انتظار Kawhi Leonard ورود جمعه کلیپرز در یک ماموریت در اورلاندو

آن خواهید بود یک مدت طولانی و مملو جاده قبل از کلیپرز و یا هر یک از 21 تیم در اورلاندو می تواند ادعا ماموریت ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

آن خواهید بود یک مدت طولانی و مملو جاده قبل از کلیپرز و یا هر یک از 21 تیم در اورلاندو می تواند ادعا ماموریت انجام شد. اما حتی به عنوان آنها در انتظار ورود Kawhi Leonard بعد از روز جمعه اول 36 ساعت انفرادی قرنطینه را از راه Doc Rivers' تیم ملی بود مشتاق به دریافت پایین به بسکتبال است.

"پیام این است: ما در یک ماموریت. ما مستقر شده اند. هیچ چیز در حال رفتن به منحرف کردن ما. ما در حال رفتن به در مورد هر چیزی شکایت," رودخانه ها گفت: پس از برداشتن پوشش چهره به صورت مجازی scrum با خبرنگاران قبل از کلیپرز' اولین تمرین در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو است. "در حال حاضر من فکر می کنم آن بوده است قابل توجه است. وقتی که شما تماشای چه NBA انجام داده است سعی کنید به جلو و این واقعا قابل توجه است."

ستاره رو به جلو پل جورج تکرار خود مربی احساسات به عنوان کلیپرز — که هفته گذشته یکی از شش تیم که توقیف خود را در مرکز آموزش پس از مثبت coronarvirus test — آماده به تمرین با هم برای اولین بار در در حالی که.

"ما اینجا هستیم ما متعهد گفت:" پالم دیل بومی در زوم چت. "اجازه دهید همه چیز را در آن قرار داده و ما پا به جلو به رفتن به خانه با سخت افزار. من فکر می کنم که چه هر تیم در نهایت متعهد به. آن نمی افتد کوتاه با ما."

بسیاری از کلیپرز لمس کردن در اورلاندو در چهارشنبه شب و پس از آن پاک شد به هم تمرین جمعه و پس از اتمام لیگ coronavirus تست و پروتکل قرنطینه. سوپراستار بال Kawhi Leonard نیست سفر به فلوریدا با این تیم به خاطر یک موضوع خانوادگی بود اما او حق خود در رودخانه ها گفت.

"Kawhi است که در راه او باید مدتی در این شب" رودخانه گفت.

این تیم نیز در انتظار ورود JaMychal سبز و Landry Shamet دومی از آنها ارسال شده عکس این هفته از اشتها محتویات جعبه از شیدا را پیراشکی با عنوان: "تاج قرنطینه بسته مراقبت از این دختر سال است."

برای کلیپرز بازی قرار است به زودی رسما جولای 30 با بازی مقابل لیکرز از هفت بذر بازی منجر به پلی آف آغاز Aug. 17 و منجر به نهایی که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به بعد از اکتبر. 13. همه از آن برنامه ریزی شده برگزار می شود در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر و بدون طرفداران, و در هزینه با توجه به ESPN بیش از 150 میلیون دلار به لیگ.

هنگامی که آنها در حال کار در داخل NBA, حباب, کلیپرز را سرگرم خود را با بازی های ویدئویی و فیلم به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر از گزینه های خلاق: Montrezl Harrell به همراه آورده یک سونا قابل حمل با توجه به گارد نقطه Reggie Jackson که اشاره کرد که لو ویلیامز بسته بندی تجهیزات برای ضبط موسیقی است.

"امیدوارم بعد از این قهرمانی, اجرا, او را رها EP صحبت کردن در مورد این تجربه" جکسون گفت: در زوم.

داشتن 100% سالم پل جورج در دست می تواند در خدمت به عنوان برخی از تغزلی الهام بخش برای ویلیامز کلیپرز' ساکن رپ.

"واقعا من تا به حال برخی از ناامنی به شروع فصل کردن" جورج گفت: فکر بازگشت به خود را طولانی بهبودی از عمل جراحی او تا به حال بر روی هر دو شانه این گذشته offseason. "من تا به حال ناامنی در طول فصل فقط به خاطر من تمام راه را 100. شانه احساس نمی به 100. همه چیز به نوع انتظار و امید اعتقاد پزشکان که همه چیز آنها به من گفتن بود رفتن به آمده است.

"در حال حاضر... من احساس بزرگ است. هیچ شانه مسائل. کل فصل تمام راه را تا شاید یک یا دو ماه پیش من برای همیشه فراموش شانه توانبخشی چیزهای گرم شدن شانه ، فقط آنقدر رفت و به چیزهای من تا به حال به انجام قبل از من در واقع در زمان یک پا بر روی زمین. در حال حاضر من دوباره احساس بزرگ است. من احساس می کنم بزرگ در جریان دادگاه تیراندازی منظم انجام همه چیز. فقط اعتماد به نفس در آن احساس به خودم دوباره."

که باید کمک کند. بنابراین باید یک روح سازگاری با بیان توسط پاتریک بورلی که ارائه یک تور از اتاق خود در Instagram و توصیف وضعیت بدین ترتیب است: "حباب چیزی است که شما آن را."

گفت: جکسون: "دروغ نمی خوای من فکر نمی کنم کسی دوست دارد در این شرایط و یا آن را دوست دارد اما من آن را پذیرفته. من باید در اینجا. من تحت هر چیزی که هر کسی به انجام کاری که دوست دارم به انجام است که به بازی این بازی بسکتبال ... همه ما باید برای انجام چیزهایی که ما نمی خواهم در زندگی انجام چیزهایی که ما می خواهم. زمانی که من در آن نگاه مانند آن از آن آسان است."

 

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن