آتش سوزی مظنون در حادثه جداگانه در یک روز بعد از سن گابریل ماموریت آتش

سن گابریل پلیس تایید چهارشنبه آنها را بازداشت یک فرد مشکوک اقدام به آتش سوزی در جولای 12.هر چند این فرد دستگیر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

سن گابریل پلیس تایید چهارشنبه آنها را بازداشت یک فرد مشکوک اقدام به آتش سوزی در جولای 12.

هر چند این فرد دستگیر شد و یک روز پس از آتش سوزی که به تخریب بسیاری از ماموریت سن گابریل فرشته کلیسا داخلی بازداشت شده بود به دلیل جداگانه, آتش, حادثه, مقامات گفت.

اعلام جولای 12, دستگیری آمد در میان یک ادعای بی اساس در توییتر که پلیس در حال بازداشت یک مرد در اتصال به جولای 11 ماموریت آتش.

شهرستان سن گابریل گفت: از آن آگاه بود و این ادعا گفت که فرد بازداشت شده "متهم شد به صورت جداگانه اقدام به آتش سوزی حادثه در سن گابریل در جولای 12."

"این فرد دستگیر شد و برای نامربوط اتهام" جاناتان فو سخنگوی شهرستان سن گابریل.

فو کاهش یافته است به شناسایی فرد دستگیر شده در جولای 12 یا انتشار اطلاعات در ماهیت جداگانه, آتش سوزی حادثه فرد مشکوک است.

این تحقیقات به چه چیزی باعث جولای 11 ماموریت آتش سوزی همچنان ادامه دارد, او گفت:.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که محققان باید زمان و منابع برای به دست آوردن یک درک دقیق از آنچه رخ داده است که روز" فو گفت.

محققان یافت نشد قطعی علت آتش سوزی آغاز شده است که در کلیسا گروه کر زیر شیروانی قرار دادن و گسترش به سقف و سقف.

پس از آن در زمان مهندس چند روز برای ایجاد ثبات در ساختمان است. محققان شروع به بررسی در داخل سوخته ساختار در 15 ژوئیه و فقط پنج شنبه, بازگشت کنترل ساختار به ماموریت رهبری است.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس قصد دارد به بازسازی 215-سال-کلیسای قدیمی در 400 بلوک جنوبی ماموریت درایو. اما مقامات کلیسا هنوز نمی باید یک شکل برای برآورد خسارت به این تحقیقات توسط اجرای قانون همچنان ادامه دارد با توجه به آدریان M. Alarcon سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن