AVP جام قهرمانان اروپا: نیک Lucena, فیل Dalhausser توسط جیک Gibb و تیلور Crabb در سختی نهایی

فقط بعد از بالا-کشت نیک لوکنا و فیل Dalhausser برنده خود را نیمه نهایی مسابقه صبح روز یکشنبه برای رسیدن به فین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

فقط بعد از بالا-کشت نیک لوکنا و فیل Dalhausser برنده خود را نیمه نهایی مسابقه صبح روز یکشنبه برای رسیدن به فینال از هیولا جام آبی — پا برای اولین بار از AVP قهرمان جام والیبال ساحلی سری در لانگ بیچ — لوکنا خواسته شد که تیم او می خواهم به بازی برای قهرمانی.

او گفت: این مهم نیست که هر دو تیم خواهد بود سخت به شکست است.

همانطور که معلوم شد این حریف شد و دوم-کشت جیک Gibb و تیلور Crabb. Lucena درست بود اما او و Dalhausser ظهور با قهرمانی از طریق نمرات 21-19, 13-21, 15-13.

نقطه نهایی رسید که Crabb آمار لیزر از یک شات است که به بیرون رفت.

هیچ هواداران اجازه داده شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قهرمانان جام سری همچنان ادامه دارد هفته آینده با جام ویلسون در مرکز کنوانسیون.

پس از آن لوکنا صحبت در مورد راه دشوار-برای-آمدن-با پیروزی.

"دفاعی, من فکر کردم که ما با اعمال فشار او گفت:" در آمازون که در جریان بازی. "من فکر Phil انجام یک کار خوب در قرار دادن برخی از فشار خود را در خدمت ما قرار داده و آنها را در نقاط که ما می خواستیم."

Lucena می دانستم که او یکی از مدافعان بالا در Crabb در طرف دیگر خالص بنابراین او به دنبال نگه داشتن سرعت در این زمینه است.

"من فکر می کنم تیلور بهترین مدافع راست, در حال حاضر, بنابراین برای من به عنوان یک مدافع من فقط می خواهم به بازی تا سطح خود گفت:" لوکنا که تا به حال 16, کشته شدن نه حفاری و یک بلوک. "آن را سرگرم کننده رقابت در برابر کسی که به عنوان دور به عنوان جیک, شما می دانید, جیک یکی از مهمترین و ذهنی مردم سخت; او را سخت به بازی در برابر.

"اما به شما احترام آنها را به عنوان یک تیم است. آنها یکی از بهترین تیم در جهان است, بنابراین شما فقط آن را انتظار رفتن سه و 15-13 که آنچه در آن بود."

Dalhauser تا به حال 10 کشته شدن سه حفاری چهار بلوک و سه مطلب برای برندگان. او هیجان زده بود به بازی برگشت اما او اعتراف کرد او لذت می برد داشتن به ماندن در خانه به دلیل بیماری همه گیر.

"من homebody بنابراین قرنطینه عالی بود," او گفت:. "ما فوق العاده ممنون من فوق العاده ممنون AVP قرار دادن این در. ممنون برای اینکه کمی از پول بزرگ است که در طول این زمان."

وجود دارد که در مجموع استخر جایزه از $700,000 برای سه رویداد سری — $200,000 در هر رویداد به علاوه یک 100.000 دلار جایزه ،

Crabb یک ساحل طولانی دولت آلوم تا به حال 17 کشته و 10 حفاری و Gibb آمد از طریق با 16 کشته شدن پنج حفاری چهار بلوک و سه مطلب.

Gibb عاشق رقابت به خصوص در شرایط فعلی.

"من قسم می خورم ما تا به حال برخی از جنگ با کسانی که بچه ها بیش از چند سال گذشته آن را سرگرم کننده مسابقات," او گفت:. "برای ما, من نمی توانم باور کنم که چگونه خوشحال هستم به خارج وجود دارد. من می خواهم برای تشکر برای AVP برای داشتن ما و فقط با داشتن یک مسابقات در این زمان است."

Dalhausser-لوکنا رسیده نهایی با شکست دادن شماره 6-کشت سه بورن-ترور Crabb 21-13, 21-16 در نیمه نهایی. Dalhausser-لوکنا تا به حال فقط پنج ضربه خطا در حالی که ترور Crabb-بورن بود 14.

تیلور Crabb-گیب را شکست داد و سوم-کشت Chase Budinger-خایم Schalk در سه مجموعه در نیمه نهایی بازی. نمرات بودند 19-21, 21-15, 15-13.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب