به یک مشاهده در جمعه" Alexia رامیرز گفت. "پدر من می خواستم به سوزانده شود اما ما همه می خواهم برای دیدن او به خاطر ما نمی کنید برای دیدن او در بیمارستان است. که مهم است برای همه ما. که شانس ما برای خداحافظی.'

همه اعضای خانواده خواهد بود قادر به حضور در مشاهده.

"برادر من (دیوید هرناندز) در گذشت پنج ماه پیش. او تنها 55 و من قادر به ماندن با او تا آخرین نفس و ما قادر به ارائه خدمات به خداحافظی," لوسیانا گفت. "برای Guillermo او برادران و خواهران نمی تواند به (مشاهده). مادر خود را نمی توانید بروید. ما فقط سه ساعت و آن را به من و بچه ها و ما خداحافظی. در زمان عادی همه ما می تواند وجود داشته باشد اما این نیست زمان عادی."

چه Luciana رامیرز آیا می خواهید همه بدانند که چگونه خدا را شکر خانواده اش است که برای حمایت به ویژه از کسانی که او را ملاقات کرده اید اما هنوز به اهدا خود GoFundMe صفحه.

در برخی از راه های آن دایره کامل آمده چرا که برای سال های بسیاری از آن رامیرز اعضای خانواده بودند که سریع به کمک دیگران نیاز دارند.

"ما هرگز آن را به چیزی پشت" Luciana رامیرز گفت. "اما آن را به خوبی به کسی به شما کمک کند هنگامی که شما در حال مبارزه به خصوص عاطفی. دعا و آرزوهای خوب متوسط خیلی به خانواده ما و من است."

مردم از Luciana رامیرز که او چه می خواهد. "من می خواهم این است که دیگران را نجات داد و به مراقبت از خانواده خود را. ما آنقدر امن ما آن را همه ما می تواند و ما آن را کردم. شما نمی توانید اجازه پایین گارد خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن