AVP جام قهرمانان اروپا: مارس راس Alix Klineman زندگی به 'تیم' رسیدگی

مارس راس در فکر او در مسیر درست در زمانی که در اواخر سال 2017 او پرسید: Alix Klineman به شریک زندگی خود را در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 مرداد 1399

مارس راس در فکر او در مسیر درست در زمانی که در اواخر سال 2017 او پرسید: Alix Klineman به شریک زندگی خود را در والیبال ساحلی. او می دانست که آن را برای مطمئن شوید که زمانی که آنها برنده یک FIVB رویداد در اولین مسابقه خود را با هم.

"من فکر می کنم آن بود" راس گفت که از ژانویه 2018 پیروزی در Dela ساحل باز در لاهه هلند است. "این به من اعتماد به نفس در جهان است که می تواند ما را در این کار. برای برنده شدن در یک رویداد بین المللی بود که واقعا معامله بزرگ است.

"این واقعیت که Alix آن را او برای اولین بار سعی کنید منظور من بهترین است که شما می توانید دریافت کنید."

راس گفت که در واقع مستحکم او اعتقاد به این که او می تواند در آن برای مسافت های طولانی با Klineman – معنی سفر به توکیو بازی های المپیک خواهد بود که در حال حاضر اتفاق میافتد اما رانده شده اند به 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Klineman به یاد می آورد که اولین مسابقه و بعید پیروزی به عنوان شماره 13-آخرینها تیم.

"اول از همه من فکر نمی کنم هر کدام از ما انتظار می رود که به اتفاق می افتد گفت: Klineman که این آخر هفته را تیم با Ross دوباره در دور دوم این AVP جام قهرمانان اروپا در ساحل طولانی پس از این دو برنده پا برای اولین بار در این آخر هفته گذشته.

"من به یاد داشته باشید ما در واقع تا به حال به بازی در یک کشور سهمیه بندی و مقدماتی قبل از بازی اصلی رسم."

به بازی را از طریق این کشور سهمیه و دور مقدماتی برای رسیدن به قرعه کشی اصلی به معنای راس و Klineman تا به حال برای برنده شدن برخی از مسابقات 10 برای دریافت کنید که پیروزی دو بار به عنوان بسیاری به عنوان معمول است.

Klineman گفت که او عصبی در مورد فقط به قرعه کشی اصلی.

"اما من فکر می کنم ما فقط متمرکز در هر مسابقه شما می دانید که مصرف آن در یک بازی در یک زمان و فکر کردن در مورد 'چگونه ما در مقام اول یا دوم یا سوم است؟' "منهتن ساحل resident گفت. "من فقط به یاد داشته باشید به همه چیز ما احتمالا تا به حال."

و یک تیم بزرگ متولد شد.

AVP مالک و شریک مدیریت دونالد خورشید استفاده می شود این تیم نام مورد زمانی که تردید در مورد این دستاورد نادر.

"تیم برنده در اولین FIVB مسابقات بین المللی هلند چشمگیر, شاهکار," او گفت:. "چهار ماه بعد آنها تکرار این موفقیت با پیروزی در اولین بازی AVP رویداد با هم در آستین.

"از آن پس آنها اضافه شده به یک لیست طولانی از برد و موفقیت است. مارس و Alix بزرگ سفیران ورزش و AVP."

راس و Klineman در حال حاضر موفق به کسب چهار FIVB حوادث هم در زمان دوم در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2019 در هامبورگ و در حال حاضر رتبه شماره 2 در جهان پشت کانادایی سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes که راس و Klineman شکست این آخر هفته گذشته در نیمه نهایی.

راس رفت و در شکار

راس بازی والیبال داخل سالن در نیوپورت بندر بالا و USC. او موفق به کسب یک مدال نقره در والیبال ساحلی در 2012 لندن بازی با شریک زندگی جنیفر Kessy و یک برنز با Kerri Walsh جنینگز در سال 2016 ریو بازی.

والش جنینگز در سال 2017 تصمیم گرفت او دیگر به بازی در AVP برای دلایل مختلف. راس معتقد است بازی در AVP حیاتی است به یک فرد حرفه ای در حالی که والش جنینگز چپ مدار راس ماند و متوجه شد Klineman.

"من به دنبال بود – صرف نظر از امتیاز بدون در نظر گرفتن تجربه مانند سه سال پایین جاده که بهترین هم تیمی و شریک زندگی خود را به ما شانس برنده شدن مدال طلا در توکیو؟" Ross, 38, گفت:. "پس از آن نبود در مورد موفقیت های فوری و یا هر چیزی شبیه به آن چه می تواند ایجاد بهترین تیم و بهترین فرصت برای ما به برنده مدال طلا."

Klineman که بازی داخل سالن والیبال در دانشگاه استنفورد بعد از بازی در میرا کاستاریکا بالا بود و در اولین فصل از والیبال ساحلی در سال 2017. راس گفت که او تا به حال گزینه های دیگر برای همکاران که تا به حال تجربه بیشتر.

"اما به دنبال در Alix – فقط او فیزیکی شماره یک" 6-پا-1 Costa Mesa, resident گفت: از 6-پا-5 Klineman. "و سپس با او صحبت درایو و رقابت و اخلاق کاری. و شما فقط می تواند احساس شدت و شور و شوق خود را برای دستیابی به اهداف خود.

"من فکر می کنم داشتن که آتش را در خودتان بزرگ است. شما نمی توانید نوع ساخت آن است."

Klineman با چند همکاران در سال 2017 قبل از راس رسیده به اواخر آن سال.

"من هرگز واقعا فکر مارس در دسترس خواهد بود فقط به خاطر اینکه از زمان او بود که با Kerri پس از آن حتی واقعا در رادار" Klineman, 30, گفت:. "اما پس از آن او تا به حال به من نزدیک چند ماه قبل به نوعی از پیوستن به نیروهای و من فقط به یاد داشته باشید که خیلی هیجان زده است که او حتی علاقه مند به من و فکر من به عنوان یک شریک.

"آن را به طور کامل تغییر مسیر ساحل من حرفه ای ... به طور کامل منتقل دنده من چقدر من بهبود و همه که به خاطر آن من را مانند یک آهنگ سریع از بازی در سطح بالا."

توکیو در افق

اگر توکیو بازی ها شد و در این سال به عنوان اصل برنامه ریزی شده راس و Klineman خواهد بود وجود دارد. اما صلاحیت تمدید شده است یک سال به طوری که آنها هنوز هم برخی از FIVB کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها یکی از دو تیم آمریکایی در المپیک است.

برای راس هدف واضح است. او کردم یک برنز و یک نقره. او می خواهد طلا.

"این فقط می تواند اوج همه کار سخت من را به ورزش" راس گفت. "این تنها چیزی که سمت چپ من باید برای رسیدن به این ورزش و این معنی همه چیز را به من اگر Alix و من می توانم به خانه که مدال طلا."

برای Klineman آن خواهد بود او اولین بازی های المپیک را تجربه کنند.

"این قطعا مانند یکی از بزرگ ترین چیزی است که من بوده ام نسبت به کار تا زمانی که من آن را به دست آورد و بنابراین قادر به رفتن می خواهم همه چیز را," او گفت:. "اما من فقط تلاش را یک گام در یک زمان و حفظ تمرکز در سفر و لذت بردن از آن در حال حاضر."

AVP جام قهرمانان اروپا

زمان: شنبه و یکشنبه

که در آن: طولانی مرکز کنوانسیون ساحل

چه: سه رویداد بیش از سه تعطیلات آخر هفته

پول جایزه: در مجموع $700,000

تلویزیون: آمازون, NBC Sports

توجه داشته باشید: هیچ طرفدارانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن